Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 118 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Aizmirsis esi? Ārkārtas stāvoklis. Citi noteikumi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā tagad kosmiskas tehnoloģijas to ir nomainījušas. Tur ir levitējoši vilcieni uz supervadītājiem 500km/h.

Tēma: Hyundai sonata NF 2006 Dīzels...

Es neko neapgalvoju un negribu iedziļināties, bet pavisam vienkārši. Vai sprauslas smidzina degvielu? Tie baudītāji mēdz dažādi baudīt, ka tk tavu maku pabauda...Slinkums te garus palagus rakstīt...kā mani palūdza iziet no rem zonas romba dīlercentrā. Jo es tam speciālistam sāku pa daudz padomus dot...Ps piedevām tam speciālistam kompī, vienā logā solitair spēlīte karājās. Pēc krietna laiciņa ņemšanās ap automāta gļukiem, iespējamie risinājumi kārbas kapitālais remonts... Pie vasjas garāžā atrada iemeslu, reizēm nekontakts uz kārbas štepseļa

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.ebay.es/itm/Original-Kufatec-GRA-Tempomat-Taste-KOMPLETT-SET-Kabelbaum-fur-VW-Golf-4-Bora/401622794229?_trkparms=aid%3D1110009%26algo%3DSPLICE.COMPLISTINGS%26ao%3D1%26asc%3D20200220094952%26meid%3D5b2da9ebcd3345fa94edea60d0438c4e%26pid%3D100008%26rk%3D5%26rkt%3D12%26sd%3D122685036692%26itm%3D401622794229%26pmt%3D1%26noa%3D0%26pg%3D2047675%26algv%3Ddefault&_trksid=p2047675.c100008.m2219

Tēma: Hyundai sonata NF 2006 Dīzels...

Sūkņa vārsts nekorekti strādā, sprauslās jāskatās pārplūde un kā video iespējama cita kopā, reizē vaina. Lai izdodās

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

To komandu stundu vajadzēja ieviest tad, kad tauta sapirka griķus!? Un tad lēnām atsijāt kam ļaut pārvietoties utt. Maskas pie lielveikala durvīm nodrošināt, lai tie rīmas un xmas paši domā kā, ja nē aizklapē ciet! Mēs ņirdzām par ķīniešiem...kur viņi ir!? Jau pat uz mēness. Ļoti elastīga politika. Saveda preces eu savienībā un čuš no muitas. Un vēl tur 100 piemēru kā jābūvē ekonomika. Liet čugunu kaut vai piemājas krāsnīs...Un bomžu tur nav visi strādā kaut vai parkā ar slotu lēni vāc lapas... Piem. mums cilvēki garāžas apstākļos uzbūvē lielāko meža izvedēju, ko līdzīgu importējot jāsamaksā vairāki 100k...utt Vispār jau tautai ir kaut kāds pašsaglabāšanās intelekts attiecībā uz tiem griķiem. Vienkārši iespējams ka kovidloxus vajag vairāk lai vairāk naudiņas dabūtu no saimniekiem. Bet nu nekas...mēs paliksim savās vietās un jūs savās Esmu patriots, bet nu lietains mums gadumijas laiks

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par komfortu ir nodeva...Kādreiz ar kantaino wojāgeri atstāju tikai aizmugurējo pilno krēslu, viņš nedaudz bīdījās uz priekšu. Un tas bija biezs ar kārtīgu polsteri. Sēdēšana kā limo Ļoti patika, 3,3i gāja kā raķete. Nu nevar salīdzināt ar tiem lupatiņu izstrādājumiem kas tur tagad grīdā ielocās. Un mans moto nevadāt līdz neko lieku, iespraustu grīdā, pierūsējušu rezerves ratu utt.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nedaudz nesaprati. Es biju domājis to pavadiņu kas nāk uz kreiso multipārslēdzēju. Kārtējais stāsts no pētera dzīves Pēteris izdomā apgreidot savu auto ar kruīzkontroli, ok kas tur...Vajag pašu multislēdzi, to pavadiņu uz šleifi un pie kompja aiztiept vadiņu un iespraut kur vajag. Pēteris slēdzi dabūn šrotā. Es iebraucu vāgencentrā pie spices. Tad tik sākās un beidzās pec 30min+ bez rezultāta. Kungi ar gudrām sejām un labiem ancukiem ņēmās pa datoru meklēdami shēmās attiecīgo pozīciju...Es jau sapratu ka tur bezizeja un pateicu lai nemocās...Pašam tāds neliels šoks, bet ja nav kazai piena tad lai nav Cerība uz lidostas riņķu centru Par laimi tur pat netālu. Uz reiz detaļu cilvēkam godīgi teicu, kā brāļu kantorī gāja...Tas viņu nedaudz izbrīnīja, un attiecīgais kods tka ātri atrasts. Tad nu tur ir varianti ar zelta, sudraba vai vienkārši kas nu tur varš? Bet nu nekas personīgs tas bija pirms vairākiem gadiem.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par vadiņiem nav viss tik viennozīmīgi un vienkārši gan. Piem kruīzkontroles šleifei kur stūre, riņķu modelim ir 3 varianti kur ir dažāds? vadu materiālu sastāvs? un attiecīgi cenas

Tēma: Kuru auto izvēlēties

Ā jā, MB nevajag? Tam tavam comerc cadijam pamēģini sadabūt veselu ātrumkārbu

Tēma: Kuru auto izvēlēties

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/land-rover/range-rover/eonjd.html Izskats, klīrenss, ietilpība

Tēma: Kuru auto izvēlēties

Čevo znaju ar lielu klīrensu nehoču, čevo hoču neznaju

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Gribētos lai tā saprotami izskaidro kāpēc Toyota R4 II nav pastāvīgā pilnpiedziņa?

Tēma: 159 Alfas tuvās gaismas un LED

Tēma: XC90 aizmugures amortizātori/atsperes

Dīvaini, ka varēja salūzt abas atsperes vai amortizātori reizē. Dīvaini, ka īpašnieks ir sapircies kaudzi detaļu, nenoskaidrojot kas par iemeslu tādai auto kondīcijai. Varbūt tās mašiņas aizmugures puse ir vienkārši nolūzusi

Tēma: 159 Alfas tuvās gaismas un LED

Tēma: 159 Alfas tuvās gaismas un LED

prohid.lv/led-miglas-lukturis-10cm-melns-paris-btfp-l008-b Tikai piemēram, kas meklē, tas atrod.

Tēma: 159 Alfas tuvās gaismas un LED

Es ieteiktu nomainīt miglas lukturus ar normālu, nu labi sertificētu ledu lukturiem, nevis lampiņām. Pieņemama cena un atdeve pasākumam. Pašam arī izveicama manipulācija. Tikai lai draiveris būtu labāk ārpusē vai atbilstoša dzesēsana citādi tas led ātri var beigties?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kosmiskās matērijas joprojām ir tumša bilde. Tāpēc kam ir taisnība neviens nevar droši zināt. Viss notiek tā kā tam IR jānotiek, ar vai bez gudro prātu iejaukšanās Piemērs ar UK, kur trakākā forma tam briesmonim...bet realitātē tas ir pat vājāks izdzīvotājs...kaut gan mutē uz katru nākamo pārnēsātāju!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mans domā, ka jo jaunāks auto, jo superdators ir superīgi izanalizējis, kkā labāk ieekonomēt uz jebkura materiāla kvalitāti, sastāvu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāds kam šī visa jezga tā patīk, varētu paanalizēt mirušo statistiku pa dažādiem aizvadītajiem gadiem

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man ir liels prieks par jebkuru uzbūvētu lietu vēl tik daudzām tehniskām un radošām potencēm bagātā cilvēku resursā, tik mazā valstiņā. Vai tas meža izvedējs vai pašu sameistarots citāds braucam,lidojam utt rīks Te būtu viela pārdomām kā ar nelieliem līdzekļiem sasniegt lielus mērķus Nu vai nav īstais brīdis pasapņot par mūsu autobūves zīmolu Latvija Un kas zin varbūt tas kādreiz piepildās.

Tēma: Volvo v70

Pašam bija a100 ar 2,3i, tad kad parādījās pārejnieks ar līdzeniem rokturiem un noapaļoto pilno pulksteņu paneli es vienk biju pārlaimīgs no tā salona, dizaina un auto uzbūves kvalitātes, konstrukcijas pamatīguma. Un tas 2,3i piecinieks motorīts ar patīkamu griezes momentu. Kas iebūvēts garenvirzienā un pilnai laimei drošības trosē iekarināts, kaut vai sētu vari droši taranēt...Caurgājamība tāda, ka pa pieputinātu ceļu sniegs gāja pāri kapotam. Un dzinēja novietojums, principā pirms velkošās ass, bija iemesls labai saķerei ar ceļu. Aizbraucot galamērķī motortelpa bija pilnīgi pieblīvēta ar sniegu. Tā kā tusiņš jau gāja vaļā, viss tas tur tā arī palika. Otrā dienā auto piešķīlās bez jebkādām problēmām. Un man peronīgi nav ne pret vienu auto konkrēti marku nekādas antipātijas. Vairāk gan ir izveidojies kaut kāds aptuvens priekštats par konkrētiem modeļiem un dzinējiem kas ir vairāk ilgtermiņā uzticami, kas nē. Kā saka, kas kuram vairāk patīk lai brauc laimīgs un priecājās

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Neko neapgalvoju, bet LT mazajiem miestiem aizberot piebraucamos ceļus. Cilvēki neziņā kā piebrauks neatliekamais uc spec transports. Ja nu tiešām tā ir, tad atceroties Uhaņas skatus kur daudzstāveņu mājām it kā metināja ciet ieejas durvis ir jāsāk kaut kam gatavoties. X diena tuvojas?

Tēma: Volvo v70

Kas meklē tas atrod, JO visi tak lielo bendžas kapsētu motoru automātiski izslēdz no meklētāja. Tas nekas ka bieži tieši šie auto pieder mammām kuras negrib traktoru un jūrniekam kurš atbraucot tajos brīvbŗīžos gribās tā pa skaisto iemīt pedālī...Tas lirikai Respektīvi tuvs paziņa, principā netehniski tendēts cilvēks iegādājās tieši šādu auto un par sviestmaizes cenu zem 1000 eurikiem Kad tiku dabā apsktīt un noņemt skaidu v70 automobīlim kuru vēl ražoja tad kad ražoja auto nevis pašpatēriņa ekonormu izstrādājumus, biju ļoti pārsteigts par ļoti labu teh stāvokli un ļoti iespējams reālajiem 120k. Pēc laika apjautājos par patēriņu un izrādās ar visu turbo tas svārstās 7-10 l robežāš Tāda lūk ir otra puse medaļai...

< 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti