Esmu novērojis, ka defog jau dažiem ražotājiem arī ir automātisks ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Esmu novērojis, ka defog jau dažiem ražotājiem arī ir automātisks ![]()
Arī, tāpat kā Raimonds, pat nenojaut, kas ir marginālās izmaksas? Un es arī zinu daudz cilvēkus, kas ziemā brauc ar sabiedrisko transportu, bet ar auto tikai skaistā laikā pāris reizes gadā.
Bradypus
Nu tad lūdu apgaismo kas ir TĀS marginālās izmaksas. Pretstatot iekšdedzes un ar elektrību darbināmu auto. ![]()
Tajā tēmā kur transports un īsta ekoloģija, TU konkrēti teici ka visus elektro auto lādē ar oglu dedzināšanas rezultātā iegūto elektrību
Es tev varu konkrēti pateikt, ka zinu 5 el auto īpašniekus kas pamatā lādē no saviem saules paneļiem ![]()
Varbūt daļēji ir tā, ka privātmājas īpašnieks uzlicis tos paneļus kādas garākas el līnijas tālākajā galā kādā lauku ciematiņā. Ja skatamies, ka pārvadot strāvu attālāk vados arī ir zudumi. Iznāk ka viņš uzlabo tā galā ciematiņā voltāžu. Jo ļoti iespējams, ka tas izvairās no pārvades maksas un tos savus patērētājus cenšas darbināt tajās tieši saulainākajās stundās.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Mans novērojums, auto gaismu asistents tuvo/tālo AUTO pozīcijā ir mazliet paliels pārslēgšanās intervāls atpakaļ uz tālo, pēc izmainīšanās ar pretim braucošo. Tas pat novērots labajiem brendiem. Iespējams, te blakus sižetā aļņa video piemērā, pie vainas...Tātad jautājums zinošākajiem, vai kur iekšā auto iestatnēs to var samazināt/izmainīt? To, ka var slēgt un tā arī vajadzētu darīt manuāli, var nekomentēt.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tavuprāt, tur neviens neprasīs
jo daudzi kur nav AUTO brauc vispār bez jebkādām gaismām
AUTO ja ir ieslēgts var vispār aizmirst to slēdzi lietot un tikai apskatē pārbaudīt citas pozīcijas. Tur viss korekti darbojās un pat tādā apmākušā dienas vidū tas slēgs arī tuvo gaismu ![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
1. Pozīcija OFF deg tikai drl=gabarīti tikai priekšā. LED variantā lielas atšķirības nesajutīsi.
2. Apdzenot uzreiz bremzē? Nē, nomet ,,gāzi,, automātiski iedegas bremžu gaismas.
3. Apstājoties tur bremžu pedāli un spīd bremžu gaismas? Nē AUTO HOLD arī deg, Bremžu pedālis atlaists.
4. Mazauto brauc platā ceļā joslai pa vidu, lohs? Kāpēc neturas pie labās puses platā joslā? Tāpēc ka joslu asistents to auto tur pa vidu braukšanas joslai!
Modernie asistenti ir ienākuši jau kompakt/eko klasē ![]()
Negribu te kaut ko reklamēt vai pārliecināt, bet no naftas produktu izstrādājumu atkarības jūs būsiet pasargāti
Jaunās tehnoloģijas progresē pietiekoši strauji
Tas, patreiz ir ne visai ekonomiski izdevīgi. Es ieteiktu likt uz betona vai citas pamatnes bez tām speciālajām konstrukcijām, katru rindu atsevišķi. Pat, ja ir vieta, katru paneli atstatus. Ātri pamaini vasaras, pavasaris/rudens, ziema leņķi. Nu un kā jau te citi minēja, iespējams rīta vakara saulei, papildus paneļus un invertoram papildus ieejās iekšā. Mazāka problēma ar apkopi, vēja ietekme un ātri pārlikt citā vietā ja nepatīk kas.
Kas jauns? Bet varbūt tas ir interesanti...
Tēma: Ziemas riepas
Jā lohs var prātā sajukt, šādi visu ar auto saistīto manipulāciju aprēķinot
Piem Cayenne ja normāli gribi lietot, katra manipulācia ap 1k apdrošināšana, eļļas maiņa utt
Pods ar zelta rokturīti ![]()
Un nākotnē el auto izmaksas pārvietošanās enerģijai arī paša saražotas ![]()
jjjj pats visu labi saprot
viņš tak velnu dzen un izaicina ![]()
www.hyundai.lv/modeli/ioniq-5/?gclid=Cj0KCQjw166aBhDEARIsAMEyZh7InSupfMik_gHjz9Zmtz2QVASSse3s9sYsNbfwsbDdsY-1ZNYtRegaAmcXEALw_wcB
Re akumulators ar kuru vari pat atvest to strāvu klāt ![]()
Atiecīgi katram invertoram diapazoni, jāievēro lai max efektivitāte, diemžēl ne visi ražotāji norada šos datus un ne visi uzstādītāji jēdz salāgot, tāpēc daudz kur sistēma strādā ar samazinātu jaudu, bet ja jēdz, tad atsevišķi gadījumi var sasniegt pat 110%
LV top 9 uzstādīts 1. SMA 2. HUAWEI 3. KOSTAL 4. Fronius 5. Growatt 6. GOODWE 7. Solaredge 8. Sungrow 9. Solax
Uzliku šādu Invertors 12kW FoxESS T12 G3 3 fāzu ar WiFi. Ir papildus ievadi kur vēl pievienot kādu mikroģenerātoru. Ņēmu kas bija jo uz rudeni saules radiācija mazinās un gribējās vēl paspēt kaut ko uzkrāt ziemai. Jā un balta šito padarīšanu arī drošina.
Bradypus Apskaidro lūdzu, kā pirmās brīvvalsts laikā to strāvu balansēja? Tec? Krievija?
Sākumam...čurukalnā šoreiz iepumpēts vairāk kā nekad mūžā, un pa veco cenu, bet neviens nevar zināt cik
Tikmēr kvotisti met vējam sprunguļus un nacionālo interešu interesēs būtu šo visu diversificēt kaut vai ar tiem ķīniešu panelīšiem, pagaidām...
Un ja ieliek horizontālo kombinēto, vari turpināt tērēt vasarā uzkrātos kw kamēr nesākas lielie sali ![]()
20kW jau ir labi. Atšķirībā no saules paneļiem tie strādās naktī, lietū, ziemā kad auksts mākoņains un vējš. Bet čurukalna monopolisti izdomās visādas kvotas lai tik nebūtu energo neatkarība.