No juridiskā viedokļa šo nekādi par slepkavības mēģinājumu nevar nosaukt, jo nevar noteikt, kuru tad mēģina noslepkavot. Pat ja kāds izbāztu pa logu AK47 un un sāktu ar aizvērtām acīm kaut kur bliezt, arī tas būtu viss kaut kas, tikai ne slepkavības mēģinājums.
A ja visi radi baigie nabagi un brauc ar auto zem 1k, ko tad? :D
Tas viss tikai valsts un nācijas labā!
Nav jau nekādas pīlītes - desmit un vairākgadīgai mašīnai eļļa mēdz sūkties pa visām spraugām, un tas nav nekāds baigais defekts. Protams, ja mašīna tiek pedantiski uzturēta, tad šādas lietas netiek pieļautas, bet cik liels procents to dara?
Johaidī, Purčikā atkal pazuda. Nācās bērnus sveču gaismā likt gulēt. Jau kādu pusstundu visas apkārtējās mājas tumsā, bet ielu laternas deg.
Nemaz nav tā, ka viennozīmīgi izslēdzoši. Vienkārši sanāk vinnests jebkurā gadījumā. Autovadītājs ievēro ātrumu - labi! Autovadītājs papildina budžetu - arī labi! Un tā sanāk, ka vairākums izvēlēsies lētāko variantu, bet paliks kāds procents, kas apmaksās radaru uzturēšanu.
Ir tak Rīgā specializēti 4x4 servisi, iegūglē un zvani ar visiem jautājumiem. 4x4centrs.lv kaut vai.
Ko var ņemties, avārijas notiek visā pasaulē nepārtraukti, šis bija tikai tāds lokāls sīkums, kas nedaudz pabojāja dzīvi atsevišķiem cilvēkiem. Tūkstošiem vērtas iekārtas bez upšiem... Lai nu atbildīgie paši tagad izdara secinājumus.
Vernon, tu tak esi āksts - domāju par konkrēto gadījumu kādu infu iepostējis, a nē, bļ..., tur vecs video par Putina villu :-/
Bij bij agrāk lukturīšu appi vajadzīgi vecajiem androīdiem. Vēl tagad sievai lietošanā viens pavecs HTC, kur bez trešās puses appa lukturīša funkcijas vienkārši nav. Jaunākām trubām, protams, tas vairs nav aktuāli.
Nesaucās "iAuto piedāvājumi reģistrētiem lietotājiem" vai kaut kā tā? Tagad no telefona nemeklēšu.
Vajadzētu jau no sākuma saprast, vai slīd siksna, vai čīkst kāds gultnis - tās skaņas ir diezgan atšķirīgas. Tik pat labi var čīkstēt arī kāds no zobsiksnas rullīšiem vai pat sūknis. Sūknis tika kopā ar siksnu mainīts?
Vakar griezu ārā uz Pērnavas ielu no tās mazās vienvirziena ieliņas, kas nāk no Daugavas stadiona puses, un man pāris metrus no priekšas uz sarkano, mierīgi un nesteidzoties, pārmijās zaķis uz sieviešu velo ar groziņu. Tā dura pat skatu nepameta ne uz vienu pusi, vienkārši kā minās tā aizminās! Vispār tās groziņvelo braucējas ir trakākas par lateksbikšiem, jo bieži vien nefiltrē vispār neko. Vienīgais, kas glābj, ir tas, ka pārvietojas lēni.
Ielikt jau var, bet torčī uz augšu, attiecībā pret bagāžnieka grīdu.
Es arī nesteidzīgi skatos pēc rezerves riteņa un esmu nācis pie secinājuma, ka pilna izmēra ir lētāk nopirkt nekā pankūku. Bēda tik, ka pilnais Leonā īsti neierakstās.
Autoram - tak pofig, kāds tas rezerves ritenis, galvenais, lai der uz auto. Netaisies taču ilgstoši braukt ar viņu.
Es zinu, kā tas darbojas. Vispārējos vilcienos. Bet datu pārraides veidam kā tādam šeit vispār nav nozīmes. Es neticu, ka ar tiem "rokasspiedieniem" viss būs tik čotka un droši.
Pat ja atmetam paranoju attiecībā uz izsekošanu, man liekas ārprātā nedroši darbināt aplikāciju, kas vienā mierā sazinās ar jebkuru ierīci, kas vien to vēlas. Neviens to pasākumu normāli nav iztestējis - tur varētu būt pilns ar drošības caurumiem, kas būs īsta medus maize datu zagļiem.
Nopietni, Dacei ir trumuļi?! Es domāju, ka tā tehnoloģija jau kādu laiku ir ieslaucīta miskastē. Kopš Kadeta laikiem tās šausmas, ko sauc par trumuļiem, negribu ne acu galā redzēt! 
Cmuks bumers. Labprāt pavizinātos kādreiz tādā Alpinā, nav sanācis.
Es atkal par ko citu. Vakar, pirmo reizi pēc kādiem 7 mēnešiem vajadzēja aizbraukt uz Jūrmalu un atpakaļ. Tas tak sviests, kas uz tās šosejas sazīmēts. Kaut kādas superšauras joslas te negaidīti sākas, te beidzas. Kas pats galvenais - pa 50 % tas krāsojums ir nodzisis, vietām nav saskatāms vispār, jābrauc uz čuteni. Divas reizes pēc apdzīšanas manevra attapos, ka man labajā pusē ir nepārtrauktā līnija, un es braucu pa... hvz pa kurieni, it kā pa normālu asfaltu
Ja bieži tur jābrauc, tad jau droši vien pierasts, bet man bija sajūta kā Aizspogulijā.
Abstrahējoties no vēju parka lietderības vai nelietderības kā tādas, es skatos no cita viedokļa. Ja to vēja parku celtu Latvenergo, es iespējams būtu par. Vai arī, ja celtu Raimis un solītu visiem lētāku elektrību, es arī būtu par. Bet, ja atbrauc resns zviedrs, pie*irš manu zemi un liek pirkt savu špani par dārgu naudu, tad lai viņš iebāž labāk tos propellerus sev paši-zināt-kur!
Savulaik, vienu vecu šrotu tirgojot, sanāca darīšana ar šādiem interesantiem pircējiem. Mašīnu pat lāgā neapskatīja, tikai pārliecinājās, ka lec un kustās uz priekšu. Gribēja maksāt skaidrā naudā un braukt prom, kad sāku runāt par CSDD, apgriezās un prom bija.
Lasīju šo. Izskatās, ka apdrošinātājs velk gumiju, jo nekas taču nemainās no tā, kuru tur beidzot atzīs par vainīgo. Ja auto ir apdrošināts, tad cietušajam būtu jāizmaksā kompensācija, un pēc tam var domāt, no kā regresu prasīt. Nesaprotu arī, ko policija tur tik ilgi risina - ja īpašnieks nespēj paskaidrot, kam atdevis savu mašīnu, tad pats arī ir vainīgs.
Mazda ir kudiš smukāka un stilīgāka ;-)
Dzinējs aizgāja avārijas režīmā - neļauj uzņemt lielus apgriezienus. Pēc sajūtām liekas, ka viss kārtībā? Tad jāslēdz pie kompja un jāskatās, ko tā lampiņa grib pateikt?
Bet kā tad īsti ir? Traucē vai vienkārši nepatīk?