Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu es pārīti EV regulāri redzu kā nepārtrauktai lien pāri, tā kā es saprotu cilvēkus, kas nelaiž arī.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

To tavu nostāju ir grūti saprast, tu tirgo EV, vai kā citādi no tā iegūsti?!? Man ir pilnīgi vienalga ko katrs izlasa/neizlasa rakstos par dīzeļiem, man ir svarīgi tas kas ir svarīgi man, un ko pārējie par to domā man ir ... domāju nojaut "cik svarīgi" .

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Vienīgi ja gribas ko arī nopirkt - tad diemžēl par vēlu, praktiski tukšs, tā kā var tikai acis pamielot ;)

Tēma: Lancer 2005 1.6 benzīns - čīkstoņa pēc siksnu maiņas

Nu reizēm kāds nomazgā motoru, man dīzelim mazgāja pēc stūres pastiprinātāja maiņas, arī pačikstēja un pārstāja

Tēma: Lancer 2005 1.6 benzīns - čīkstoņa pēc siksnu maiņas

Mainīji tikai siksnu un spriegotāju ne ? Jo ļoti bieži tā ir pazīme tam ka spriegotājrullim gultnis iet uz galu, man tā arī ir vecajam auto, bet tur pats vainīgs aizlēju ar ūdeni ...

Tēma: Iesakiet ietilpīgu auto.

Ar gāzi aprīkot auto ko lieto reti?!?! Prieks kā, es savu 15-20 litri pikapu pie nobraukums līdz 2K gada pat nedomāju ar kaut ko vēl aprīkot, izniekota nauda un laiks ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Nu lai izlaiž sīkos, un tad sarunāšu ar kaimiņu, ka esmu gatavs apmaksāt stalažu, un materiālus, un tos viņa apakšīrniekus izrakstīsim no mājasgrāmatas... Par pārējo es tik ļoti nepardzīvoju, kaut gan viens īpaši rižs runcis bieži noraujas ar ūdens šalti, cik var miezt uz visiem stūriem. Citi "tīģeri" kaut kā drusku pieklājīgāki, iet smiltiņās izdarīties. Un principā ja tie strazdi dirstu pa metru tālāk zālē, man ar nekas pret to nebūtu - daba ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Nu nez man kaitina ka kaimiņam pažobeles dzīvo strazdi,mana mājā ap 20 metri tālāk, un tie "sūdabrāļi" lidojot ap mājas stūri regulāri bombardē bruģis viss sūdos, ZB jau tīrīt, bet virs mašīnām otrpus mājas praktiski nav.

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Dzīves realitāte ir, ka vajadzēs dažus ļoti gudrus cilvēkus, un ļoti daudz "slotu operatorus". Un visiem tāpat darba nepietiks.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tās ir sekas faktam, ka neražot ir slikti, trafi rīs strāvu ka prieks, un tāpat būs mīnuss ražotājam, bet ilgtermiņā man šis šķiet aplami un izraisīs būtiskas problēmas ar strāvas piegāžu stabilitāti un infrastruktūras atjaunošanu. Kaut kur līdzīgas ziepes bija ASV ar telefoniju, pie zināma cenu līmeņa lielai daļai fiksētais telefons bija sūdūgāks, kā padomju laika centrāles ap 90 tajiem Latvijā (kur vēl nebija samainīts uz rietumu ražojumiem).

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Te vēl Raimond tev info (mazliet gan veca, bet neesmu dzirdējis, ka problēma pēc būtības būtu izzudusi) blogs.dnvgl.com/energy/stop-putting-wind-turbines-on-buildings Subjektīvi man šķiet ka izmantojot ēku fasādes sanāk jēdzīgāk, bet estētiskums cietīs un nebūs iespēja turbīnas grozīt ... Tā kā faktiski es gribētu teikt ka jāizmanto Daugavas HESi un jāpēta ka tur var efektīvi ražot arī vēja vai saules enerģiju, jo platība tāpat "aizdirsta" ar ūdens "akumulatoriem" . Tur ir gan liels klājums kur vējam skraidīt bez šķēršļiem, gan mājas nebūs pārāk tuvu utt. www.buildinggreen.com/feature/folly-building-integrated-wind

Tēma: Mazda 3 vai Toyota Corolla Hybrid

Lai labi ripo !

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Nezinu ko tu esi sarēķinājis, bet vai gribi teikt ka tava 150m vada pretestība bija 2,2 omi ?

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Srry, tev taisnība, tā iet kā starp dažādām lietām 'lēkāju'

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kādēļ uztver to kā personīgu kašķi ? Tev bieži pasaka par to kur konkrētajā idejā vai pieejā ir lielākā problēma, tā vietā lai domātu/mekletu tās risinājumu tu pamanies pārlekt uz citu jautājumu, ka politiķi pie neērtiem jautājumiem. Problēmas nevajag ignorēt, tām ir jāmeklē optimālākais risinājums. Tā piemēram - mēs visticamāk neesam tik bagāti lai mērkaķotos ar vēja parkiem, bet tajā pat laikā saules kolektori un iespējams pat saules baterijas uz māju jumtiem būtu baigā laba lieta... Bet tur arī ir jāietver pilns cikls no ražošanas līdz pārstrādei, gan uzmaksas, gan saražotie atkritumi utml. To cena kaut kādā mērā jau parāda uz to kas un kā, vienīgi ir aizdomās ka kā te utilizācijas jautājums, vēl cenā nav iestrādāts !!!

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Un vēl prieks pilnas laimes ir CSN 7. Punkts, ja nav iespējams, tad var to nedarīt, un tagad atrodat definīciju vārdam "nav iespējams" atbilstoši likumdošanai !!!

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Tikai tā starp citu - LAPK. 149 panta apakšpunkti par minēto zīmju neievērošanu var uzlikt 7 EUR sodu. Tātad nevajag brīnīties, ka tie kas brauc ar velo un ātri - nebrauc pa tiem pseido-velo-celiņiem.

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Es lasu arī tālāk, bet punkts tāds, ka tev nav jābrauc pa velo ceļu pēc fakta, ja pavadi sīci !

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Tur tam 200. punktam vēl ir daži labi ne visai loģiski izņēmumi, ka tas par līdz 12 . gadu vecumam, tur var mierīgi saprast ka kopā ar tādu var mierīgi vilkt pa brauktuvi, pilnīgi pie kājas ka tas tā nav domāts. ;) P.S. es nojaušu ka daļa to punktu ir saražota sportam, daļa pārgājienu tipa pasākumiem, bet izklāstīti tie nav sevišķi loģiski, tāpat arī nekur neaizliedz braukt pa brauktuvi !

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Ja ieliek vanaga bildi logā, tas nepalīdz ?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Te būs viens skatījums uz to kas būtu nepieciešams no zemes resursiem: ec.europa.eu/jrc/en/news/converting-just-1-land-renewable-energy-production-can-provide-eus-electricity-consumption

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vēl par ekoloģiju - tev saka ka pēc efektīva darbības laika beigām, tev ir ļoti liels stiklašķiedras un metāla daļu "atkritums", darbības laikā ir pastāvīgs vides piesārņojums ar noteiktas frekvences skaņu, ģeneratoru parkam vajag zemi, kura principā vairs tad nav sevišķi izmantojama (ir bet ar lieliem ierobežojumiem) , tā kā ir OK tos likt tuksnešos, jūrā utml, bet bieži nav OK likt uz aramzemes. Šobrīd itkā pārtika ir relatīvi lēta, bet sadirs lauksaimniecību, vai kārtējās eko- muļķības tipa biodīzelis sāc subsidēt, un dabūsi sev ļoti dārgu pārtiku, tā ka vēja parki un saules paneļi vairs nešķitīs tik laba ideja ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par ekoloģiju - te neviens nav pret to un arī klimata pārmaiņu noliedzēju te neesmu.manījis, bet tu ne "klausies ne dzirdi" ko tev saka. Tas ka es te esmu teicis, ka ekofani vēlas lai CO2 tiek ražots citādākā veidā, un vairāk, tas nav nejauši ... Tā ir ekonomika !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Lai tā būtu, par skaitļiem, es rakstu izejot no savām zināšanam, Linos centos ielikt to kas ir daudzmaz svaigs un no visas pasaules, domāju ka mūsu realitāte mazliet atšķiras uz slikto pusi, tā kā vēl daudz PSRS laiku trafu.Nav gluži Āfrikā, bet tomēr.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tālāk links par ABB transformatoru nav nejaušs, tas ir tāds trafs ko liek pie saules vai vēja elektro ģenerējošiem elementiem, tur ir skaidri pateikts, ka ja saules vai vēja enerģija netiek ražota, trafs rij elektrību pats par sevi ... Un arī veidi kā to risināt tur ierakstīti ... Bet tev tikai pamuldēt, ka vienā pusē sakam ka ir lieli zudumi elektrotīkla , bet citur kā ir labi importēt AES enerģiju, jo ir labi, tā nāk līdz mums izmantojot AST, kur pārvadē zudumi uz 1000km ir štrunts, salīdzinot ar vidējiem spriegumiem uz 100km, vai zemiem uz 10tiem km.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti