iAuto rakstīja: Tieši tik reāli.... tu nākamreiz precīzāk uzraksti par kuriem ierakstiem raksti, jo sakrita, ka bija 2 autoru ieraksti no kuriem viens tika dzēsts.
Skatos, ka alexjones ir izdzēsts, tieši to arī domāju. Topiki ar kādu nebūt info palikuši, labi arī tā. Paldies!
Tos līmeņus laikam kaut kad varēja par litriem nopirkt? Bet no īstajiem degvielas litriem es arī neatteiktos.
Nu reāli besī, ka nevar nez cik dienas sakārtot atkal pie*irsto forumu! Nu iecel, Māri, tak kādu moderatoru tepat no lietotājiem, ja nekādi netiec galā. Katru dienu vairāki feikie topiki, bez tam no viena un tā paša lietotāja, kuru nespēj aizvākt! Tas reāli besī un nekādi neuzlabo foruma kvalitāti.
Šodien man priekšā braucošais līdzīgi izpildījās, tikai pretējā virzienā. Rāda labo pagriezienu, bet stūrē iekšā krustojumā gar viduslīniju pilnīgi taisni. Jau domāju, ka kloķus sajaucis, bet nē - iebrauca gandrīz krusta vidū un tad pagrieza pa labi.
Nedomāju, ka salonā ir noplūde. Viss sauss un logi arī neko baigi nesvīst. Un pat ja būtu - tas jau neietekmē sildīšanu/ dzesēšanu, ja tikai seko līmenim līdz. Ar Astru pusgadu nobraukāju ar tekošu radiatoru - esmu to jautrību izbaudījis.
Paskaties maksas stāvlaukumos. Vasarās pilns ar močiem un skūteriem. Es arī neturēju zem loga, bet tuvākajā stāvvietā par saprātīgu samaksu.
Piezīmēsim, ka lādēšanas problēmu neviens nav atcēlis. Blokmājās dzīvojošajiem tātad arī mocis vairs nepienākas. Vai arī katru vakaru vilkt to akumulatoru bloku ārā, stiept uz piekto stāvu un virtuvē lādēt?
Kā jau teicu, tas termostats tur pieskrūvējas un blīvējas īstā franču stilā - uz puņķiem. Ne jau par velti kāds bija veco termostatu ielīmējis ar silikonu :D Šodien ārā silts, kamēr aizbraucu no Purčika līdz Zasulaukam paguva pat uzsilt. Visas trubas vienādi siltas un mīkstas, nekāda pārspiediena nav.
Sāku apsvērt augstāk minēto domu par nepareizu gaisa cirkulāciju, kas braucot pastiprināti dzesē tieši salona radiatoru. Tas gan laikam nozīmē, ka jāārda salons, un neesmu pārliecināts, vai es šai mašīnai to vispār vēlos darīt.
Augstāk nekas nekāpj. Smuki atverās termostats un viss aiziet pa lielo loku. Ar dzesēšanu nav nekādu problēmu. Vasaras svelmē gan neesmu braucis, tas auto vispār visu pagājušo vasaru stāvēja nekustināts.
Nezinu, neesmu novērojis atmosfērai atšķirību. Turbiķis, manuprāt, labāk iet silts.
Ā, nē, palabošu, ja EGR darbojas, tad tas tiešām drusku maina cēlienu. Bet to jūt tikai uz šosejas, nevis pilsētā no vietas. 99. gada Opelim man EGR bija prasti noglušīts. Nav ne jausmas, kas tam Partnerim tur darās.
Ir kaut kāds idiots (vai bots) alexjones, kurš tupa kopē vecus postus, pieliekot galā 2021. Nebūtu slikti to bardaku aizvākt, izņemot pasaules politikas 2021 topiku, kur jau aizgājusi diskusija!
Pašlaik virsū esošais termostats ir pilnīgi jauns. Bet nu papētīšu to blīvējuma variantu.
Kā jau teicu - ir izmēģināti divi termostati, bez tam abi pārbaudīti vārot. Strādā! Taustot trubas ir sajūta, ka strādā abi loki paralēli. It kā mazais, bet kaut kāda daļa arī aiziet pa lielo. Lielais loks ir vēsāks, bet tomēr silts. Stāvot uz vietas uzsilst 10 minūtēs līdz 90 grādiem, braucot silst ļoti lēnām. Nianse vēl ir tāda, ka maucot pilnā ātrumā pa šoseju temperatūra arī nekrītas, kā tas parasti novērojams pie bojāta termostata. To gaisa ventili atgriezu, nekāda gaisa nebija.
Hvz, varētu jau domāt, ka tas izstrādājums pēc definīcijas sūdīgi silst, bet pirms gadiem sanāca drusku pabraukāt ar tādu pašu, tikai divvietīgu (man piecvietīgais), un tur bija īsta pirts salonā jau pēc dažām minūtēm pie jebkuras āra temperatūras. Paeksperimentēt ar kartonu nav slikta doma.
Nē nu jautājums ir, ko tieši tu dēvē par čipu? Mazu sūdiņu, kurš satur kaut kādu ierakstītu informāciju, ko ar speciālu aparatūru var nolasīt, protams, ka var kaut kur iepotēt. Tik tā šprice būs pavisam savādāka. Suņiem šādus čipus liek jau sen. Bet ja tu domā to ierīci, ar kuru Bils Geitss varēs tevi kontrolēt, tad tas tuvākajā nākotnē gan nespīd 
Es laikam drīz sākšu piekrist Bradypus, kurš visur saskata sazvērestības un apspiešanu. Mocis ir fuckin' brīvības simbols! Kā var atņemt cilvēkiem močus?! Un tas nekas, ka man pašam pašlaik pat mopēda nav, ceru, ka līdz pensijai vēl atkal būs.
Bet vispār izskatās, ka daudziem ir kaut kāds pataloģisks naids pret visu, kas rūc un brauc uz diviem riteņiem. Viens otrs ir arī šajā forumā.
Ko, pie velna, Raimi, tu gribi? Es nesaprotu, par ko tu runā! Ko tu piesējies tai gripai?
Korķi nesen uzliku jaunu, vajadzētu strādāt.
Šis jaunāks modelis, bet līdzīgs ir. Par to atgaisošanas skrūvi nezināju - būs jāiečeko.
Par sūkni pretējā virzienā - tas bija joks, vai tas tiešām teorētiski būtu iespējams?
Sistēma tur ir baigi vienkāršā, man ir vecais variants, kas projektēts vēl 90-tajos. Nav izslēgts, ka kaut kas salikts nepareizi - tur baigie ģēniji ar to mašīnu agrāk ir darbojušies. Garām termostatam aizspiest nav grūti - skrūvējas ar divām skrūvēm pie plastmasas un blīvējas ar vienu tievu o-ringu. Arī pārkarsēšanas variants nav izslēgts, man tā kaste ir tikai nepilnus trīs mēnešus un iepriekšējais īpašnieks točna neizcēlās ar rūpīgu attieksmi pret tehniku. Varētu jau to pečkas radiatoru izravēt un apskatīties, bet nu tomēr čakars un laiks, tādēļ vācu informāciju un idejas 
Gripas slimnieki neparalizē slimnīcu darbību. Tā ir galvenā atšķirība.
Salona apsilde strādā adekvāti (manuprāt). Nesilst pats motors, līdz ar to ir par aukstu arī salonā. Silts gaiss parādās pēc diezgan ilga laika.
Es nesaprotu, ko tas bots grib?
Bija, bija tāds moments, bet vai tad tagad mājās vēl kāds baigi rok?
1) Plašāks gaismas spektrs, līdz ar to gaisma ir patīkamāka.
2) Smukāks dizains, ja spuldze ir redzama
3) Kalpo ilgāk
Vēl pirms dažiem gadiem: 4) Nebija pieejami ziemas apstākļos ārā lietojami ledi, ekonomiskās tādas bija nopērkamas jau sen
5) Ekonomiskās bija pieejamas krietni spožākas nekā visjaudīgākie ledi. Šodien jau arī ledi ir pieejami pietiekami jaudīgi.
Luminiscences spuldzēm nav ne vainas, manā saimniecībā vēl joprojām tiek diezgan plaši izmantotas. Ir, protams, savas nianses - ne visām telpām der. Bet piekrītu - tas karš pret kvēlspuldzēm bija totāls murgs.