Ka jau aizgaja diskusija, tad ar pajautāšu vai ir kādam viedoklis par Ulefone Armor 9. Biju tadu pasutijis, bet norēķinu dēļ pasakums uz šo brīdi izjuka.
p.s. esmu rugged phone lietotājs jau ilgu laiku, šobrīd Cat S60, un šis ir vienigais kurš ir izturējis manus "naglu dzīšanas paradumus" (lasi lietošanas paradumus). ieprieks Samsungi mira "smertju hrabeyh" ar apskaužamu regularitati. Šim toties no regulāras ātrās lādēšanas baterija vairs netur, bet tā 2+ gadi stabili "naglas dzinis".
Es tur drusku dziļāk tajā jokā biju ielīdis analizēt, teiksim palasi kaut vai šo :
www.zdnet.com/article/security-researcher-cited-in-supermicro-chip-hack-investigation-casts-doubt-on-story/
Un lielākā bēa ir ar faktu par čipa atrašanās vietu - tas atrodas vislabākajā vietā no sistēmas piekļuves viedokļa, tiktāl cik tā ir publiski pieejama, taču normāli nekad un e pie kādiem apstākļiem ārējai 3 pusei nav piekļuves šiem dzelžu resursiem, attiecīgi tas ka tev visas sistēma ir pieejama brīvai nolikšanai "uz ceļiem" nenozīmē ka tu vari tikt līdz šai komponentei, lai tālāk kaut ko ar to iesāktu.
Šitam urban story ir viena problēma, neviens šo stāsty nav apstiprinājis, un no loģikas viedokļa tam kurš to izveidoja bija jābūt absolūtam idiotam datortehnikā, pie tā ka "čipam" bija jābūt ļoti augsti tehnoloģiskam. Bet diemzēl ir sakritības fakts, ka viens no ražotajiem, tos lūžņus tika atsaucis vai izņēmis no tirgus, tiesa ar vēlāku komentāru, ka nekada sakara ar minēto tenku.
Sorry, tomer diezgan precīzs tulkojums, vienigais, ka tie masveuda simptomi pec orgināla man mazliet izklausas, ka kads paris brīvdienu dēl, bet kāds citu drošibas dēļ ir reportejis, bet citādi - ja tā tur ir teikts.
Tas ir ASV "embargo" pret Huawei, par to ka pārāk lielu 5G tigus daļu "nospēris" un pārāk tuvs Ķīnas valdībai, ko slēpj aiz formāliem iemesliem par iekārtu softa nedrošumu utml. "pareizi slēptām" ekonomiskām un ne tikai interesēm.
Nav jau arī Huawei bez vainas, bet nu viņi fiksi mācās un uzlabo lietas, bet nu šis tirdzniecības karš viņus atmeta par kādiem ~ 10 gadiem pagātnē.
P.S. programma minimums mūsu platuma grādos būtu palasīt vismaz kursors.lv par "jaunumiem nozarē".
Tu skaties uz to "turīga cilvēka viedokļa", nemaz ne tika sen LV arī vairāki bērni ģimenē bija dzīves nepieciešamība, pirmkārt dēļ diezgan augstas mirstības, otrkārt dēļ darba roku trūkuma, un lai vecumdienās būtu vismaz kāda šance neiet uz nabagmāju dzīvot.
Bet Āfrikai ir nepieciešami risinājumi, tiesa ne tik ļoti naudas izteiksmē, cik reālas palīdzības, kā tīra ūdens pieejamībai, drošām mājām, kurās čūskas neizdomās dienas vidū paslēpties no karstas saules, pieejamu pārtiku, pieejamu medicīnu, pieejamu elektrību vai cita vieda enerģijas nesējiem utml.
Tas "komunisms" pamazām ļauj nabadzīgākajām Āfrikas valstīm izrauties no "vergu dzimtenes" statusa. Protams ja vēl korupciju izdotos iznīdēt dzīve būtu vēl vienkāršāka, bet nu es neticu revolūcijām ...
Man teorētiski labāk būtu neizteikt domas, jo manā apkārtnē nevienam nav naudas problēmu, attiecīgi es to uzskatu par diezgan dārgu populismu, kurš ir nepareizā laikā un vietā. Ja tas būtu tad kad visiem bija jādomā, kā bērniem nodrošināt tehniku attālinātajam mācībam - tam būtu vien vērtība, bet tagad ... sanāk "tāda kā naudiņa "winterbīterim ar bonusiem" ...
P.S. Man tas ir no sērijas es tikko par vienu krēslu "izmetu" 2 x vairāk naudas, nekā valdība grib pieškirt ...
Tas normāli ... un mūsdienīgi :D
Nevar taču palikt par vecu āpsi kas atpaliek no "laika gara" - lasīšana vai skatīšanas vispār atņem tik daudz laika no tavas dzīves, ka pat tvīti jau ir palikyši par garu. ;)
Experc, bez tiem kas ēd/neēd ka vajag un slimi cilvēki ir tie kas audze muskulu massu utml. noteiktu mērķu vārdā, un tur gan ta svara garuma attieciba bus pilnigi nost, gan ari formas ziņā bus mazliet savādāk. Ar 99,9 % varbūtību, cilveks ar normaliem muskuļiem (nu pienemsim tādā kondicijā ka var vai nu pacelt savu svaru vai pievilkties savu svaru 20+ reizes), būs smagāks par tadu pašu garumu ar normalu "riepu".
To es esmu redzējis labi sen, bet aprēķins ir uz štatiem, tiesa tajā nav ņemts vērā pasākums, ka ASV elektrības tīkls ir salīdzinoši ļoti nestabils un gļukains, un daudzām lietām "zaļā enerģija" ar saviem gļukiem ir labāk nekā kad tās vispār nav, bet kopumā viss nav nemaz tik skaisti. Bet citādi protams - ja biznesam būs vieta - tas to centīsies aizpildīt.
P.S. nopietni - Japānai ir pavisam cita situācija, Eiropai arī cita (bet laba) situācija utt. Japāna savus elektrības robus nevar aizpildīt patiešām zaļi, vismaz ne tik ātri kā "zaļām pakaļām" gribētos.
Nagi jau nu baigi niez aizšaut. Bet vēl 100% nesaku jā, jaskatas kads laiks bus tas dienas, ka nav atkal jaker labs laiks un jāvelk berni kaut kur incanti pavadit laiku.