Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 142 >

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Jauns kazino spameris šajā tēmā: iauto.lv/forums/topic/26656-parunasimies-par-jauniem-auto-jusu-pieredze-kuri-auto-ir-visuzticamakie-kuriem-labaka-cena?pnr=113

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Daži biedri laiku pa laikam parāda, ka no Tvaika ielas var. Tad kāpēc lai nevarētu no Ģintermuižas?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Man liekas, ka tur ir gan īstais Pļurkt, gan citi jokdari, kas postē sviestu zem viņa nika, lai pabesītu īsto Pļurkt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nez kāpēc izklausās, ka tev vienkārši skauž Gadās jau pa kādam īblim, bet principā viņi mani absolūti netraucē. Ja sastrēgumā pamanu spogulī, cenšos palaist. Eh, gribētos pašam pēc ilgiem laikiem uz mocīša uzsēsties, tikai nevaru saņemties izdot naudu par lietu, kuru noteikti pārāk bieži nelietošu un tā īsti nav vajadzīga. Pagājšvasar uztaisīju lielo apkopi velosipēdam, rezultātā pabraukāju tikai īsu brīdi, kamēr mašīna bija remontā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā, Krājbanka bija glābjama. Kā jau teicu - jautājums bija politisks. Tak tauta nepārvārītu vēl vienu bankas glābšanu! Par kopīgo un atšķirīgo visām - baigi gari jāizpaužās, tagad darbā no telefona negribu, varbūt vakarā padrukāšu, ja jautājums vēl būs aktuāls.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Baltija tehniski nebija glābjama. Tur vienkārši vispār nebija nekā ko glābt.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pēc visas Parexa epopejas glābt Krājbanku vairs nebija iespējams tīri politisku iemeslu dēļ. Un, acīmredzot, nebija arī īpašas nepieciešamības.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Gan jau ka tieši tā arī ir. Kaut ko uztaisīt no tā urāna noteikti ir mega sarežģīti un droši vien arī ne lēti.

Tēma: Smēķēšana

Reku spambots labu topiku pacēlis, ar interesi izlasīju, ko rakstīju pirms trim gadiem. Man palika grūti iekļauties tajās septiņās cigaretēs, nācās atkal atmest. Kaut kur gads būs riņķī kā vairs nevelku. Cigarešu dūmi netraucē, pīpēt negribās (vienā pasākumā uzvilku, nebija nekāda kaifa). Bet darbā šad tad vēl arvien pieķeru sevi pie domas: "Eh, tagad gan vajadzētu iziet uzpīpēt!" Un kā biedriem klājas ar šo netikumu?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Lietotājs darklight šajā topikā lieto necenzētu leksiku! iauto.lv/forums/topic/42383-e93-riteni-iestregusi-plisis-statnis Un gatavojas turpināt lamāties arī citos līdzīgos.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Varētu izdzēst šitās divas miskastes ar visiem topikstarteriem! iauto.lv/forums/topic/42379-dns-rezimi-izsledzas-ar-lielaku-atrumu iauto.lv/forums/topic/42378-2017-x3-akumulatora-nomaina

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Dīvainas jums problēmas. Nu ok - es saprotu, ka, pārsēžoties no kaut kāda nīkuļa jaudīgākā tačkā, pirmajā brīdī tiešām nevar saprast, cik stipri to pedāli drīkst spiest. Bet tas ir tikai īsu brīdi, pēc tam taču tu pierodi un brauc normāli. Vot msh - nu kāda hrena pēc vispār apdzīvotas vietas beigās ar trešo ātrumu jādod grīdā?! :D Tas ir pilnīgi bezjēdzīgi, izņemot, ja tava ikdienas tačka citādā veidā virs 50 km/h paātrināties nespēj. Tas paātrinājums ļauj ātrāk apdzīt un vispār braukt dinamiski. Jā, un kādreiz ir mazs prieciņš, pirmajam aizejot no luksofora Bet nespēja noturēties atļautajā ātrumā vairāk pēc kaut kāda tizluma izklausās.

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Es varētu piekrist, ka nav nepieciešams mežonīgs maksimālais ātrums, bet kas attiecas uz paātrinājumu... Kā var neredzēt pielietojumu paātrinājumam?

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Nu kā, GTI - tas tak spoooorta! :-D

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

Vispār, kungi, ierosinu turpināt lamāt bankas un apspriest nekustamos īpašumus blakus - kreditēšanas topikā. Te varētu padalīties ar jaunumiem satiksmes ierobežojumos.

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Ir jau gan doma saprotama.

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

ASV ir tāds pluss: kad tevi izmet no mājas, tu vairs neesi parādā. Bet pie mums tevi izmet no mājas, atņem pēdējās bikses un pasaka, ka maksāsi vēl 20 gadus! Jo bankai taču jāuzvārās!

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

Arī 90-tajos ļoti liela daļa cilvēku rukāja par maizes riku un sardeli:-/ Tu vienkārši biji veiksmīgāks/ gudrāks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kas tev tur ir tajā bildē? Par tuvu krustojumam stāv? Vai kas?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tev tiešām interesē, kā man liekas? Tad atkal vajadzētu precizēt, par kādiem norādījumiem iet runa? Par oficiāliem "ieteikumiem" no Briseles vai ķirzakcilvēku pavēlēm, kas tiek nodotas šifrētā veidā pa radio. Ja par pirmajiem, tad domāju tieši to pašu, ko jau teicu, - nevajag tēlot pirmrindniekus un teicamniekus, kā mūsējiem, diemžēl, patīk darīt. Ja par otrajiem, tad īsti nemācēšu komentēt. Galu galā, ja tev ir informācija, kā tie norādījumi tiek doti un kāpēc viņi ir jāpilda, padalies!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Arī norādījumus var pildīt cītīgi un mazāk cītīgi. Var vispār nepildīt, kā to ne reizi vien ir demonstrējušas dažas valstis, pirmkārt jau Polija.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Msh, pasaki labāk, vai 2,0 Tfsi vārsti ir vai nav jāregulē? Man te pretrunīga informācija ienākusies

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pofig par tiem vāciešiem - paši izdomā sev problēmas un paši risina. Galvenais, lai mūsējie nesāk uzreiz mērkaķoties pakaļ!

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

Nē nu tas skaidrs, tur bez variantiem. Un ar to tikšanu uz un no ostām mums vispār ir bēdīgi pat bez visiem remontiem. Mans komentārs domāts tiem, kas katru rītu pusotru stundu sēž korķī, lai pēc tam sēdētu ofisā un vēl stumdās gar bērnudārziem un skolām ar savām atvasēm vispār bez nekādas vajadzības. Zinu reālus piemērus no dzīves, kur bērns tiek vests uz bērnudārzu ar auto, patērējot divreiz ilgāku laiku, nekā būtu to gabaliņu noiet pa taisno ar kājām. Un tad vēl perifērijas iedzīvotāji, kuri ieņēmuši galvā, ka bērniem obligāti jāmācās tieši Rīgas centra skolā un nekur citur. Un tad māmiņa mājsaimniece divreiz dienā tieši sastrēgumstundu laikā stumjās no tiem Ādažiem uz Pirmo ģimnāziju un atpakaļ.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kas tur ir ar to instrumentu paneli? Sapelējis?

< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti