Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 142 >

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

Nu bet īstenībā gan no Ādažiem, gan Ķekavas jebkurā Rīgas rajonā var nokļūt nestumjoties cauri centram. Jā, var sanākt daži kilometri vairāk, bet tas līkums parasti ir to vērts. Ja vien, protams, nav jānokļūst tieši centrā vai tā apkārtnē.

Tēma: Rail Baltica satiksmes ierobežojumi

Tā nu tas ir un būs. Jāpierod pie domas, ka ar mašīnu uz centru jābrauc tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Principā mani tas centrs vispār neuztrauc, jo sen jau esmu izslēdzis no ikdienas maršrutiem, dažreiz gan nākas sakost zobus un kaut kur iebraukt pa ceļam. Tad vienmēr brīnos, ka citi to murgu katru dienu pacieš. Mani personīgi daudz vairāk besī Deglava tilta nebeidzamais stāsts, un tagad vēl pie stadiona viss uzrakts.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kaut nu ātrāk sāktu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izņemot adaptīvo kruīzkontroli, tās pārējās jau ir nelaimes nevis fīčas Bet nu lai labi ripo!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Esmu vīlies

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu bet tu taču nomainīji citur un divas reizes lētāk, vai ne tā?

Tēma: Pretkorozijas apstrāde? Vai ir vērts un kur?

Skatos, ka es te pirms pusotra gada solījos pūst Brunox, tad eļļu. Sanāca savādāk. Tai pat rudenī sanāca neliels nošķīliens, kura rezultātā atklājās pāris ļoti bēdīgas vietas kuzavā, kuras nācās metināt. Uznāca ziema, nepaguvu neko izdarīt, līdz pavasarim auto nostāvēja pie sētas, braucu ar citu. Pavasarī tad ar bračku sametinājām (kaut kādas atskaites no procesa esmu šeit licis) un pie viena sakopu visu apakšu ar to pašu Brunox un grubuli. Tagad gads pagājis, neesmu vēl līdis apakšā. Gaidu kādu siltu un sausu dienu, tad braukšu uz garāžu mainīt kalotkas, kuras ir gandrīz izbeigušās, un pie viena paskatīšos, kas apakšā darās.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ko tik traks cipars par to pēdējo? Arī pie dīlera taisi?

Tēma: Ilgtermiņa auto noma privātpersonām

Ir taču arī pietiekami situēti cilvēki, kas dzīvokli nepērk, lai gan varētu atļauties, bet visu laiku īrē. Tāpēc, ka negrib nekādu atbildību un saistības. Gan jau ar to auto nomu līdzīgi.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Katram auto kādreiz pienāk tāds brīdis, kas tas kļūst par puvekli. Labā ziņa ir, ka process nav neatgriezenisks. Bet nu ar to metināšanu arī nav vienkārši. 1) Patiešām labs metinātājs prasa kosmisku samaksu. Pelnīti prasa, bet bieži vien pats auto nav šīs samaksas vērts. 2) Pasūdīgs metinātājs, kurš sametinās ne visai smuki, bet tehniski ok un prasīs maz naudas nav nemaz tik viegli atrodams. Bieži vien arī sūdīgie metinātāji grib saņemt tik pat cik labie. 3) Var metināt pats/ pie draugiem/ pie radiem, samierināties ar to rezultātu, kas sanāk, un mierināt sevi ar domu, ka ar katru nākamo reizi sanāk arvien labāk Es esmu izvēlējies trešo variantu. Līdz ar to vismaz konkrētajā brīdī mana mašīna par puvekli nebūtu uzskatāma, jo nevienas sapuvušas vietas tai nav.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē, nē, tu ne tā saprati. Es jau neko nepārmetu un nekādā gadījumā nemēģināju uzbraukt. Tikai pafilozofēju par tēmu

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es dokumentēju visu remontu izmaksas, bet pārējam gan būtu par slinku. Neredzu arī baigo jēgu. Tad jau arī sabiedriskā transporta biļetes kaut kur jāpieraksta? Un mašīna jau nav tikai centi par kilometru. Mašīna ir ietaupīts laiks un ērtības.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neaizmirsīsim diezgan trako pēdējo gadu inflāciju! Nezinu, cik ir oficiāli, bet pēc sajūtām 5 gadu laikā kādi 30 procenti būs. Ko dod tas cipars kontā, ja tu par viņu nevari nopirkt ne tuvu to pašu, ko toreiz? Es arī skatos autiņu cenas un redzu, ka manam vāģim cena visu laiku stāv uz vietas. A ko tas dod?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jā, raujam nost uzrakstus, demontējam pieminekļus rakstniekiem, zāģējam tiltu margas. Tas ir tas svarīgākais, ar ko jānodarbojas, citu problēmu ne Rīgā, ne visā Latvijā nav.

Tēma: No sērijas: To vajag mācēt

Nezinu, par ko tur Chalengeram kāds mīnusu ielika, bet viņam ir pilnīga taisnība. Tikko izlasīju plašāku notikumu aprakstu. Onkam 87 gadi. Kur braucis un kāpēc braucis neatcerās. Braucis pa gājēju ceļu paralēli sliedēm, kad tas beidzies turpinājis vālēt pa bezceļu paralēli sliedēm. "Grūti gāja, bet braucu", kā pats izsakās. Tas ir izcili veiksmīgi, ka priekšā pagadījās vilciens nevis, piemēram, māte ar bērnu ratiņiem, un ka neviens, ieskaitot pašu apmaldījušos šoferi, necieta.

Tēma: No sērijas: To vajag mācēt

Es vispār nespēju saprast, kā viņš tur nokļuva? Tur vairāku kilometru attālumā nav nevienas pārbrauktuves. Tur pat ielas nevienas blakus nav!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Īsti nesaprotu iepriekšējo postu ironiju par tām ziemas riepām. Tur vienkārši šādos apstākļos neviens nekur nebrauc, jo nevar nemaz aizbraukt. Vienkārši viss stāv. Un nevajag skatīties uz netipisku stihiju Kalifornijā, tepat mums labi pazīstamajā Anglijā pāris reizes gadā ir tieši tas pats. Uzsnieg sniegs, piesalst, un neviens nekur nebrauc. Sabiedriskais transports nekursē, dzīve ir apstājusies. Vai mēs arī tā gribam?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Te tev īsti nav taisnība. Nav jau tā, ka baigi bail, vienkārši tā turbīna izraisa stresu, un neviens negrib tai blakus dzīvot. Ne putns, ne zvērs, ne cilvēks. Savukārt tas migrējošais vienkārši mauc taisni, nekādus tiešus draudus nesaskatot, vot i trāpa tajās lāpstās.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Arī Grēta ir pret zaļo enerģiju :-D

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Lai tā būtu. Bet diez vai ir normāli, ka tas piebeidz mašīnas elektroniku tā, ka tā vairs nav braucama. Jo īpaši - tas taču skaitās apvidnieks! Bez tam šīs elektronikas problēmas, kā izrādās, sākās jau pirmajā lietošanas gadā.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

3. Es arī par šo! Bieži taču mēdz būt, ka tu, cilvēks, esi kaut ko komentējis pie raksta un vēlāk vienkārši gribi apskatīties pārējos komentārus. Bet nē - tev ir jāatver raksts, tad vēlreiz jāspiež uz "visiem komentāriem" tā vietā, lai ieietu komentāru sadaļā pa tiešo, rakstu vispār izlaižot.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šodien sanāca papļāpāt par augstāk minēto Landroveru. Autiņam četri gadi, nevis trīs, kā iepriekš rakstīju, bet vienalga - jauns auto taču. Izrādās - tas hlams ir apstājies jau vairākkārt. Pirmo reizi jau pirmā gada laikā pēc izbraukšanas cauri vidēja izmēra peļķei. Toreiz pats pēc brīža atsāka darboties un nekādi defekti netika konstatēti. Tagad patiešām bija nobrucis imobilaizers. Tika remontēts veselu nedēļu, cēlonis - mitrums. Bet mitrums tajā mašīnā, kā izrādās, ir visur. Aiz visiem paneļiem, pat zem griestu apšuvuma ir kondensāts! Ja vēl būtu lūka, tad zinātu, kur rakt, bet lūkas nav. Kas interesanti, nekādas pastiprinātas logu svīšanas nav. Bija divos autorizētos servisos, visur plāta rokas. Garantija beigusies (bija divi gadi tikai). Īpašnieks ir reāli izbesījies un tirgos nost to sūdu. Tā vot ir ar Land Rover. P.S. Nekādu sīkāku informāciju par niansēm nemācēšu sniegt, atstāstu tikai, ko man stāstīja. P.P.S. Slīcinājis tiešām neviens to mašīnu nav.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Taisnība ir, tomēr benzīns iztvaiko pie iedarbināta motora vai iedarbināšanas laikā, kamēr elektrība "iztvaiko" vienkārši stāvot pie sētas.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Nebiju dzirdējis. Lai arī principā neklausos šāda veida mūziku, jāatzīst, ka labs

Tēma: Ziemas auto trases

Pieļauju, ka švaki pašlaik ar to segumu visur. Šīsnakts smukais sniedziņš arī jau dubļos pārvērties. Vismaz Rīgā.

< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti