Kas jūs, b*e, slimi esat? Cilvēks pieklājīgi uzdod normālu jautājumu, tad vai nu kaut ko atbild par tēmu, vai klusē! Te tomēr ir auto forums, nevis Delfus komentējošo lūzeru saiets.
Nu ja. Tieši GoPro arī bija tas sūds, ko ietrieca galvā.
Man ar tevis nosauktajiem limitiem pilnībā pietiktu
T-kreklus gan dažreiz vairāk par 4 gadā nopērku, jo valkāju ar dažādiem dizainiem un uzrakstiem un patīk bieži mainīt. A pārējais po...
Ak tu šausmas, piesmirdinās tagad visu Vecrīgu ar to pretīgo dīzeli! Vai ta nevarēja kaut kādu velorikšu nopirkt un baltkrievu-sīriešu bēgli pielikt pie pedāļu mīšanas?
Labāk būtu padomājuši, kā samazināt kaiju populāciju Rīgā, tās traucē daudz vairāk nekā moči (moči man netraucē vispār). Un idiotiskā ideja par aizliegumu vispār barot putnus nav pat izskatīšanas vērta, jo neviens (gandrīz) tās kaijas speciāli nebaro.
Labākais prikols ar vāzi man bija tepat Latvijā, Vidzemē, kad mani diezgan lielu gabalu veda pa tīri sakarīgu lauksaimnieku ceļu starp labības laukiem, bet tad ceļš pēkšņi vienkārši izbeidzās purvainā krūmājā, kur jau vairākus gadus pat traktors, šķiet nebija braucis. A viņam tur atzīmēts ceļš :D
Es gan tikai tāds svētdienas riteņbraucējs, bet nu neredzu jēgu normālā braukšanā no ķiveres. Esmu jaucies uz dažādām ķermeņa daļām, bet ne reizi uz galvas. Pat vienīgo reizi dzīvē krītot ar moci, satraumēju kāju, bet galva zemei nepieskārās. Šitā pārspīlētā piesardzība ir smieklīga - drīz arī kājām pa ielu būs ķiverē jāstaigā - ja nu puķu pods uzkrīt vai riteņbraucējs notriec... :-/
Pirmo dzīvokli ar sievu nopirkām izdegušu pa sīknaudu. Bonuss ir tāds, ka tu pilnīgi visu vari uztaisīt pēc savas gaumes un vēlmēm. Otro vēlāk ieguvām maiņas ceļā pret pirmo. Arī neremontētu, ar padomju laika elektroinstalāciju. Uztaisījām par konfekti arī pēc savas gaumes un vēlmēm. Īrētā dzīvoklī tev jāsamierinās ar to, ko uztaisījis kāds cits. Līzings gan nebija vajadzīgs.
Protams. Nedod dievs, iemācīs vēl bērnam novecojušu PSRS laika matemātiku! :-/
Toč kaut kāds murgs par pīpēšanu un baļķu bojāšanu. Tu vispār esi kādreiz bijis kādā vietā, kur cilvēki strādā? Nu jebkurā? Tipa, ja es pīpēju, tad flīzes lieku šķībi un elektrību saslēdzu tā, ka viss nosvilst?
Tad jau tā pati galvas blīve tomēr būs pie vainas.
Patiesi jūtu līdzi! Bet stāsts savā ziņā komisks 
Kas notiek ar eļļas līmeni? Nav pacēlies?
Pēdējā rindkopa ir sakarīgākais, kas no tevis lasīts pēdējo mēnešu laikā (runāju tikai par šo konkrēto tēmu). Nesaku, ka visam pilnībā piekrītu, bet vismaz beidzot saprotu, ko centies pateikt 
"viena ar turbodīzeli, otra ar benzinu"
Benzīns gan jau atmosfēriskais? Vai tomēr turbo?
Ja kāds brauc uz Itāliju, lai tusētos pa sporta zālēm, tas vien jau norāda, ka viņam nav pilns rublis.
A es šonedēļ salaboju mašīnai kondicionieri. Jūs ņirgsiet, bet man pirmo reizi mūžā personīgajā auto būs strādājoša kondiška
Man principā baigi nevajag, karstumu panesu viegli, bet izbesīja līdzbraucēju nepārtrauktā logu virināšana.
Zini, tu te esi sadrukājis tādus palagus, tik daudz patētisku, bet tukšu frāžu un hiperbolu, tik daudz retorisku jautājumu, ka es pat lāgā vairs nesaprotu, kāds īsti ir tavs viedoklis. Izņemot to, ka visi melo, un to, ka ja valdība ko liek darīt, tad tas a priori ir nepareizi.
Bradypus un Shiirs nedrīkst iet uz koncertu, jo negrib darīt pilnīgi neko pandēmijas ierobežošanai. Es un vēl daudzi esam izdarījuši to, ko varējām, tāpēc drīkstam. Šāds skaidrojums apmierina?
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz piebildīšu, ka es personīgi esmu par visu ierobežojumu atcelšanu tūlīt un tagad.
Kādai rindai priekšā? Tu debīls esi? Stāsts ir par to, ka es, kas aizgāju vakcinēties sabiedrības labā, esmu lohs, bet mīzēji, kam bail no špricēm, jūtās kā baigie varoņi. Īsti veči jau pie zobārsta arī neiet, vai ne?
Mana Anglijas māsa vakar vacapā žēlojās: vasaras šogad vispār vēl nav bijis.
Tak beidziet šito neauglīgo dir$anu! Viens bezsakarā lamājas, vēl viens trollis maļ simtiem reižu vienu un to pašu, kā valdība viņu apspiež, pārējie kaut ko cenšas ar viņiem diskutēt un arī maļ vienu un to pašu. Trolli pārrunāt nav iespējams, tā ka atslābstiet! Iepostējiet, kad būs kādi jaunumi!
Manā vecajā G Astrā tika vadāti bērni, suņi, celtniecības materiāli un pat metāllūžņi. Auduma salons tik vien kā saulē pabalējis. Paneļi (mīkstie!) vispār bija kā jauni. Vot tā ir kvalitāte! Tu iemauc ar asu profilu pa priekšējo paneli, un viņam pilnīgi nekas nenotiek! Grabēt pēc 200k jau kaut kas sāka, un bardačokam eņģes fiksators salūza.
Šlesers praktiķis?! Viņš ir tik praktisks, ka pārdotu pa lēto skandināviem pēdējo līko priedi un pēdējo ūdens lāsi. Viņš pārdotu tavu sievu un vispār visu latviešu tautu verdzībā uz sālsraktuvēm, ja vien tas būtu iespējams.