Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Nu ar 11kkm uz odo arī ZAZ bija bez problēmām. Cerēsim, ka šis nav gadījums, kad pāragri lielies. No japāņu saraksta izkritusi tikai Toyota. Pārējiem bez izmaiņām. Un Toyotas vietā nācis KIA /Hyndai.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tad jau vēlreiz jautājums: a nafig tā planšete tur vajadzīga? Izmetam planšeti un ieliekam ligzdu parastam Galaxy s8 un viss strādā. Iespējams gan, ka šis vnk ir VAG meistardarba sekas.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

jopcik pārrakstījos. Līki pirksti

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

pagrauzīšu vēl: tas vārds ir "skrupolozs" un tas ir pirmais indikators izglītības līmenim. Pamaini, lūdzu, leksikonu!

Tēma: Sliktākie jauni auto? Kas? Kāpēc?

Golps visbiežāk ir "vietām labi aprīkots". Turklāt inženieru izvēle "vietām" bieži vien pārsteidz. Gluži tāpat kā "neaprīkotās vietas". Piem. biju pārsteigts par ar pirkstiem regulējamiem sānu spoguļiem 2005. gada fofāgenam.

Tēma: Lukturu pulēšana

Okej! Kurš ir profs ar prūfu?

Tēma: Lukturu pulēšana

Kanibaals rakstīja: Aizved nolakot pie jebkura krāsotāja ne jau lukturis jāpulē bet gan jāatjauno aizsarglaka. Plika plastmasa saulē būtu pagalam gada laikā.

Ir kāds prūfs? Dzirdēju pretēju viedokli - cūdīga lakošana nedzeltē un drīz atkal jāpulē. Savam vasaras sākumā uzpulēju bez lakošanas, pgdm viss čotka. Bet ja ir proofs par UV briesmu darbiem (par UV iespaidu uz garām polimēru ķēdēm esmu informēts), jāskrien kkā lāpīt situāciju.

Tēma: Sliktākie jauni auto? Kas? Kāpēc?

jap ADAC izsaukumu reporti arī slikti izsakās par Toyotām kādus gadus 3 jau

Tēma: Parunājam par auto DVR

Tā nedomājam mēs, tā domā tiesa. Un kautka'da taisnība jau tur droši vien ir. Piem kāds superadvancēts videomontieris 2 min laikā mierīgi nodzēsīs kādu gājēju, kuram bija loma notikumā. 50 gadu veca bibliotekāre to pat neapsvērs. Tāpēc tās iespējas nav vienlīdzīgas jo nav galējās instances, kur video noglabājas. Kamēr nebūs neatkarīgais mākonis (nu tāds pa īstam neatkarīgs - bez pieejas pa blatu), nekāds eparaksts pret šo nelīdzēs. Jo vienmēr jau var parakstīt vēlreiz ar izmainītu sistēmas laiku

Tēma: Parunājam par auto DVR

Cik zinu, tad DVR kā personas aizskārums nav, kamēr nav publiski pieejams. Vienlaicīgi DVR kā jebkuri ieraksti, neder par tiešiem pierādījumiem, jo nav nav nosakāms autentiskums. attiecīgi šajā valstī DVR ir spēļmantiņa, ar kuru palielīties draugiem, un ne vairāk. Ne tu jūtūbi vari rādīt, ne īsti uz tiesu nest.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Katru dienu, Ir stāvvieta, bet stūķis nepatīk un tāpēc mēģinu iztikt ar velo līdz pēdējam

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

Krokodils rakstīja: Šodien braucu un aizdomājos, kapēc auto riepās nav kāds speciāls želejgumijas slānis kurš pie šādas naglas aizvilktos pats ciet, sacietētu un varētu turpināt ceļu... Atceros ka ritenim nopirku ko šādu Kas ielikās starp riepu un kameru un vairs riepā nevienu caurumu nedabūju(3 gadu laikā) jo tas tāds interesants materiāls kuru nepārdurt. Riepā pat bija redzemas reālas stiklu caurduršanas pēdas, bet kameru nepārdūra jo ta lenta bij pa vidu. Pēcāk meiģinaju ar asu, jaunu naglu lentu caurdurt uzliekot lentu un spiežot uz leju un skuju... Pielietojot tik mega spēku tik izdūrās cauri. Kapēc riteņu riepās ir visādas želejas, lentas, ka arī ir speciālas riepas kur ir iestrādāta pretduršanas funkcija, bet auto riepās pilnīgi nekas tāds nav? Nopērc kaut riepu pa 200€ un pārdurt vari pirmajā kilometrā.... Izņemot ROF kur riepu borti ir tur 3x biezāki un vienkārši spēj fiziski noturēt auto svaru... Bet tad atkal vajag spiedienu mērītājus u.t.t. lai zinātu ka pārdurta un ka tev jābrauc uz servi...

Atbilde slēpjas šeit ....Kas ielikās starp riepu un kameru .... Auto riepas ir bezkamernieces, kas būtiski paaugstina prasības lentai

Tēma: NISSAN JUKE

Viņam sāpe ir ar dubļusargiem, ne lūpu. Dubļusargu saglābšanas vienīgā metode ir šķērsot gulošos slīpi (ā un otra - lēni). Un tur pusbobiks nekā nepalīdz. Ja ir dubļusargi (ziemas pakete), tad lai tie būtu efektīgi, tiem jābūt pareizā augstumā no zemes. Tiem krosoveriem tie ir tikpat augsti. Lūpu parasti pazaudē uz bordēm, bet tur nekas izņemot izglītību, nepalīdzēs

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Vajag uz pakaļējām durvīm kā Nissan Patrol uzskrūvēt. Būs krosoveris un vietu salonā saglābsi.

Tēma: NISSAN JUKE

Tieši kur viņas tika atstātas? Parkojoties ar priekšu pie bordes? Jau teicu - arī piem ar krosoveri Opel Mokka to nevajag darīt. To ar pakaļu jādara. Citādi nevaru iedomāties kur viņu atstāt var. Mežā savukārt, atstāt var JEBKURU lūpu

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

Senču ielā pasen biju. 2os naktī pilsonis drusku samiegojies, bet darba kombinzonā bija uz vietas.

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

Thnx. Tomēr baigais resursu patēriņš pret lidmašīnu + īres mašinu. Vienīgais tās Ferēru salas.....

Tēma: NISSAN JUKE

Manuprāt pirmais, kas būtu jādara - bortu augstums jānostandartizē. Hondas manuāli gan izskaidrots (ar atvainošanos) kāpēc bamperis ir tik zemu - risinot cēlējspēka jautājumu. Bet tur izeja vienkārša - parkojos ar pakaļu. Pseidodžips principā neko nerisina - tie +5cm ir tikai cipars, jo ja nopirktajam klīrenss ir 20cm, vienmēr atradīsies borde / celms / lūka / baļķis 20.5cm. Nopirksi 25 cm, atradīsies arī 25.5 cm objekts. Prasmes un izratne ir daudz svarīgāka par klīrensu IMO.

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

BTW Rīgā arī ir vismaz viens diennakts riepu serviss - Senču ielā

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

offtopic: A kā tu uz turieni auto dabūji un cik tas $$$ ?

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

A kas diegam vainas? Man retums pa kādam bija salikti, bet nekādi sliktumi itkā nesekoja. Lika gan darbnīcā

Tēma: BMW 5. sērija (G30) 2017 tests, atsauksmes un iespaidi

Tas bija pasen. Cik atceros, tur parking sensori regulāri nokautēja vai nu durvju vai jostu devējus, kas visu paneli sarkanu taisīju un ieslēdza auto service modā un vēl vesela kaudze tamlīdzīgu marasmu. Bezjēdzīgu ātrumkastes eļļas devēju gļuki un degvielas sūkņa raustīšana no temperatūras devēja padeves (secināts).

Tēma: NISSAN JUKE

Nu redz: izšķirošais vārds ir "patīk"! Tas ir iracionāls un iracionālam argumentam pretī racionālus nolikt nu nekā nevar. Tātad šādos apstākļos vienīgo jautājumu ko tu vari uzdot, ir: Vai jums PATĪK Juke? Attiecībā uz racionalitātēm: jau K. Markss pirms 150 gadiem nopamatoja, ka pie nobrieduša kapitālisma pie vienādas cenas būtiski kvalitatīvi atšķirīgi produkti nevar būt. Vasja no Rumbulas šo vēl papildināja, ka second hand produktam "viss atkarīgs no īpašnieks". Nu tā. Nu un papildus man ir apkārtnes nelāgi novērojumi attiecībā uz padzīvojušiem dīzeļiem. Šķiet, ka to attīstība ir nonākusi galējā fāzē un LV tos nav iespējams pareizi ekspluatēt. Sekas ir dārgas un nepatīkamas.

Tēma: BMW 5. sērija (G30) 2017 tests, atsauksmes un iespaidi

KONKRĒTI man kvalifikācija neļauj atbildēt. BMW novērot nav izdevies (bet dzirdēti analoģiski stāsti kā piem tam pašam MB), bet bija iespēja ilglaicīgi pavērot MB CLS. Krūzīti servisā izdalīja šķiet, ka 2 dzīves gadā. Lūza viss, kas elektronisks. Izskatījās, ka Bosch inženieri tur vnk bija uz svaru visādus loriņus skrūvējuši. Visādi mazsvarīgi devēji bija vnk tādā daudzumā un konstruktīvi nelietīgi saskrūvēti, ka tiem izbeidzoties sekoja virkne seku pamatmezglos. Nu un turpat braukāja kaudze Opeļu, kuriem nenotika pilnīgi nekas.

Tēma: NISSAN JUKE

Toyota corolla 175 mm. Gandrīz vai turpat, bet ietilpība krietni lielāka.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti