Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es saprotu, ka tev tā Skulte nepatīk, tomēr nespēju līdz galam iebraukt, kādi tieši ir tavi principiālie iebildumi. Ja tas terminālis var apmierināt visas LV vajadzības - vai tad tas ir slikti? Nu par naudām un izdevīgumu es neko nesaku, nav man nekādas sajēgas no tā visa. Bet šķiet, ka arī neviena visgudrākā galva pašlaik nespēj prognozēt, kas būs pēc pusgada, kur nu vēl pēc pieciem gadiem. Kaut kādam ilgtermiņa plānam tak jābūt, citādi jau var vispār neko un nekur necelt un cerēt uz tikai kaimiņu žēlastību.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Cik saprotu, tad mesidžs ir par to, ka tagad Polijā ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, citādi var nosodīt. Agrāk, acīm redzot, varēja neievērot.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Nedomāju, ka ir vērts ņemt vērā tiešā konkurenta spriedumus par izdevīgumu vai neizdevīgumu. Tas ir tas pats, kas pajautāt Nestes īpašniekam, vai vajadzētu pāri ielai uzcelt vēl Viadu? Pajautāt kādas kafejnīcas īpašniekam, vai šajā ielā nevajadzētu vēl kādu ēstuvi? Skaidrs, ka atbilde vienmēr būs: nē, nekādā gadījumā! Un vispār viss, ko publicē Lemberga privātā melu lapele, nav par pilnu ņemams.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu paskaties četrus komentārus uz augšu! Ko tu tieši domā ar to "saimnieku", kurš liek expertam ar tevi strīdēties? Ar pistoli pie galvas diez vai kāds viņam stāv, tātad maksā! P.S. Vismaz es par tevi nekad to neesmu apgalvojis un tā nedomāju. Tavs psiholoģiskais portrets man ir diezgan skaidrs.

Tēma: Kādu urbi, skrūvgriezi ar bateriju pirkt? Bosch, Makita, Dewalt, Milwaukee?

Daudzi no otrās grupas noteikti gribētu būt trešajā, bet tur tomēr vajadzīgi zināmi finanšu līdzekļi, kurus izgāzt par lietām, bez kurām var iztikt. Es arī netērēšos par dārgo brendu, ja vien neredzēšu tam nopietnu pamatojumu. Nu visādiem Jasper tipa crapiem arī iešu ar līkumu, bet gan Ķīnā, gan citur pasaulē ir diezgan daudz kvalitatīvu vidējās klases ražotāju.

Tēma: Kādu urbi, skrūvgriezi ar bateriju pirkt? Bosch, Makita, Dewalt, Milwaukee?

Labrīt! Protams, ka eksistē elektriskās skrūvmašīnas ar vadu. Pareizāk sakot, agrāk eksistēja, jo pieprasījuma trūkuma dēļ, šķiet, neviens vairs tās šodien neražo. Akumulatora verķi tās ir pilnībā izspieduši. Bet vispār ir nācies pirms gadiem divdesmit ar tādu strādāt, nebija ne vainas, ar urbi nevar pat salīdzināt!

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Brady nopietni uzskata, ka jūzeriem šeit tiek maksāts, lai tie ar viņu strīdētos?! :-D Jau vairākas reizes šāds apgalvojums ir izteikts.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu ko, atskaitīšos par augstāk minēto Leonu. Īsumā - jau nedēļu kā ir sataisīts un lido atkal. Viss bija noticies relatīvi veiksmīgi: nekas vairāk par to nelaimīgo sūkni un sadales vārpstu nebija cietis. Vēl, protams, nācās likt jaunu zobsiksnu, visas blīves utt. Ieguldīta vairāk kā trešdaļa no mašīnas vērtības, gribētos cerēt, ka kādu laiku tagad ies

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kaut ko jauc. Nelaidīs nevienu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

spainis rakstīja: nomiks 24.08.2022 8:40 Pirmie iespaidi par manu jauno auto (Opel Mokka e). "Gaismas (LED) ir ļoti labas. Interesanti, ka nemaz nav iespējas pastāvīgi aktivizēt tālās gaismas. Vai nu īslaicīgi uzmirkšķināt, vai arī gaidīt, kad sistēma pati izlems ieslēgt (izslēgt). Līdzšinējie novērumi liecina, ka automātikso gaismu algoritms ir ļoti labs. Tāpēc šo nevarētu uzskatīt par trūkumu." Nez, tikko patestēju gaismas Opel Crossland, arī automātiskie LEDi. Crosslandam var pārslēgt tālās gaismas arī manuāli, gan tad, ja ir ieslēgts Auto režīms, gan tad, ja gaismas ieslēgtas pastāvīgi. Vienīgi - svira ir jāpaspiež prom no sevis, nevis jāvelk klāt. Auto režīmā gan tālās gaismas var ieslēgt manuāli tikai tad, kad automātiski ir ieslēgušās tuvās, ja tuvās nedeg, tad tālās dabūt nevar. Bet jā, slēgšanā algoritms ir ļoti labs, par manuālu slēgšanu var nedomāt.

Opelim vienmēr tālās gaismas ir slēgušās bīdot sviru prom no sevis!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, es arī taisu to šortkatu no Nīcgales uz Deglava. Tā ir daudz ātrāk. Nu ko man tagad darīt, justies pie kaut kā vainīgam? Aptuveni 70 procentos gadījumu sanāk izbraukt pie gājēju zaļā, nevienu nekavējot.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Jauna lietotāja pirmo postu apstiprina administrators - kad tas būs?

Tēma: Kādu fleksi pirkt, atsauksmes? Bosch, Makita, Dewalt, Milwaukee?

Ar Metabo neesmu strādājis, ar Makitām, zaļo un zilo Boschu gan. Nav tur nekā labāka. Einhellam ergonomika ir ļoti nostrādāta.

Tēma: Kādu fleksi pirkt, atsauksmes? Bosch, Makita, Dewalt, Milwaukee?

Fleksi tik tiešām labāk ņemt ar veco labo vadu, ja vien tiešām nav paredzēts pa jumtiem kāpelēt. Vēl arī tas, ka fleksis būtībā ir tik prasts aparāts, ka brendam nav baigā nozīme. Man ir Einhell ar maināmu ātrumu un esmu ļoti apmierināts: varu bleķi griezt, varu betonu slīpēt, varu auto lukturus nopulēt ar vienu un to pašu štrumentu.

Tēma: Kādu urbi, skrūvgriezi ar bateriju pirkt? Bosch, Makita, Dewalt, Milwaukee?

Var jau ar āmuru arī tās skrūves iedzīt, tad pat urbjmašīnu nevajag :-/

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Topiku kopētāji atkal sāk uzdarboties: iauto.lv/forums/topic/42261-dzineja-lampina-s80-sa iauto.lv/forums/topic/42259-panela-led-apgaismojums-volkswagen-2022

Tēma: Dzinēja vadībai vajag servisu.

Kaut kādus topikus par Peugeot Partner 1,4 benzīns problēmām jau esmu te taisījis. Īsumā: tas auto nonāca manās rokās pirms gada ar 130k noskrējienu kā samaksa par vienu haltūru, jo Seatam biju drusku samīcījis bleķus un vajadzēja steidzami kaut ko, ar ko braukt. Viņš bija pamatīgi sarūsējis, viens slieksnis jau metināts, otru es pats uz ātro sametināju. Iepriekšējais īpašnieks jau bija paspējis nomainīt ātrumkārbu, sajūgu, ģeneratoru, pakaļējo tiltu, kārba un tilts tika ņemti šrotā, līdz ar to arī jau bija ar defektiem, bet lietojami. Man uzreiz nācās mainīt kloķenes stāvokļa devēju, kurš bija beigts un vēl visādus sīkumus, kurus precīzi vairs neatceros. Viena zonde arī bija pagalam, bet tā kā veco neizdevās izskrūvēt un baigi tas dzīvi nebojāja, tā arī nesamainīju. Auto godīgi novizināja mani visu ziemu, bet ar visādiem gļukiem - viltus brīdinājumi par motora pārkaršanu, imobilaizers, kas nogļuko reizi mēnesī un neļauj mašīnu pielaist utt. Kondicionieris (nestrādājošs) nenormāli gaudoja, nācās jaukt ārā un gultni mainīt. Kronis visam bija jau šovasar kad pēc divu nedēļu stāvēšanas noklemmēja ģenerators. Tā kā uzreiz es to nesapratu, tad, mēģinot ievilkt, pārrāvu siksnu un salauzu rullīšus. Kaut kā tā. Nezinu, kas ar to mašīnu jaunībā bijis ticis darīts, bet salons bija absolūti ideālā stāvoklī, kas it kā izslēdz variantu, ka vadāti ķieģeļi pa būvobjektiem.

Tēma: Dzinēja vadībai vajag servisu.

Kas te dažiem kaiš? Cilvēks uzdod normālu jautājumu, saņem pāris normālas atbildes, bet tad sākas no dažiem kadriem kaut kāda verbālā caureja: Volvo sūds, forums sūds, nobraukums tīts, a es..., a man..., a vispār... Tak ejiet sievai krist uz nerviem, nevis te ko dirst bezjēgā. Kā te kāds piemin nobraukumu (vienalga cik lielu, vienalga kādam auto) tā sākas: nevar būt, tādi neeksistē, visi taču brauc simtiem km katru dienu! Da ejiet jūs... Manam 2006. gada Seatam ir 250K. Oriģināli un pārbaudāmi. Manam nesen pārdotajam 2005. gada Peugeot, kas bija pilnīgs lūznis un knapi turējās kopā, bija ORIĢINĀLI un PĀRBAUDĀMI 140K! Nu nebrauc te tādus attālumus. Un Holandē arī nebrauc.

Tēma: Dzinēja vadībai vajag servisu.

Gan jau pa nedēļu nekas traks nenotiks. Bet vispār to Mafu tak īstenībā pats var nomainīt 10 minūtēs.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

WALA rakstīja: Var jau apspriest speciāli cilvēku radītu mākslīgu ģeotermālo "figņu", bet tad vai nav vienkāršāk ķerties pie sentēvu metodēm un urbt tik dziļi kamēr karstais ūdens pats sāk "skriet ārā" un izmantot Zemeslodi kas jau ir dabīgs siltuma akumlators bez visiem spoguļiem ?!?

Tik dziļi urbt ir bīstami. Vienā filmā redzēju: ieurba un tad kaut kādi mošķi izlidoja laukā un visus apēda. Vot tā!

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

It kā jau ir tas pats, bet pilnībā nav. Piemēram, cilvēkam bez tiesībām nekad nav bijis aizliegts iegādāties sev personīgo auto. Tad tiek novākots personīgais auto. Vai mammas/ drauga/ draudzenes/ whatever auto. Bet šeit ir novākots nomas auto, kas draud ar ļoti nepatīkamām sekām profila īpašniekam, ja vien netiks neapgāžami pierādīts, ka meitene ir nozagusi konkrēto telefonu ar konkrēto profilu, kas atkal rezultēsies ar smagām sekām pašai meitenei. Skaties kā gribi - šis ir smagāk nekā paņemt mammas auto atslēgas ar viņas piekrišanu vai bez. Bez tam rodas iespaids, ka tie profili tiešām tiek dalīti radiem/ draugiem pa labi un pa kreisi, nedomājot par sekām.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nē nu tu nopietni uzskati, ka Delve un Sanistal veikaliem būtu jāatrodas Vecrīgā? :D Vēl kādu kokmateriālu placi blakus Operai arī varētu uzbliezt :D

Tēma: VW DSG kārba

Ha, kamēr man Seats joprojām izjaukts, laiku pa laikam ar aizlienētu XC90 braukāju. Automāts. Ap 50 km/h visu laiku slēgā: uz augšu - uz leju - uz augšu - uz leju. Murgs

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Uz bateriju skaitu nekādu ierobežojumu nav. Ierobežojumi attiecas tikai uz invertora jaudu, kas arī nosaka maksimālo elektrības ražošanas kapacitāti. Baterijas pat speciāli mēdz krāmēt ar lielāku jaudu nekā invertors spēj paņemt tieši šī iemesla dēļ: lai būtu lielāks lietderības koeficients draņķīgos laika apstākļos.

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Paneļi ir ļoti nopietni jāiezemē, tur Nortel ir taisnība. Vienīgais - kā jau augstāk rakstīju - pie visas kopējās ņemšanās tā zemējuma stieņu iedzīšana ir tīrais sīkums.

< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti