Nez ko tad ofic masu mēdijos bļaustās, ka ST brauks paneļus skaitīt? Un nododot ST pieslēgumu ir visi paneļu nr jāpiefiksē?
Redz loģiski jau būtu sakrāmēt vairāk lai ziemas periodā mazo gaismiņu vairāk salasītu, a loģiku te nemeklējiet
Kā būs, to neviens nevar pateikt...Bet visa šī ņemšanās ap energo neatkarību īsti valstiska neizskatās. Jebšu vienkāršāk runājot aiz lieliem krēsliem sēž konkrēti cilvēki kam savas intereses...līdzīgi kā ar to ''mūsu'' čurukalna gāzes krātuvi.
Motorolers kāpē neliki 11kw. Man pa mēnesi jau 2k saskrēja. Nu uz ziemu nevajag tā paļauties, tur saulīte zemāk un īsākas h būsl
Ja ir iespēja, tad tos paneļus var likt uz zemes. Izmantot betona pamatus kas domāti likt uz plakanā jumta. Nez viņus varētu arī pats saliet veidnī. Jāskatās kādas izmaksas salīdzinoši ar forumā doto variantu. Tur vēl varētu ieekonomēt uz horizontālajām metāla konstrukcijām. Tad tos paneļus var vispār ar garākām koka skrūvēm pieskrūvēt. Betona pamatiem priekšrocības mazāks ērms pagalmā un viegli notīrīt. Par tīrīšanu neaizmirstam, tas ir svarīgi. Ja kas, tad mainīt ziemas vasaras leņķi arī vieglāk atšķirībā no tā statiskā karkasa.
Jā dīzeļi ūdi benzīni rullē...Nez cik man dīzeļi pārsvarā audi/wagen visi 3k+ bez bēdu. Cik benzīni tik čakars...Galvas bļives, spoles, eļļu jāpielej, visādas gaisa piesūkšanas utt..
Ļoti bēdīga situācija...Skaidrs ir tikai tas, ka zinātniskai gadījuma apzināšanai būs nepieciešams mega resurss. Laika, pacietības, spēka, finansiāls utt
Manuprāt kukū kods bija lielākā kļūda. Ienākumu gūšanas ierobežojums un darbaspēka trūkums. Pietiktu ar testiem. Tas arī patreiz pierādās dzīvē.
Otrs negatīvais moments, ir alcheimera slimības, ļoti līdzīgas pazīmes galvas smadzeņu darbības traucējumos. To gan vēl pēta un nez tā pote arī šo ietekmē? Bet spriežot pēc vakcinēto uzvedības, ļoti iespējams. Mēģinās pielietot alcheimera ārstēšanas medikamentus.
Tu ko neatceries? Kad visa šī figņa sākās, rādīja video ar kravas auto un tentiem kas veda kaudzēm līķus uz konteineros izveidotiem ledus skapjiem April, april lohi???
Labi, paši uzprasijāties. Centrā, kravene fūre dod lēnam atpakaļ...nedaudz labais līkums. Respektīvi kreiso pusi neredz...jo salauzies pagriezienā, bet nedaudz neierakstās un kreisais konteinera stūris iet audiniekā Saimniece to redzot glābj savu auto un nostājās starp piekabes stūri un to audinieku tip nebrauc man virsū Tak šito murgu redzot pēdējā brīdī paspēju vinu paraut ārā,malā. Būtu tā lēni saspiesta izsmērēta...Bāc nu nolamāju to sievietino panckām ārā, kas tev sūda bleķi vai dzīvība vērtīgāka
Gadās tā, ka tuksnesī stabam uzbrauc. Liktenis. Bet nu nekad nepagriez muguru paaugstinātas bīstamības objektam. Varētu te veselu palagu sarakstīt ar gadījumiem no dzīves...Bet visiem, kam esmu mācījis kā rīkoties uz ceļa, esmu ieteicis uztver katru satiksmes dalībnieku kā potenciālu virsū braucēju, skaties 3x