Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 142 >

Tēma: Bremzes

Minēšu, ka pie vainas varētu būt sūdīgā stāvoklī esošas bremzes. Tieši tik vienkārši.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41947-volkswagen-2022-passat-b5-4motion-1999-2003-g Es pareizi saprotu, ka šis forums atstāts spameriem un iznīcībai?

Tēma: Brīdina par iespējamo ēdiena trūkumu pasaulē 2022 / 2023

Vecīt, celtniekiem ir tieši tas pats! Ja sanāk, piemēram, flīzēt lielāku platību, tad pēc tam telefons divas dienas uz pirkstu nereaģē :D

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41948-ukrainas-tirgus-ir-atmodies

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodien Rimčikā viens maskotais tieši pirms manis pie kases stāvēja. Nav jau aizliegts cilvēkiem sevi mocīt. No otras puses - es jau nezinu - varbūt tam cilvēkam tiešām ir veselības problēmas un bez maskas nevar cilvēkos iet?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es arī pirms dažiem gadiem biju uz visādiem kursiem bezdarbniekos pieteicies. Pēc kādas nepilna pusgada atpūtas atsāku strādāt, tā arī nevienus kursus nesagaidīju

Tēma: Motora ķēdes maiņa

120-150 tak parasti oriģinālajai zobsiksnai ir, kas tad tā par ķēdi, kas pēc 150 jāmaina? Ķēdei 250-300 jāiet vispār bez nekādām nolietojuma pazīmēm, ja vien tas nav kaut kāds plastmasas sūdmotors. Kaut kādiem modernajiem VAGiem bija ķēde pēc 150 jāmaina, pirms kāda laika tauta par to kā reizi baigi šūmējās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šoreiz jau nu pats nodemonstrēji savu "gudrību", nezinot, kas kopīgs un kas atšķirīgs jēdzieniem "vakcīna" un ''pote''...

Tēma: Motora ķēdes maiņa

Diez vai tev te kāds pateiks precīzu cenu, ja vien nesen nav ko līdzīgu darījis. Drošāk būtu ņemt telefonu un apzvanīt vairākus servisus, tad jau arī skaidrība būs.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/25785-vw-passat-b6-dzive?pnr=15 Un kas te par mēsliem beigās?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41937-plastmasas-slotinas-kapec-2022-new Reāli zajebala!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ej nu sazini. Manas mašīnas patērētie 10 litri uz simtu mani jau padara reāli nervozu. Kaut gan iesākumā varbūt pietiktu arī tikai vieglākus apavus uzvilkt

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ielikšu apdeitu. Uzliku vietā siksnu, auto lec, rūc, brauc, lādē. Viss kā nākas. Vāks, nekad mūžā nebūtu iedomājies, ka šitā vispār var notikt. Nācu pie secinājuma, ka tas dranduļets ir vismaz reizi nedēļā jāizkustina, ja pastāv ilgāk, tad vienmēr kaut kādi brīnumi

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu kādreiz jau gadās tam katalizatoram aizaugt, vot arī paņem, izgriež un autiņu pārdod.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Joks šajā visā ir tāds, ka Raimim ir 100% taisnība. Un arī 1984 ir pilnīga taisnība. Jautājums: caur kādu prizmu uz to visu skatās. Nu pamēģiniet taču padomāt drusku plašāk, nekā pote - labi/ pote - slikti. Ar pārspīlētajiem ierobežojumiem mūsu valdība iebrauca lielās auzās - domāju, ka par to vispār nebūtu jādiskutē.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

A kāda locekļa pēc nav izdzēsts pats lietotājs-bots, kurš turpina taisīt jaunus topikus? iauto.lv/forums/topic/41935-co2-nodokla-likmes-new-2022

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šodien noņēmu nost. Sākumā nekustējās ne sitams, bet pēc tam skrūvspīlēs ar atslēgu pamazām aizgāja. Sapūtu ar eļļu, kārtīgi izgriezu ar urbi, tagad griežas pavisam viegli - tā kā tam arī vajadzētu būt. Uzliku atpakaļ, tikai siksnas vēl nav, nevarēju izmēģināt. Ceru, ka rīt atnāks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sīkais huligānisms ir tikai administratīvais protokols, nevis krimināllieta. Un labi ka tā. Bet vispār piekrītu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ejiet tak noraujieties podā ar visām savām Marinām, kovidiem, pērtiķiem un reptiloīdiem, kas vada PVO. Galvenais - jo mazāk kādam sajēgas, jo cietāks viedoklis. Man sen jau ir beigusies garīgā kapacitāte kaut ko par šo diskutēt, jo jēgas nav. Tas pats attiecas arī uz Ukrainas karu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ahā, paldies par info. Nu es jau jebkurā gadījumā biju apņēmies to mēslu izjaukt un izpētīt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41929-kuru-auto-labak-pirkt-iesakiet-ietilpigu-auto?pnr=1 iauto.lv/forums/topic/41930-talvadibas-pults-c4-grand-pikaso-dvd-topic-citroen

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jau kādu laiku mēģinu tirgot savu kabluku. Atsaucība minimāla, šodien atbrauca pirmais sakarīgais interesents. Autiņš gandrīz mēnesi stāvējis. Ņemu atslēgu un šķiļu. Lampiņas deg, klikšķis ir, bet starteris negriež. Ok, laikam aķītis nosēdies. Dīvaini, bet kas zina? Mēģinu ar reāli sūdīgiem vadiem piepīpēt no otra auto. Nekā. Nu labi - laikam vadi beigti (pa starpai arī klemmes noņēmām un notīrījām. Mēģinās stumt. Te jau sākās kas dīvains: ātrumā atlaižot sajūgu auto apstājas it kā būtu bremze nospiesta. Nelec. Ok, mēģinās tad vilkt. Velkam. Pielec ar kaut kādu čīkstoņu un uzreiz slāpst nost. Tā vairākas reizes. Nu mēģinās pēdējoreiz: pielec, rūc, brauc. Ok, apstājos, skatos: pa kapota malām dūmi nāk. Attaisu, skatos: ģeneratora siksna vispār sakususi, pārplīsusi, mētājas jau zem mašīnas. Izrādās - noķīlējis ģenerators, tāpēc arī starteris negrieza un iestumt nevarēja. Kad siksna beidzot tika pārrauta, tad auto arī aizgāja. PSC! Es taču pirms tam ar to yobano hlamu normāli atbraucu un noliku pagalmā, un viss bija kārtībā! Un labākā anekdote: šis ir otrais ģenerators tās mašīnas mūžā, un arī pirmais, cik zinu, savu dzīvi izbeidza ar salūzušiem un noķīlējušiem gultņiem. Kas tam Valeo kaiš?! Franču autobūve, bļin...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41928-citroen-salona-apsildes-radiators

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

:-DDD

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu... Šāda teorija pastāv jau no sākta gala. Ļoti iespējams, ka tieši tā arī ir.

< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti