Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Labākās filmas, ko ir vērts redzēt

Man ātri apnika tas seriāls pat pirmajā sezonā, tiesa ta apnikšana saistijas ari ar to ka paradijas ko darit pie mājas laukos utml. t.i. ja vajadzetu laiku tupa nosist, tad jau bija tiri skatams.

Tēma: Nepieciešami vīrieši pētījumam!

Unces, mārciņas, collas, pēdas un jardi ;) Esmu 6 pēdas garš un sveru ap 180 mārciņām ;) P.S. tās mērvienības tādas ka britu mērvienības jūtos īsāks un smagāx :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Japānai tā arī ir būtiska problēma, jo viņu iepirktā enerģija kaut vai tikai no Krievijas ir iespaidīga. Un protams samie jau var megināt izlikties zaļi, bet ja Krievija vai Ķīna kurinas ogles lielaka apjomā dēļ Jap pieprasijuma - ta bus pseido ekoloģija. Visur citur izskatas ka lavinveida pāreja uztaisitu sūdus, bet pat 5x ātrāka pāreja uz EV uz atru roku škiet ka netraucetu un pat enerģijas cenu baigi nesadārdzinatu. Bet nu viens ir teorija, otrs ir piem. Cov izraisitas elektronikas utml. piegāžu problēmas.

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

Nu man ar servisā hondai veči visu laiku ir teikuši, lai kā jūs (ekonomiski) arī nebrauktu, reizi nedēļā tomēr nododat "pa pedāļiem" tā kārtīgāk.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai nesķiet ka starp "krīt kā mušas" un ir katriem 3 no 4 ir augsta temperatūra ir drusku tā kā "bezdibenis starpā". Es vispār izvēlos normālos apstākļos nesist pat sev nost augstu temperatūru, ja tā nevelkas vairāks dienas no vietas ... līdz ar ko tā īsti vispār šo "augstas temperatūras" štelli par nopietnu neuzskatu, jo īpaši Covid-19 kontekstā. Bet nu man laikam vispār ir raksturīgi kārtīgi "nokrist" 1 reizi 10 gados, kaut katru ziemu nekādi netieku vaļā no regulārām kakla problēmām.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Salīdzinājums ar Teslu ziemas vs vasaras braukšana:

un mazliet braukšanas stratēģijas, lai tas strādātu labāk. ;) Tiesa 8 stundas uzlādes laika, lai pievarētu Eiropā 3K+ km, ir drusku pain in the ass, jo man patiktu vilkt ~ 1200-1600 km vienā gabalā, tad 8 stundas gulēt utml. Bet ja ir variants ar 4 vadītājiem - varbūt ka pat palielāks Tesla var strādāt braucot uz Eiropu, bet nebūs ne puse no ērtības kas tev ir braucot ar teiksim BMW 5 series GT vai Toyota Venza 3.5 ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ņemot vēra ziņas tendeciozitāti, diezin vai šis temats ir apspriešanas vērts ( un pat mans šeit rakstitais ir par daudz ievērības konkretajai ziņai ) ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izpārdošana veikalā ? :D

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Ir tak OK, nekļūdas tas kurš neko nedara, bet nu kaut kādu bonusu acīgajiem var piešķirt ;)

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

To nu es zinu gan, un vismaz 3 gadījumos esmu speciāli izdarījis citu izvēli lai 2 personu diskusija paliek tur kur tā sākusies ;)

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Darīsim ??? - Bonusa Litri tam kurš ievēro pirmais ;) P.S. Bet nu nelielas ģeogrāfijas zināšanas tomēr nekaitētu.

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

NU to regulāro EGR (atgāzu recirkulācijas) vārstu problēmu kas nu jau ir praktiski visos dzinējos "iestrādāta" es tomēr uzskatu par profilaktiski novēršamu ( un pat nekas nebūs jāmaina). Tas ir tāpat kā AdBlue liet, eļļu/filtru/siksnu mainīt - tādi nu reiz ir tie "pārprastās ekoloģijas" noteikumi. P.S. arī salons laika gaitā "aizaug ar kultūrslāni" ja ar to neko nedara.

Tēma: Apgriezieni lēkā. B5 1.9 TDI 2000

Ja siltums pazuda - skaties kas darās ar auto dzesēšanas sistēmu, un seko līdzi līmenim. Cerams ka visas minētās problēmas nav dzesēšanas sistēmas sūkņa radītas, tam sūknim gan nevajadzētu sprūst normālos apstākļos, bet daļai motoru tie sēž uz sadales piedziņas siksnas ! Bet vispārīgi apgriezienu lēkāšana var būt daudz iemeslu - sensoru gļuki, kāds no "uzkarināmajiem" agregātiem ar pārtraukumiem rada slodzi (piem. teiksim kondicioniera sūknis) ...

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

Sapratu jau sapratu to tavu norādi, bet nu pat tam "neuzticamākajam" dzinējam lielākā daļa problēmu ir prakstiski pareizi apkopjot laicīgi novēršamas - un viss būs štokos. Pat tā neuzticamā galvas blīve ja nobrauc 150+K vai 15 gadus, ir "interesants" neuzticamības "rādītājs", bet pret teiksim manu FR-V 2,2 dīzeli ar tikko uzkritušiem 313131 km tas ir itkā stipri neuzticamāks ( pie kam pēdējos gandrīz 200K nekas tur nav tīrīts ieplūdē utt. - tad nu domāju - moš vajag to izdarīt.)

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

Kaut gan tev laikam šitāds:

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

Tas ka nelūst, nenozīmē ka tajā ne2iemetes "laikmeta garam" raksturīgās problēmas, kā piem. ieplūdes aizsērēšana no atgāzu recirkulācijas/kartera ventilācijas. More general info:

Tēma: Toyota Avensis 2012, 4D4 2.0 dzinēja vibrācija

Ja īsti nevelk, tad varbūt kaut kas ar gaisa padevi vai sliktākaja variantā ar degvielas padevi kas nav kartībā.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Paradokss, ja jau to zini, tatad to atbildi atradi un tas interesēja ... dažreiz tas var but ar nolūku - lai uz ko īsti atbilde neattiecas nemaz tur nelūr, vai otrādi temats pa ceļam.mainījas, bet taisit "miroņu" augšāmcelšanos vai atgriešanos pie iepriekšējas apakštemas nav gribēta.

Tēma: Nepieciešamas sievietes pētījumam!

Laba petijumu metode, bāri un klubi ciet - jāveic pētijumi uz auklītēm :D

Tēma: Nepieciešami vīrieši pētījumam!

Ēh vājiniex, "ej izdedzen tārpus" - es ēd kad gribas un ko.gribas bet man ir +/- 90 pie 185.

Tēma: Probēmas ar bremzēm.

Da labi ir tak kruta spelet to speli ... kā vinu "Ekstrasensu cīņas" ... vienigi ta kā pedeja laika baigi netrāpu/netrāpam ar atbildem laikam bus jāiet noskatities tas šovs kāda sezona un japiefikse, ko mes dar nepareizi ... :D Varbut naudā visa vai ne, jāsak prasīt nauda un jātēme yz bagāt muļķ aprindām ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šitas man ar cieņā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu jus ar 650 nodevuši, konkreti es pa zemi :D Bet tik jāuzliek bridinajums, ka zem -3 krāns var ari piesalt , ja pa tuvu metāliskai virsmai pievāzīs. :D

Tēma: Mazda 6 - stūres leņķa sensors un elektronika

Es neesmu mazdas lietotājs, es nezinu kas rokas bremzes sensors tava gadijumā, man prasta poga (kā dyrvīs) kas atvieno/savieno kontaktus kuru es jau sen savam vecakajam aparātam esmu atvienojis nahren. Un es apšaubu ka tas ietekmē stabilitātes utml. kontroles darbibu, tas varetu ja tev būtu elektroniska rocene, bet nu nez vai tev tāda ir.

Tēma: iAuto foruma biedru ziemas braukšana trasē 2017

Es īstenībā ar būtu par ko līdzīgu, gribētu salīdzināt ko var izspiest no mana CR-V. Bet vidoe redzamias BMW - jamie kapitāli ieguva no LR darījuma, jo LR arī baigi neslikto bezceļu softu uztaisījuši, kas pārlieku netraucē, un tā īsti no softwariskiem AWD asistentiem es labāku neesmu redzējis. SUbars gan arī ir labs, bet tas kaut kā uz dažādiem modeļiem dažādi izpaužas ( man gan pašam nav bijis, moš lohi pie ruļļiem).

Lasītākie raksti

Jaunie raksti