Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Toyota raustās uz pirmo ātrumu

Man līdziga "kaite" pašam braucot ar bračkas Fordu, nemāku es to viņa sajūgu lietot,+ ari zemos apgriezienos sūdigi velk, pēc dīzelmotoriem - ļoti neierasti . Bet tehniski tā īsi tur nekadas vainas nav. Tavam gadijumam es tiešām pārbauditu gan gaisa masas sensoru (MAF) , gan lambda zondi vai pat abas. Toyotai šķiet varēja tos atvienot un paskatīties kā tad auto uzvedas, jo vadība pariet avārijas režīmā, bet turpina viss strādāt (check engine gan noteikti iedegsies ,!).

Tēma: Toyota raustās uz pirmo ātrumu

un tukšgaita tev tas motors vienmērīgi strādā, jeb arī raustas/apgriezieni lēkā ?

Tēma: Nissan primastar nevar pielaist

Jautājums ir par darbu secību, ja visupirms mainiji filtrus un tad pēc laika tik iztīriji bāku - tad veltīgi esi mainījis filtrus, nu jeb tad maini tos vēlreiz. Ieteiktu noskaidrot vai problēma neslepjas fakta, ka degviela ir katrreiz jāuzsukne pa jaunu, t.i kaut kur kaut kas pieļauj degvielas atplūdi atpakaļ bākā.

Tēma: Ford mondeo ch 400!!!

Principā pilnīgi piekrītu, vienīgi ir 1x gadījies trāpīt uz lambdas kas nekādas kļūdas nerādīja, bet kompim sipa prātu tā ka rija kā 2x lielāks motors. Tik vairs neatceros kuros režīmos bija ziepes, vai pilsētas vai ārpilsētas, kaut drižāk ka pilsētas.

Tēma: Ford mondeo ch 400!!!

Tehniski ja gaisa masa un/vai lambda dod gļukus tas arī varētu likt jaukt brīnumus. Ja ir ar ko mērīt, tad lambdy var vienkārši atvienot un paskatīties kāds tad ir maisījums, ja ir izmaiņas (jo vajadzētu būt - ieslēdzas avārijas režīmā, kurš man liekas taisīja treknāku maisījumu), tad kurā virzienā, ja samazinas CH - lambdai ir nepareizi radījumi, un ticams ka jāmaina, ja palielinās tad ticamāk, ka lambda ir ok. Ja nekas nemainās, tad gan ir dīvaini, vai ir pastāvīgs avārijas režīms, vai kaut kur dziļāk elektronikā. P.s. dažiem ir 2 lambdas un Pārējās lietas labāk gan neatvienot - rezultāti nav paredzami, to tad labāk lai elektriķis pamera kādam robežvērtībām jābūt - nekā sarežģīta tur nav tik vajag manuāli un instrumentus ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu tas laikam arī precīzi parāda kādiem mērķiem konkrētā kurpju kaste ir derīga, man kaut kā neiedvesmotu jebatorijs, kad ar vienu uzpildi netieku līdz radiem vēl mazliet aiz Cesvaines.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Tas neizsaka absolūti neko, ir pāris gadījumi kad šāda pēcpuse ir pilnīgi normāli - ir kārtīgi vilkts pa līkumotiem lauku ceļiem kad bieži atmet un ber pa jaunu virsū, un otrs kad degvielas/dīzeļa kvalitāte sūdīga un arī ir diezgan "kurināts". Šie vēl šķiet bija motoru kas labi pacieš sūdīgu dīzeli.

Tēma: Aptaujas anketa par satiksmes drošību

Stirnas/buki - 1x Marupe uz vecā Mārupes ceļa praktiski pie paša mājas, bet braucu super lēni <40km/h tā ka pat īsti nebremzeju un šama aizmuka, 1x uz ceļa pie Smārdes , 1 x no Carnikavas uz Rigu, un 1x kaut kur Vidzeme (Madonas raj) vēl. Sieva gan šogad vienu auto sasita uz Rīgas apvedceļa...

Tēma: Aptaujas anketa par satiksmes drošību

Interesanti, ko vajadzēja rakstīt pie "saskaršanās ar dzīvnieku" , ja vienreiz pa 25+ gadiem esmu uz ledaina ceļa notriecis suni uz Liepājas šosejas, un kādi pāris eži varētu būt pakļuvusi zem ratiem, bet no stirnām šogad jau 4x vismaz esmu "aizmucis" vai sabremzejis.

Tēma: Slapjā/mitrā laikā auto nevēlas piedarbināties

Nu es sāktu ar vienkāršo, vai indukcijas spole un augstsprieguma vadi ir ok, un nesit uz masu, man tāda problēma bija Toyotai, kur mitrums no loga mēdza reizēm tecēt virsū indukcijas spolei, un attiecīgi lēkt negribēja principā, atrisinājās pārvietojot indukcijas spoli. P.s. īsta problēma bija tajā ka vai nu augstsprieguma vads mitrā laikā šitā čauri, vai kaut kur patu indukcijas spole - respektīvi arī tur kaut kur izolācija bija dirsā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

ASV izglītības sistēmā savukārt bija un ticams ka arī ir Apple Maki, nevis Win PC.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā precīzi tas būtu dominējošais stāvoklis tirgū, tagad tāds pat ir Alphabet.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tīri no praktiskās puses man derēja abi varianti, tā kā ne nav gruta galva, un ar to neatkarību kādu nu "Dievs devis", esmu tur kur pa lielam gribu būt, būtu čaklaks būtu vēl labāk, bet tā ir tikai pašā vaina ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tev grūta galva vai kā, Metloks varēja būt kaut jau arpareizo papīru zobos, ja šeit tie kam bija ieroči būtu drusku dullāki - neatkarību neredzētu ka savas ausis. Situācija bija tāda ka te vietējie "dienesti" nebija gluži noskaņoti tā lai likvidētu civilos biezā slānī, bet tam ar CCCP augšām nav nekāda sakara. Tāpēc paveicās, "diplomātija" savukārt izdarīja visu pārējo.

Tēma: Igauņiem šķiet, ka satiksme Latvijā ir bīstamāka nekā Indijā

Jauki ka par garu stāstu par 2,5 joslu ceļu tiek likta kopējā LV statistika, nevis konkrētā ceļa statistika. Var teikt ka praktiski tiek mēģināts iesmērēt dubultus melus ! Ja nemāk braukt tad Itālijas, Norvēģijas utml. kalnu ceļi arī ir vien vienīgā bēdu lejā, īpaši ja auto ar mazu motoru, tik nezkapec vietējiem tas netraucē !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un tu domā ka pie CCCP vispārējā bardaka situācija bija mums labvēlīga ? Tikai paveicās, ka te nebija pietiekamā skaitā pietiekoši dullu CCCP piekritēju, kas nolīdzinatu visus miermīlīgos protestus līdz ar zemi un visas deklarācijas iespraustu kur saule neiespīd ... Pilnīgi pie dirsas cik tālu Metloks bija ticis ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Patīk pāri hronoloģijai lēkt, otrās brīvvalsts pirmsākumiem nav nekada sakara ne ar VVF ne ar sociķiem, bet ar oportunismu un gana lielu dullumu lēkt uz ecēšām, paveicās ... Un tālāk kā nu Pastalnieki/zemnieki mācēja ar nopietnu biznesu runāt tādu rezultātu arī dabūja. Pieļauju ka "komunists" Lembergs pasākuma biznesa pusi izprastu daudz labāk par tiem kas tobrīd pārstāvēja Latviju ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tu gan esi naivs brīžiem, tas ka bija sociķi nav nekāds rādītājs, mazā un jaunā valstī arī ne-sociķi būtu mierīgi iekrituši uz šo. Kā saka tev "paveicās" ka bija sociķi - ja tā nebūtu sēdētu kluss un rāms ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pamuldeji, attieksmi parādīji un sausais atlikums kāds ? Bija vērts tā laika ko pavadīji rakstot ? Neesi tu tomēr mana laika vērts, kaut arī domājams diezgan gudrs esi.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Doma ko gribi - kapitālistu bija tie kas pateica, ka bez monopola - skuju letini tiekat paši galā !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Prasti sakot ej ka tu, teikt ir ko, bet ja gribi izlikties droši, tik neceri ka uz to pavilkšos.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Klau neliecies ne zinis - es palikšu pie savām domām, tu droši pie savām, esmu strādājis Brity kompānijā, kas bija tikai priecīga par muļķa latviešiem kas piekrita par godu investīcijām izveidot monopolu, bet nu tas ir cits laiks un citi tikumi ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Gribi ko uzzināt izlasi un pamekle tālāk pats, tas ka es izsakos vienkāršoti nenozīmē ka tas tā nav. Bet ņemot vērā ka mēģini aizvietot Raimondu, neredzu iemeslu turpināt šīs muļķības, ir labākās lietas ko darīt.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kad noklūsi konkurējošā vidē daudz labāk sapratīsi cik tieši ļoti kapitālisti mīl brīvu konkurenci. Visādi citādi vari domāt ka kapitālisms arī praksē atbilst taviem teorētiskajiem modeļiem.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Zinātniskās atsauces jau bija pašā sākumā pat bez maniem komentāriem, bet lasīt jau laikam mūsdienās nav populāri

Lasītākie raksti

Jaunie raksti