Tas tikai parāda, cik klaji programmās melo.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas tikai parāda, cik klaji programmās melo.
Īlojam vajag, lai morloki pārvietojas pa tuneļiem un nav redzami?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nu re, vismaz ir viedoklis par tēmu :D Citādi sanāca Raimonda stilā - ieliki kaut kādu linku, tikai nav vispār skaidrs, ko ar to gribēji pateikt. Papildus tam, ko raksti par korupciju, atkal un atkal jau lielais jautājums - vai pat tā fondu daļa, kas sasniedz nosprausto mērķi, ir laba. Vai tomēr ar zaļo karogu bidītu neomarksistu varas veidojumu stiprināšana.
Nākamis paredzamais propagandista naratīva solis - jau par kaut kādiem maniem elkiem runā - kas tieši tie būtu? Vai iepriekšējam ieliktenim, kas acīredzami bija tavs elks un kura naratīvu tu atbalsti, bija iespēja nosliekties par pirmo versiju? Atgriežamies pie sākotnējā - es tikai uzdevu jautājumu un tu atbildēji ar apgalvojumu, ka CIA ir politiskās propagandas mašīna, vienlaikus uzstājot, ka iepriekšējam naratīvam tomēr bija jātic.
Jā, saprotu - tieši tāpat kā milzīgo atšķirību starp patieso un tevis lietoto terminu. Un neticu, ka kļūda. Pārāk daudz melu tiek sauktas par "kļūdām" tavā naratīva pusē.
Kāpēc uzreiz tupi jāmelo propagandas stilā? Jo kārtējo reizi jācer, ka parastais Džo nepamanīs ar ko atšķiras "confidence" un "credibility" ziņojumā? Pavisam interesanti, kā eskalējas meli, aizstāvot Covid19 naratīvus.
Izlasīju. Un? Interesanti, protams, skan tavs atbildes apgalvojums, ka CIA ir tikai politiskas propagandas prostitūtas uz viņu secinājumi vispār nav vērā ņemami.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tas labi vai slikti? Ko un kā tieši tām 100 valstīm palīdzēja?
Tēma: Lietoto auto situācija
Atceries tikai pēc tās stumšanas, ka tā 1h ir jāreizina ar 3 un jānomaksā nodokļos, ja DIY kļūst par pakalpojumu.
Kā tur īsti ir - vai CIA ir padevušies sazvērestību teorētiķiem? www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/cia-now-says-covid-19-more-likely-have-come-lab-2025-01-25/
Meli: "brīvdienu izbraucieni tev nav īsāki par 1000km" - protams, ka ir arī īsāki, bet tiem netaisos iegādāties atsevošķu auto. "aizstāvi to ka laukos vajag būt lētāk" - vienkārši klaji meli, nekad neko tādu neesmu "aizstāvējis".
Tēma: Jaunie TA noteikumi
Nopietni? Griež priekšā un kāpjā ārā izskaidroties? Katru dienu? Tu kau tkādā citā relaitātē dzīvo?
Tēma: Jaunie TA noteikumi
"izskrien savu dusmu, salīzinoši droši. " Cik bieži esi uz ielām Latvijā redzējis "ūkeja" līemeņa Road Rage, kas tur ir ikdiena?
Un kurš tiem ir pievērsies? Dzelzceļu elektrifikācija ir daudz lētāka un efektīvāka par vieglajiem auto. Un kuģiem atomģeneratorus izdomāja jau sen. Tas tikai pierāda, ka "elektrifikācijai" ir pavisam citi mērķi.
Tēma: Jaunie TA noteikumi
"Ūkejā" vis ir tik slikti, ka... "Across 32 European countries, the UK has the third lowest road death rate per million of the population at 25 deaths per million population." Latvija tikmēr topā. Varbūt tomēr var gadīties, ka kaut kas tajā "ūkejā" ir pareizāk?
Vispār jau runā bija par kārtējiem izdomātajiem meliem personīgi par mani. Uzrakstīju cenas "kafūžos", kuros ir vēlme atkārtoti atgriezties.
Visas cenas paskatījos mājas lapā tieši pirms rakstīšanas - no galvas tāpat neatceros, tikai ilustrācijai, ka nevajag melot par lētuma meklēšanu ārpus Rīgas.
Tam, kas acīmredzot "kafūžos" nav bijis, tikai tirsis savā baltajā auto beņķī: Liellopu gaļas burgers: Streetburgers (Rīga) 9.00 Senjorita Kukū (Ogre) 11.00 Bermudas (Lapmežciems) 14.00
Un kāds ir iemesls ķerties pie kretīniskiem meliem?
Nu nu... Tagad parunāsim, cik jaunas fabrikas tiek celtas tajā "dižajā pilsētā". Ko ražo, kādas izejvielas rok u.t.t.
Un vēl derētu padomāt arī par garāku darba dienu - lai nav dēļ nieka 8h izcūkota.
Vienīgā tehnika, kam svara/litrāžas atšķirība vispār ir nozīmīga, lido pa gaisu un lieto pavisam savādāku degvielu. Fūrei kaut divreiz lielākā bāka jau nu nav tā lieta, kas sagādātu problēmas.