Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 532 >

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Protmas, ka nerunā. To, ka domājoši cilvēki ticīgos nenormāli kaitina, jau sen zinu :D

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Nu redz tu jau arī atzīsti, ka tici visiem mēsliem, kam gribi ticēt, ja vien kāds to ir nosaucis par "zinātni un statistiku". Zinātne un statistika ir izpratnes un skepticisma jādzieni, nevis ticības. Diemžēl "zinātnticība" ir jaunais proapagandas mašīnas rīks uz kuru esi pavilcies, kā jau ticīgam cilvēkam pienākas - tie ticīgie, kas tic ateismam, tic arī propagandai.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Tev ir bijuši veci dīzeļi, nevis tā laikmeta, kurā tas ir salīdzināms ar EV. Un ir muļķīgi piesaukt remonta izmaksas - atkal jau stāsts par veca auto labošanu, salīdzinot ar jaunu - kad tas jaunais plīsīs, uzzināsi, ka 700 eiro rēķins ir kabatas nauda EV remontā. Ja runā par papildus elektroapsildi, tad jā, tā arī ir izplatīta dīzeļiem kā alternatīva autonomajai un ļoti kaut ko neesi sapratis par tās ātrdarbību - tur siltums tiešām ir uzreiz, nevis kā EV siltumsūknim, kam ir diezgan ilgs "ieskriešanās" laiks.  "Elektrību uz 100km vajag mazāk" - Kādās mērvienībās? Naudā? Ja viens ir subsidēts, otrs smagi aplikts ar akcīzi, tad protams, ka elektrība šķiet lētāka, bet tam nav nekāda sakara ar stratēģiju importa bilancē. Un tālāk pastāsti, kā tu "pats" vari saražot elektrību, neimportējot dārgus ķīmiskos atkritumus (ironija - skaidrs, ka negribi to importu pierēķināt).

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Kādam kretīnam jābūt, lai par lepns EV/privātmājas buržujs sauktu par buržuju to, kas dzīvo dzīvoklī un brauc ar vecu dīzeli un vēl gribētu tam pilsētniekam atņemt iespēju izbraukt no pilsētas, lai lepno, subsidēto EV ir kur nomest bez maksas?

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

IIN nomaksu darba, nevis dzīves, vietā un nebūs jāsūdzas...

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Pabrauc pats - tajā laikā ne korķus, ne EV neredzēsi. Un kad izvāks planktonu, arī viņu apkalpotāju ierašanās nebūs vajadzīga.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Nu redz, cik ātri jānonāk pie tupas muldēšanas. Viesstrādnieki ierodas siltos birojos pie datora pasēdēt, nevis "sūdus mēzt" - ne jau sētnieki ar EV tajos korķos uz pilsētu laužas. Un dara to tādēļ, ka patīk nodokļus maksāt "ekoloģiskā" pašvaldībā, kas darba vietas nenodrošina, bet savus sūdus un izmešus labprāt aizved tam pilsētniekam.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Redz tie "atvieglojumi pilsētās" jau faktiski arī ir ļoti kropļojoši. Jo pamatā dod atvieglojumus guļamrajonu planktonam, kas pilsētu apmeklē kā viesstrādnieki, savukārt pilsētniekam, kam ir vajadzīgs auto tālākiem braucieniem, bet kas ikdienā vispār nesēž tajos pilsētas sastrēgumos, no tiem nekāda ieguvuma nav. Koncepta "Pilsēta viesstrādniekiem" atbalstīšana.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Kur jūs tie EV "provocē"? Ielās nez kādēļ neredz tos "izprovocētos". Tikai tādus, ko nākas apbraukt ar gausā dīzeļa pusapgriezieniem.  Normāliem dīzeļiem ir autonomā apsilde, nekas nav jāgaida.  Ar ko elektrības importēšana stratēģiski ir labāka par naftas importēšanu? Vai elektrības ražošanai izmantojamās gāzes importēšanu?

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Vispār sajūta, ka no kaut kādas paralēlās realitātes runā. Pirksti salstot mobilly zonu meklējot... Laikam nav ienācis prātā to izdarīt neizkāpjot no mašīnas un GPS pats zonu atrod. Atkal kaut ko par uzraviena baudīšanu gvelž, tikai kur tie baudītāji ir realitāte - ja uz ceļa kāds jau tā mūsu gausajā satiksmē velkas, tad ar vislielāko iespējamību tieši EV. Klusums? Korķos bez mūzikas sēžot? Ja brauc, tad riepas ir skaļākas par jebkuru normālu dīzeli.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

ASV vismaz ir no viena paveicā onkuļa murgiem vizmaz daļēji atbrīvojusies. Eiropu gan vēl joprojām kontrolē cita vecā onkuļa komanda.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kurš tad ir nepareizais?

Tēma: Parīzes nolīgums klimata pārmaiņu jomā 2015

Un vēl... "Glābj" Putinu un viņa draugus no pārāk augstām gāzes un naftas cenām.

Tēma: Parīzes nolīgums klimata pārmaiņu jomā 2015

Nu tas bija jau iepriekš. Kad esam tajā zaļajā bedrē ielecināti, tad varam tikai noskatīties, kā ASV ir kas velk ārā. Eiropā pagaidām neviens pie apvāršņa nerādās.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Pats savā stulbumā vispār saprati, ko uzrakstīji? Vai vienkārši pašam maiss galvā un nepamanīji, ka atzinu savu kļūdu?

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

TesLaime www.facebook.com/share/r/1BCUv5wsP3/

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Nja... Tiešām nepamanīju, ka šitas Karlsons. Kamēr pārējie grib uz citu rēķina nezagt, tikmēr šamējais citus likumus neuzskata par saistošiem.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

www.autocapital.lv/bolt-ievies-jaunu-kategoriju-braucienus-ar-tesla/

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

www.delfi.lv/auto/55116266/e-mobilitate/120057684/riga-elektromobili-lade-nelikumigi-uz-rigas-satiksmes-staba-pieliekot-sadales-kasti EV īpašniekiem jau ir izveidojies priekšstats, ka tā nav zagšana, bet citiem viņu uzlāde ir jāapmaksā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Reigans par nodokļiem www.youtube.com/shorts/Tgazc5qqVLA

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu nez... Es neesmu ar tādiem briežiem/aļņiem pazīstams, kas pietupjas mašīnai priekšā. Man zinamie ir uz garām kājām, kas lūzt pret bamperi ar minimāliem banpera bojājumiem, bet ar rumpīti mēgina caur vējstiklu iesēsties klēpī laimīgajam vadītājam. Tu jau esi tas, kas piedāvā variantu, kā briedis/alnis atradās tik zemu un vadītāja vienkārši neatpazina, jo bija pietupies.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas tavs  briedis/alnis drošības pēc pietupās sadursmes brīdī? Vai bija uz titāna protēzēm jau kopš iepriekšējās sadursmes?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kaut kas tajā stāstā "nav tīrs". Pirmkārt - vienmēr, nu tā ka VIENMĒR, stājas palīdzēt - reizēm pat kaitinoši neapdomīgi. Nav bijusi tāda reize manā pieredzē, kad būtu kāds avarējis un bez palīdzības vai arī, kad ir sanācis pirmajam apstāties, sūdzētos, ka neviens nav stājies. Šodien pat, vismaz 4 no kupenām jau tika vilkti ārā ar 2-4 mašīnām palīgā. Otrkārt - kas tā par stirnu, kas var aizskriet, šādi izārdot auto (pat deformējot durvis). Nu vai arī jājautā, KAS tas par lūzni auto vietā?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Jauns deģenrācijas līmenis - nav pat komentāra, ko pievienot rupjībām. 

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Bet nevarēji iziet, pirms šito ierakstīji.

< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti