Tev vēl ir ko mācīties. Kanibāls šādu daudzumu melu un gānīšanās spēj iespiest divreiz īsākā tekstā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tev vēl ir ko mācīties. Kanibāls šādu daudzumu melu un gānīšanās spēj iespiest divreiz īsākā tekstā.
Oho... Vienu reizi neatbildēju. Uz tupu provokāciju. Bet kādēļ tu nespēj NEKAD atbildēt?!
Ja tu nebūtu tik stulbs, būtu izlasījis, ka es jau sen un vairākkārt esmu uzrakstījis, ka probēma ir manī - es atļaujos runāt pretī režīmam un tā pakalpiņiem. Un ne mirkli nenoliedzu, ka tieši ar šo esmu iniciators minēto personu agresijai pret mani.
Kā var tik daudz melus un murgus satilpināt divos teikumos?
Tēma: Citybee pieredze
Tad ir vai nav daļa? Kā tas tevi skar, ka jau tagad jaucies pa vidu? Cik tuvu pie mājām atļausi man to auto likt? Vai jāliek pie tavām - lai tev ērtāk?
Saputrojies savās metodičkās. Tie otri tavējos vai arī tavējie tos otrus jau Maskavā arestē. To, kurus no viņiem pārstāvi, neesmu vēl sapratis.
Nav jau ko izlocīties. Tu un tev līdzīgie jau esat tie, kas beigās nonāk pie plikas gānīšanās par personu, nespējot pateikt ne vārda par tēmu, kas jūs līdz tam ir satracinājusi.
Tēma: Citybee pieredze
Un kāda tev tur daļa? Arī esi komunists, kuram neliek mieru tas, ko dara citi? Tev savu problēmu dzīvē nav, ka gribas jaukties uzņēmēja attiecībās ar klientu?
Tēma: Citybee pieredze
Laikam jau neesi lietas kursā, ka šīm mašīnām zonas ir definētas ar precizitāti būt pareizajā ielas pusē. Vai vari nosaukt konkrētu līguma punktu, ko minētais lietotājs ir pārkāpis? Vai vienkārši tev subjektīvi nepatīk un gribas iejaukties divu tev svešu personu līgumattiecībās?
Interesanti, kur saskatīji ad hominem? Tikpat maz jēdz, ko tas vispār nozīmē, kā citi, kas to piesauc absolūti nevietā.
Nav ne jausmas, ko esi izfantazējis par Geitsa teiktā tulkošanu. Un tehnisko definīciju par "nevietā" esi uzrakstījis pareizi, tikai piemērot to derētu tiem, kas tieši tā rīkojas, nevis otrādi. Bet arī tas nav nekas jauns - projekcija mūsdienās ir ļoti populāra pieeja. Vienmēr vajag citu vainot tajā, ko dari pats.
Cik interesanti - tu esi elegants piemērs tam, kā tie, kas pievēršas ad hominem ir panākuši savu - apspriest manu personu, nevis politisko situāciju, kuru viņi atbalsta. Un beigās es izrādos vainīgais :D
Tēma: Citybee pieredze
Jā, nu derētu jau ziņot gan. Pakalpojumu sniedzējam jau nekādi nav pieejami precīzi GPS dati par katra auto atrašanās vietu :D Un tos auto vispār ir iespējams atstāt visur, kur ienāk prātā, nevis tikai atļautās vietās :D
Tēma: Citybee pieredze
Pag, vai tad to auto lietojot ir jānoskaidro nākamais nomnieks un jānoliek auto pie viņa mājām? Vai par ko stāsts?
Kas tad ir nevietā? Un kāds tam sakars ar angļu valodas zināšanām? Vai tas, ka šī frāze ir latīņu valodā, un tu nezini pat tik daudz?
Apbrīnojami... Tātad vatei var sastāstīt jebko, tomēr nevar, jo var sastāstīt tikai tad, ja paši spridzina tiltus un bombardē rotaļu laukumus. Patiešām apbrīnojami, kādus intelektuālus mezglus spēj sasiet izmisīga vēlme neatzīt patiesību - gals ir klāt ne tikai Putinam, bet arī visai putina sejas glābēju varzai, uru tu pārstāvi.
Ģeniāla teorija, tikai iztrūkst pats galvenais - kur tu redzi to "visokotočnuju attaku pa militiārajiem objektiem kā atbildi" - sūdīgu izmisima atbildi pa civilo infrastruktūru, kas tikai eskalē Krievijas starptautisko izolāciju par tādu saukt īsti nevar...
Tēma: Citybee pieredze
Lūk vēl interesanti par šo biznesu un vidi: www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/carguru-pirmo-reizi-sledzis-zonu-kriminalas-situacijas-del.d?id=54821208
Cik interesanti, ka tieši tava teorija pa tiešo sakrīt ar "metodičku", kuru visu laiku piesauc un mēģini piedēvēt citiem.
Loti labi sapratu. Gana labi zinu, kas tev ir "kaitinoši". Lai vai kā tev gribētos ticēt, ka ir izdevies labāk, kā varēja cerēt, nojauta saka, ka tomēr tas ir zaudējuma sākums. Iekšējie konflikti, kas tagad sāk eskalēties ir tikai loģiski - tieši tāpat kā nu jau bijušā sabiedrotā fašista pusē. Tas, ka pasaule vēl pēc inerces virzās (un kādu brīdi vēl turpinās) tev mīļajā komunisma virzienā, nenozīmē, ka tas virziens vēl ir dzīvs.
Diskusiju? Ko nu melo. Tu tak pat necenties noliegt savu nostāju un atbalstu noziedzīgam režīmam. Augstākais tavas domas lidojums ir mēģināt par katru cenu ar mainpilācijam un meliem pierādīt tik vien kā to, ka man nav tiesību tev par to aizrādīt. Un to, ka nejēdz, kas ir ad hominem, skaidri pierādīji.
Tikko bija kaitinoši :D Bet jā, par izdomas trūkumu uzbrauciens vietā - ne jau es šeit ar izdomājumiem aizraujos.
Protams, ka kaitinoša. Neizdevās taviem komunistiem uzvaras gājiens, neskatoties uz 30% vēlētāju balsu izmešanu. Nekad nevar būt kaitinošāks komunistam, kā totalitāras varas zaudējums.
Politkorektu preses relīzi jau vairs no realitātes atšķirt nespēj.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5