Es ceru, ka arī tavam bērnam vismaz ir normāls monitors un klaviere, a to dažreiz baisi skatīties, kā sīkie sēž nolīkuši pār laptopiem ar degunu ekrānā.
Mājās man vajag ērtības. Liels ekrāns, ērta klaviere, laba skaņa, pele. Darbā pusdienu pauzē es bez tā visa varu iztikt. Arī ceļojumā man nekas no tā visa nav vajadzīgs, jo esmu aizņemts ar citām nodarbēm, bet brīvā brīdī kaut ko iepostēt iAuto varu arī no telefona.
Bet kāda velna pēc personīgais dators ir kaut kur jānēsā, izņemot, ja to pieprasa darba specifika vai kāds īpašs hobijs? Jo īpaši mūsdienās, kad visu iespējamo komunikāciju un izklaidi ārpus mājām var nodrošināt telefons?
Nu vēl jau jautājums, vai liek geimeru kompi vai ofisa kasti? Lielu daļu summas var sastādīt tieši videokarte, pēc kuras ne katram ir vajadzība.
Jāsāk ar to, ka jāapskatās, vai dzeses šķidrums vispār ir?
Jopcik, tikai tagad iebraucu - patiešām trīs sveces! Tad jau skaidrs, ka nelec :-/
Tā arī brauc ar sprūstošu droseli un čīkstoņu aizmugurē. Kāds tur brīnums, ka vairs nelec? ;)
Jā, par trijstūriem arvien vairāk labu atsauksmju dzird. Man arī pagājšziem uz kablukam priekšā stāvēja. Mīnusos bija ļoti OK, toties plusos lietus laikā aplī gandrīz taisni aizbraucu 
Tur jau pie tās klapes vēl klāt jātiek...
Jā. Esmu pašlaik mājas projektēšanas procesā, un uz mani skatās kā uz totālu dīvaini, kad saku, ka gribu iekļaut iespēju vismaz daļēji apkurināt tikai ar malku.
2006. gada Seatam bija tāds joks, ka zem plastmasas, kas atrodas starp kapotu un priekšējo stiklu, bija sakrājies tik daudz mēslu, ka bija pilnībā aizdambēti lietus ūdens noteces kanāli. Attiecīgi lietus laikā ūdens smēlās ventilācijā, krājās salona filtrā un tecēja blakussēdētājam uz kājām, kā arī mašīnas kompī. Loģiski, ka šausmīgi svīda arī logi, bet tikai lietus laikā.
Interesanti, kā nonāci līdz pārdošanai? Pārāk bieži sāka lūzt, savajadzējās ko savādāku vai vienkārši apnika?
Pāris sezonas man Altenzo ziemenes stāvēja uz aizmugurējās ass. Nekādu piedzīvojumu nebija, šķērsām negāja, it kā viss ok. Bija man arī Altenzo vasarenes - aizmugurē normāli, bet priekšā vizuāli visu laiku izskatījās pustukšas. Iegrūdu vienreiz pat 2,6 atmosfēras, vienalga izskatījās pustukšas :D Sviests!
Kaut kur te augstāk biedrs stāstīja par laipnajiem MMK čaļiem, kas ieteikuši super duper Lanvigator riepas. Rekur man māsai tikko tas pats stāsts. Tā kā meitenei sajēgas pilnīgi nekādas un tērēties arī baigi negribās, tad tika stingri pieteikts: "Ņem Sailun!". Tagad šī aizbrauc uz MMK pēc saviem Sailuniem, bet tur džeks pasaka, ka ar šitām riepām viņš savus bērnus mašīnā nesēdinātu. - A ko tad ņemt? - Lanvigator! Tā arī atbrauca priecīga ar Lanvigatoriem. Kretīni, vairāk nekas. Var jau būt, ka tās riepas ir normālas (nosaukums gan liek domāt par pretējo), bet viņām tak nav vispār neviena apskata, neviena testa! Kā var stāstīt, ka šitais ir riktīgi ze best, ja reāli par to izstrādājumu vispār nekas nav zināms?
Mūsdienās, kad zvaigznes dod par elektronisko sū..., atvainojiet, asistentu daudzumu, - tām zvaigznēm vairs nav nekādas nozīmes.
Īstenībā - neskatoties uz visām zagšanām un korupcijām, Nila laikā Rīgas sabiedriskais transports attīstījās kā nekad. Tiešām tika atvērti dažādi perifērie maršruti, palielināts kursēšanas biežums, kā arī attīstīta mikriņu satiksme, kas man personīgi bija ļoti ērta un izdevīga. Tad, līdz ar kovidu, tika iznīcināti mikriņi un dažādos mazāk populāros maršrutos reisu skaits samazināts līdz bezjēdzībai. Kaut kādi reisi ir atlikti atpakaļ, bet situācija vienalga ir daudz sliktāka nekā pirms pandēmijas.
Man nevajag luksus trolejbusu. Man derētu jebkurš hlams, kurš nogādātu mani no punkta A līdz punktam B man vēlamajā laikā ātrāk vai tik pat ātri kā es varu aizbraukt ar auto. Bet man vajadzīgajos maršrutos es sabiedriskajā transportā zaudētu katru dienu stundu vai pat divas no savas dzīves.
Nez... Man divlitrīgais turbobenzīns tērē 10l 98-to, kas ir pilnībā adekvāti. A te mazmotors + vēl hibrīds... Jā, nekāda baigā ekonomija panākta nav. Varētu domāt, ka ekonomija būtu garos gabalos, bet arī tā nav, jo garos gabalos, velkot kādu kripatu pāri simtam, stabili ierakstos astoņos litros un mazāk.
Kas tur tāds ievērības cienīgs? Kārtējie gaisa piļu cēlāji. Moš es kaut ko nepamanīju?
Ok, atzīstu savu kļūdu, biju šo faktu palaidis garām/ piemirsis. Kaut kāds galīgi kluss un nepamanāms ministrs viņš ir bijis.
Atkal jau kaut ko putro. Kad tika ieviests OIK, tāds Kariņš, šķiet, pat Latvijā nebija. Tagad domāju: vai tas bija Kalvītis, vai vēl kāds draņķis pirms viņa?
Nu re, bet tad jau sanāk, ka tevis testētajai mašīnai bija motors, bet vairs tādu mašīnu ar motoru nopirkt nevar. Vai vēl var? Drusku pastiepties līdz klimatam jau nebūtu tā lielākā bēda.
Jā, dažreiz sacepos par sīkumiem. Drīzāk pat bieži. Tā ir. Nenoliedzu. Toties lieli sūdi mani vispār nekad nespēj izsist no līdzsvara
Bet jautājums paliek atklāts: vai tiešām ir jāmidžina ilgstoši tas lukturis, ja pēc viņa nav pilnīgi un absolūti nekādas vajadzības?