Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

No juridiskā viedokļa šo nekādi par slepkavības mēģinājumu nevar nosaukt, jo nevar noteikt, kuru tad mēģina noslepkavot. Pat ja kāds izbāztu pa logu AK47 un un sāktu ar aizvērtām acīm kaut kur bliezt, arī tas būtu viss kaut kas, tikai ne slepkavības mēģinājums.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

A ja visi radi baigie nabagi un brauc ar auto zem 1k, ko tad? :D

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Tas viss tikai valsts un nācijas labā!

Tēma: Pirms-pirkšanas diagnostika - iespējams eļļa sulo no dzinēja kloķvārpstas pr. blīvslēga

Nav jau nekādas pīlītes - desmit un vairākgadīgai mašīnai eļļa mēdz sūkties pa visām spraugām, un tas nav nekāds baigais defekts. Protams, ja mašīna tiek pedantiski uzturēta, tad šādas lietas netiek pieļautas, bet cik liels procents to dara?

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Johaidī, Purčikā atkal pazuda. Nācās bērnus sveču gaismā likt gulēt. Jau kādu pusstundu visas apkārtējās mājas tumsā, bet ielu laternas deg.

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Nemaz nav tā, ka viennozīmīgi izslēdzoši. Vienkārši sanāk vinnests jebkurā gadījumā. Autovadītājs ievēro ātrumu - labi! Autovadītājs papildina budžetu - arī labi! Un tā sanāk, ka vairākums izvēlēsies lētāko variantu, bet paliks kāds procents, kas apmaksās radaru uzturēšanu.

Tēma: Kur iegādāties džipu lietas?

Ir tak Rīgā specializēti 4x4 servisi, iegūglē un zvani ar visiem jautājumiem. 4x4centrs.lv kaut vai.

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Ko var ņemties, avārijas notiek visā pasaulē nepārtraukti, šis bija tikai tāds lokāls sīkums, kas nedaudz pabojāja dzīvi atsevišķiem cilvēkiem. Tūkstošiem vērtas iekārtas bez upšiem... Lai nu atbildīgie paši tagad izdara secinājumus. Vernon, tu tak esi āksts - domāju par konkrēto gadījumu kādu infu iepostējis, a nē, bļ..., tur vecs video par Putina villu :-/

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Bij bij agrāk lukturīšu appi vajadzīgi vecajiem androīdiem. Vēl tagad sievai lietošanā viens pavecs HTC, kur bez trešās puses appa lukturīša funkcijas vienkārši nav. Jaunākām trubām, protams, tas vairs nav aktuāli.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nesaucās "iAuto piedāvājumi reģistrētiem lietotājiem" vai kaut kā tā? Tagad no telefona nemeklēšu.

Tēma: Lancer 2005 1.6 benzīns - čīkstoņa pēc siksnu maiņas

Vajadzētu jau no sākuma saprast, vai slīd siksna, vai čīkst kāds gultnis - tās skaņas ir diezgan atšķirīgas. Tik pat labi var čīkstēt arī kāds no zobsiksnas rullīšiem vai pat sūknis. Sūknis tika kopā ar siksnu mainīts?

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Vakar griezu ārā uz Pērnavas ielu no tās mazās vienvirziena ieliņas, kas nāk no Daugavas stadiona puses, un man pāris metrus no priekšas uz sarkano, mierīgi un nesteidzoties, pārmijās zaķis uz sieviešu velo ar groziņu. Tā dura pat skatu nepameta ne uz vienu pusi, vienkārši kā minās tā aizminās! Vispār tās groziņvelo braucējas ir trakākas par lateksbikšiem, jo bieži vien nefiltrē vispār neko. Vienīgais, kas glābj, ir tas, ka pārvietojas lēni.

Tēma: Rezerves riteņa iegāde

Ielikt jau var, bet torčī uz augšu, attiecībā pret bagāžnieka grīdu.

Tēma: Rezerves riteņa iegāde

Es arī nesteidzīgi skatos pēc rezerves riteņa un esmu nācis pie secinājuma, ka pilna izmēra ir lētāk nopirkt nekā pankūku. Bēda tik, ka pilnais Leonā īsti neierakstās. Autoram - tak pofig, kāds tas rezerves ritenis, galvenais, lai der uz auto. Netaisies taču ilgstoši braukt ar viņu.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Es zinu, kā tas darbojas. Vispārējos vilcienos. Bet datu pārraides veidam kā tādam šeit vispār nav nozīmes. Es neticu, ka ar tiem "rokasspiedieniem" viss būs tik čotka un droši.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Pat ja atmetam paranoju attiecībā uz izsekošanu, man liekas ārprātā nedroši darbināt aplikāciju, kas vienā mierā sazinās ar jebkuru ierīci, kas vien to vēlas. Neviens to pasākumu normāli nav iztestējis - tur varētu būt pilns ar drošības caurumiem, kas būs īsta medus maize datu zagļiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nopietni, Dacei ir trumuļi?! Es domāju, ka tā tehnoloģija jau kādu laiku ir ieslaucīta miskastē. Kopš Kadeta laikiem tās šausmas, ko sauc par trumuļiem, negribu ne acu galā redzēt!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cmuks bumers. Labprāt pavizinātos kādreiz tādā Alpinā, nav sanācis. Es atkal par ko citu. Vakar, pirmo reizi pēc kādiem 7 mēnešiem vajadzēja aizbraukt uz Jūrmalu un atpakaļ. Tas tak sviests, kas uz tās šosejas sazīmēts. Kaut kādas superšauras joslas te negaidīti sākas, te beidzas. Kas pats galvenais - pa 50 % tas krāsojums ir nodzisis, vietām nav saskatāms vispār, jābrauc uz čuteni. Divas reizes pēc apdzīšanas manevra attapos, ka man labajā pusē ir nepārtrauktā līnija, un es braucu pa... hvz pa kurieni, it kā pa normālu asfaltu Ja bieži tur jābrauc, tad jau droši vien pierasts, bet man bija sajūta kā Aizspogulijā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Abstrahējoties no vēju parka lietderības vai nelietderības kā tādas, es skatos no cita viedokļa. Ja to vēja parku celtu Latvenergo, es iespējams būtu par. Vai arī, ja celtu Raimis un solītu visiem lētāku elektrību, es arī būtu par. Bet, ja atbrauc resns zviedrs, pie*irš manu zemi un liek pirkt savu špani par dārgu naudu, tad lai viņš iebāž labāk tos propellerus sev paši-zināt-kur!

Tēma: V70 panelī iedegas 4 lampiņas

Jāmeklē elektriķis...

Tēma: Sarežģīta lieta ?

Savulaik, vienu vecu šrotu tirgojot, sanāca darīšana ar šādiem interesantiem pircējiem. Mašīnu pat lāgā neapskatīja, tikai pārliecinājās, ka lec un kustās uz priekšu. Gribēja maksāt skaidrā naudā un braukt prom, kad sāku runāt par CSDD, apgriezās un prom bija.

Tēma: Sarežģīta lieta ?

Lasīju šo. Izskatās, ka apdrošinātājs velk gumiju, jo nekas taču nemainās no tā, kuru tur beidzot atzīs par vainīgo. Ja auto ir apdrošināts, tad cietušajam būtu jāizmaksā kompensācija, un pēc tam var domāt, no kā regresu prasīt. Nesaprotu arī, ko policija tur tik ilgi risina - ja īpašnieks nespēj paskaidrot, kam atdevis savu mašīnu, tad pats arī ir vainīgs.

Tēma: Mazda 3 vai Toyota Corolla Hybrid

Mazda ir kudiš smukāka un stilīgāka ;-)

Tēma: "Reduced engine performance"

Dzinējs aizgāja avārijas režīmā - neļauj uzņemt lielus apgriezienus. Pēc sajūtām liekas, ka viss kārtībā? Tad jāslēdz pie kompja un jāskatās, ko tā lampiņa grib pateikt?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bet kā tad īsti ir? Traucē vai vienkārši nepatīk?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti