Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

"Sociālisms nebija slepens, bet kaitējošs. Tāpēc ilgi nenoturējās." Tie arī ir tavi lielākie maldi. Sociālisms IR "slepens", jo tu neesi pamanījis, ka pats tajā dzīvo šobrīd. Tie, kas "nenoturējās" bija atsevišķi sociālismā bāzēti totalitārie režīmi, kurā sociālismam tika pievienota konkrēta šķiru cīņa (formulu tev jau uzrakstīju) - tieši tāpat kā vienas reliģijas (pamata ideoloģijas) ietvaros veidojas konfesijas un sektas. Šobrīd uz tā paša sociālisma ideoloģijas pamata tiek mēģināts veidotas divus jaunus totalitāros režīmus - Briseles EPSRS un "demokrātu" ASV. Savukārt, kad vēlies apšaubīt pasaules pārvaldības "shēmas", atceries, ka visas skaistās abbreviatūras kā ANO, NATO, WHO, WMF u.tml. darbojas šis sociālisma reliģijas ietvarā.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kura ir tā milzu globālā shēma, par kuru tu runā? Tev mēģina pastāstīt pamatus, bet tu nepārtraukti piesauc sazvērestības. Bet tā mazliet par shēmu iespējamību - ka īsti ir ar tām tūkstošiem gadu eskistējušajām varas shēmām, kas saucas reliģijas? Vai arī tev šķiet, ka pie mūsdienu polittehnoloģijām un propagandas mašīnas ir nereāli "pacelt" to pašu marksismu augstāk par kristietību vai islāmu?

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Mazliet atkāpjoties no taviem ķirzakcilvēkiem, kurus nemitīgi piesauc, pastāstīšu pamatformulu. Totalitārisms = sociālisms + šķiru cīņa. Lai varneši varētu palielināt savu varu ir nepieciešams sanaidot pūli ar tautas ienaidniekiem. Boļševikiem bija proletariāts pret buržujiem. Nacionālsociālistiem ārieši pret citiem. Mūsdienu "demokrātiskajiem sociālistiem" - visa veida minoritātes pret balto rasi.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Vai atceraties, kādus grautiņus uzrīkoja baltie, kas tajā pat Minesotā 2017.gada 15.jūlijā melnādains, islāmticīgs gejs policists Mohameds Noors nošava balto sievieti Džastinu Deimondu pidžamā, kas bija izsaukusi policiju, zvanot uz 911. Es nē. Tieši otrādi - tie paši mēdiji, kas tagad atbalsta grautiņus, tad aizstāvēja policistu, sakot, ka nabadziņš ir nepatiesi notiesāts, jo viņam bija visas tiesības pamatoti baidīties un aizstāvēties ar ieroci, ja viņam, sēžot mašīnā, likās ka viņu apdraud uz ielas esošā sieviete pidžamā...

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Shēma nav nemaz tik komplicēta un ir balstīta diezgan zema līmeņa cilvēciskajās īpašībās - diemžēl tajās, kuras ne bez iemesla reliģijās tiek uzskatītas par grēcīgām.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Process ir plānots, un jā - šobrīd sāk iet uz visu banku, jo plāni izgāžas viens pēc otra. Būs skarbi, bet kopumā izskatās cerīgi.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Var, var izbeigties. Kārtējā izgāšanās. Grēta papisa Parīzes vienošanos. Un tagad papisa WHO finansējumu. Izgāž AS viens pēc otra tie pasaules jaunās kārtības ieviešanas plāni.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vispār galvenā doma rakstā ir tieši tāda, kā virsrakstā. Ar konkrētiem skaitļiem. Un tad ir viena abstrakta atrunas rindkopa, kuru esi izkopēji, ka tomēr kaut ko jau arī būvēs tiem auto...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kāds bija mērķis vēlreiz iepostot to pašu linku? Lai pierādītu, ka tu tikai spamo, vispār nelasot, ko raksta citi?

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Tāda vecuma androīdam nebūs Covid nepieciešamais BT API ;) Tā ka neizdosies šo piemēru nekādi salikt kopā.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Tie labākie prāti strādā kāda uzdevumā - tas nav atvērtā koda produkts - attiecīgi arī "visi pārējie" bugus tur var meklēt tikai ar reverso inženieriju. Un jaunas versijas var viegli sagatavot ar jaunām tiesībām, kad pūlis būs pārliecināts, ka tas rīks neko nespiego. Un lukturītim nav nekāda "appa".

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

www.tvnet.lv/6989202/elektroauto-uzlades-vietu-izveidei-paredzetos-lidzeklus-novirzis-elektrovilcienu-projektam

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Savdabīgs apgalvojums. Paņemsim tehniski. CovidApp: - izmanto specifisku Bluetooth kontaktu izsekošanas API, kura anonimitāte šobrīd ir izstrādātaja apzvērēta, nevis tehniski ierobežota; - nosūta datus trešajām personām; - darbojas fonā; QR scan aplikācija: - var piekļūt kamerai; - darboja tikai pēc lietotāja pieprasījuma; Lukturīša aplikācija: Tādas vispār nav. Ir tikai OS funkcija ieslēgt lukturīti. Tātad, lai arī šobrīd neviena no šīm aplikācijām neizseko lietotāju tādā izpratnē, kā daži uzskata, izteiktais apgalvojums ir absurds, jo nevar izsekot "mazāk" par to, kas neizseko. Bet potenciāls katru no aplikācijām pārvērst reālā izvērtas izsekošanas rīkā gan ir nesalīdzināms - ar CovidApp kā perfektu VDK rīku, pievienojot vien pāris lietotāja piekrišanas jautājumus, ko aplikācijas māk uzdot "smalkā drukā".

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Izskatās, ka pats nespēj ne atdalīt "komplektu", ne izprast kādu no tā sastāvdaļām. Atšķiries no tiem, kurus noniecini, tikai ar to, ka nebaidies... Diemžēl pliks baiļu trūkums nav nekas pozitīvs - diezgan destruktīva īpašība ilgtermiņā. Pamēģini iedziļināties un izdomāt, kas 5g-fobijā(s) IR atšķirīgs no pārējām. Pateikšu pat mazliet priekšā - tieši attiecībā uz 5g praktiski nekad netiek minēta tā komponente, no kuras patiešām ir jābaidās un kas patiesībā būtu vienīgā vienojošā ar pārējām. Vai zini kas vēl parasti iet komplektā? Akla ticība šīm lietām un valdībai.

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Kas vainas? Ļoti vienkārši - ir labi zināms, ka tādu datu nav, jo neviens neuzskaita. Kā mēs labi zinām, CP vienmēr un visos negadījumos pievieno iemeslu "nepareiza ātruma izvēle". Velobraucējus principā nekontrolē un pārkāpumus neuzskaita vispār. Tieši tādēļ ir ļoti izdevīgi pieprasīt diskusijā oficiālu statistiku, jo ar to var "norakt" jebkādu satiksmes organizācijas diskusiju, pasludinot par vainīgajiem tikai un vienīgi par ātru braucošos auto.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Par 5G kaut ko būsi pārpratis - nezinu nevienu, kuram tas liktos problemātisks daļā par interneta nodrošināšanu datoram ;) Bet pārējais tieši tā arī ir. Cilvēku nespēja aptvert realitāti ir biedējoša, īpaši kombinācijā ar vēlēšanos arvien lielāku varu nodot centralizētas varas rokās.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Parādi man kādu no slavenām frāzēm, kuru lieto neizrauti no konteksta :D Tagad sanāk, ka tu apgalvo, ka visi lietojamie citāti ir speciāli sacerēti universālam pielietojumam, īpaši ņemot vērā nākotnes tehnoloģiju prognozes. Pārējie, ko slavenas personas ir atļāvušās izteikt kādā saistītā runā, ir izrauti no konteksta un tajos ietvertā doma nav pat apsverama ārpus šī konteksta.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Protams, ir daļa taisnības, tomēr tikai daļa... Diemžēl atbildi uz jautājumu "kuru tieši valstiskā līmenī interesē tevis un tavu paziņu izsekošana?" var saņemt, papētot VDK darbības vēsturi un mūsdienu analoga - VDD darbības metodes, un visbeidzot - ja pašam pietrūkst iztēles saprast, uz ko tas ved, var palasīt Orvela daiļradi. Vārds "totalitārisms" diezgan neslēpti pasaka, par ko ir runa - totālu kontroli. Un nekad nevienam totalitārajam režīmam līdz šim nav bijuši līdzekļi, lai to īstenotu. Diemžēl tieši šobrīd tehnoloģija (un tieši bēdīgi slavenais 5G) ir pārspējusi Orvela vīzijas tieši tāpat kā mūsdienu atomzemūdenes ir pārspējušas Žila Verna Nautilus.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Var. Vajag. 1) izstrādāt un brīvprātīgi ieviest izsekošanas aplikāciju, nodrošinot labu PR, ka tā nekādu izsekošanu neveic; 2) nodrošināt aplikācijas piespiedu izmantošanu, lai aptvertu arī tos, kas brīvprātīgi neparakstās; 3) ieslēgt izsekošanas režīmu.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Peilē gana labi, jo vienmēr atrodies vairāku torņu zonā un tie rēķina uz kuru tevi pārslēgt. Paspēlejies kādreiz ar A-GPS, dev režīmā atslēdzot satelītus, un uzzināsi, cik precīzi operators var sekot tavam gaitām. Protams, jāpiekrīt, ka operatora spēja sekot par kārtu atpaliek no labprātīgas datu nodošanas komercorganizacijām. Tik jāsaprot arī nākamo soli - vai tev seko uzmācīgas reklāmas vai tomēr jau varas iestādes - ir liela atšķirība, saņemt piedāvājumu pirkt neparasto veļas pulveri vai ar ieroci apstiprinātu pavēli.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

IMEI ir tik pat anonīms pret modeli, kā VIN

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Tātad formulas ir par tēmu, bet jautājums par to precizēšanu vairs nav?

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Tad kādēļ te kopē savas formulas? Pats kopēšanas process ir sabiedrisks process tavā izpildījumā?

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Aplikācijas pamatkoncepts - ja zinu, ka man ir Covid, vazāšos apkārt, neteikšu par to nevienam, ko satikšu, bet aplikāciju gan uzlikušu, lai anonīmi informētu garāmgājējus.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti