Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 142 >

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Kas tieši tev par problēmām?

Tēma: Granulas! Cik maksā koka granulas? Vai atmaksājas, atsauksmes

Tik vienkārši ar tiem katliem nav viss. Ir kombinētie, kas tiešām ņem pretī visu, ir malkas katli, kuriem piemuhļīta klāt granulu iekārta, bet ir arī tīrie granulu katli. Tos ne ar kādiem čiekuriem vai malku nepakurināsi.

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Elektriķi pilna pasaule, kas par zināmu samaksu tev visu parakstīs. Kas attiecas uz zemējumu - jā - bez lielā perforatora un attiecīga uzgaļa tos stieņus var būt pagrūti sadzīt. A tā - pie visa kopējā pasākuma tā zemējuma ierīkošana ir tīrais sīkums.

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Nortel rakstīja: Ja to dara legāli un pie patreizējām cenām, tad šaubos vai atmaksāsies. Brīdī, kad atmaksāsies, dabūsi mainīt akumulatorus. Man 3 gadus ir nelegāls 30kW vēja ģenerators, kas šoziem varētu atmaksāties. Tiesa, sistēma ir nedaudz gudrāka, bez elektroenerģijas uzkrāšanas AKB, un izmantoju tikai sev, dalīties ar valsti negribu.

Es īsti nesaprotu, kā var uzlikt saules paneļus "nelegāli"? Tak krāmē savā īpašumā cik gribi un kā gribi! Ja gribēsi pie Sadales tīkla sistēmas slēgties, tad gan nāksies standartus un noteikumus ievērot. Vai tu domā - nelegāli laist savu elektrību kopējā tīklā? Teorētiski tas laikam ir iespējams, tikai kāpēc lai kāds ko tādu darītu?

Tēma: Par saules paneļiem! Vai ir vērts likt? Kad atmaksājas saules paneļi?

Pats neesmu veicis aprēķinus, bet radinieks, kurš arī pats tos paneļus tirgo, tūlīt krāmēs virsū uz manas neizmantotās zemes tīri pārdošanai. Atmaksāšanos gaida līdz 10 gadiem pēc vissliktākā scenārija. Te gan nianse tāda, ka paneļi brauc pa taisno no ražotāja rūpnīcas, invertors un pārējie materiāli nāk par vairumnieku cenām un uzstādīts tiek pašrocīgi.

Tēma: Eļļas patēriņš un no tā izrietošais

Nu bet cik tad tev tā eļļa īsti iziet? Uz 10k vidēji. Litrs būs?

Tēma: Dzinēja lampiņa s80

Jāslēdz vien pie kompja un jāskatās, ko tas saka. Iesākumā derēs arī kāda lētā ķīniešu diagnostikas iekārta. Šāviens tumsā: kloķvārpastas stāvokļa devējs?

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Nu jau pats murgo! Rimi kasierei varbūt ir afigennais darba ražīgums, bet IKP šis darbs praktiski nerada!

Tēma: Mercedes B170

Nav jātaisa vairāki topiki ar savu sāpi, pietiks ar vienu! Ja jau neviens nav atbildējis, tad vēl pagaidām nav bijis neviens, kas zinātu, kas par vainu. Bez tam - varēji izveidot nosaukumu informatīvāku, piemēram, Mercedes 170 ātrumkārbas problēma. Droši vien, ka vaina ir kārbā, bet neko daudz no automātiem nesaprotu, tādēļ precīzāk nepateikšu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Veloceliņa tur nebija, tā ka viss štokos!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Volx rakstīja: Vot, šitas gan izskatās izrūsējis pat uz foto. Darklightam ir pieredze ar Opeļu sliekšņu rūsēšanu, nepirks.

Viss plūst un mainās. Šodien man jau ir arī pieredze sapuvušu sliekšņu labošanā. Puslīdz taisni sametina, nogruntē, apsmērē šuves, nopūš ar grubuli un lieta darīta. Izskatās arī normāli. Šai ziņā man daudz mazāk patīk tas rūsas pleķis uz bagāžnieka un norūsējusī durvju apakša, jo tur gan nekādu ielāpu neuzliks. Bet nu 1,7 dīzeli vai vispār dīzeli īsti neizskatītu kā variantu. Esmu tomēr benzīna piekritējs. Aiznākamnedēļ jauks to Seata motoru ārā un, ja izskatīsies, ka bez tās sadales vārpstas nekas cits cietis nav, tad taisīs. Es tak jau ziemas riepas nopirku, ko man tagad darīt?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pie kāda nobraukuma mainīji tos gredzenus un virzuļus? Man pagājšgad taisīja diagnostiku tam dzinējam un teica, ka pagaidām vēl viss ir dzīvāks par dzīvu. Arī tāpēc gribas vēl sataisīt.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paldies! Bet ko tu varētu ieteikt līdz 3K ar līdzvērtīgu performanci? Nāk prātā tikai šādi tādi BMW un Saabi. Bmw īsti negribu, Saabs ir stilīgs, tomēr nemaz tik afigenna labi neiet, bet pats galvenais: kā vieni tā otri būs totāli nojāti un sapuvuši un jebkurā gadījumā sāksies bezgalīgais stāsts ar papildus ieguldījumiem remontos. Nu var jau arī paņemt jaunu Dacia līzingā. Bet negribu.

Tēma: Audi katalizatori

Izskatās labi, bet šim taču nav katalizatora!?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pacelšu tēmu par vecajiem TFSI motoriem. Jau trīs gadus braucu ar tādu un raustīju plecus par visiem šausmu stāstiem, līdz tagad ar tādu saskāros. Pie apaļiem 250K fiziski salūza augstspiediena sūknis, izsita robus sadales vārpstā, un visi tie metāla gabali tupa sabira motorā. Interesanti, ka pazuda jauda un par trešdaļu pieauga degvielas patēriņš, bet es nedēļu vēl ar to mašīnu nobraucu, kamēr tiku līdz normālam servisam. Veiksme, ka nepaliku uz ceļa, bet ieberziens vismaz uz 1K. Un vēl tikko pavasarī pilnībā atrestaurēju turbīnu, kas arī nemaz nebija lēti. Tagad nevaru lāgā izlemt, ko darīt. Skaidrs, ka šāds remonts 2006. gada mašīnai nav izdevīgs, no otras puses - pašlaik tas ir lūznis, ko var pārdot tikai par metāla cenu. Vēl ir variants uzlikt tikai jaunu vislētāko sūkni, nomainīt eļļu un braukt līdz tuvākajam perekupam cerībā, ka sadalene vēl kādu laiku izturēs. Hvz. Tādi, vot, pīrāgi. Bet reāli patīk man tas turbo Leons, gan jau ka tomēr taisīšu.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Varbūt neviens nav pamanījis, bet forumā ir pilnībā nobrukusi meklēšanas funkcija. Uz jebkuru pieprasījumu rezultātos tiek doti pēdējie posti apgriezti hronoloģiskā secībā. Gribēju sameklēt konkrētu lietu - še tev!

Tēma: Cupra Born auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Ja? Man liekas pat vēl kaut kādai šī gada Škodai bija klimats ar podziņām. Nu vismaz logus tavai Oktāvijai taču var atvērt?

Tēma: Cupra Born auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Bet kāpēc Škoda visu var uztaisīt normāli? Man pilnīgi pajāt par VW marku - ja VAG bosi nolēmuši to nogalināt - lai tā būtu! Bet man patiesi žēl, ka Seat/ Cupra vadībā neviens nav spējis saprast, ka nevajag pārņemt pilnīgi visus šizofrēniskos un neveiksmīgos VW risinājumus.

Tēma: Maserati Grecale auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Dara jau dara. Un turpinās darīt, kamēr pietiks cilvēku, kam vienkārši ir par daudz naudas un kas gatavi to izdot par pliku bļembu bez nekāda seguma.

Tēma: Cupra Born auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Un ar šīm dažām neveiksmīgajām lietām pilnīgi pietiek, lai nogalinātu interesi par šo neapšaubāmi glīto auto.

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Ādas aizvietotājs mašīnā ir mēslus. Jābūt vai nu īstai ādai vai klasiskam auduma/ velūra salonam. Bet to es vispārīgi, ne tieši par Tesla vai Kia.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bet ir taču tik forši pāris reizes ziemā pārsteigt sievu/ draudzeni, iebraucot pagalmā sāniski

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es te tik tā nevaru beigt domāt par kaut kur augstāk rakstīto... Ja draivers stāsta, ka avārijas bremzēšana viņu ir izglābusi vairākas reizes viena gada laikā... Tas taču ir pizģec! Vairākas reizes gada laikā! Viņam taču vajadzētu iznīcināt savas tiesības un nekad, nekādos apstākļos vairs nesēsties pie auto stūres!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

A tu sēdi klāt veļas mašīnai un kontrolē procesu? Ja jā - tad jau tiešām pa to laiku var arī pats ar rokām izmazgāt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Idiņi ir gan vakseru, gan antivakseru radikālo spārnu pārstāvji. Patiesība kā jau parasti ir kaut kur pa vidu. Cilvēks, kurš parkā pastaigājas maskā, ir tieši tik pat gudrs, kā tas, kurš dzied "pandēmija neeksistē".

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti