Crankshaft rakstīja:
--------------------------------
Šito efektu mūžā piedzīvoju divreiz - vēl RAFa laikos,
kad nežēlīgi sāka kviekt ventilators mūsu "razjezdnoj"
Moskvičam 2141... Bet nu tam dzelzim arī bija pāri par
300 000 uz šiltes.Otrs ventilators auroja uz mana paša
Volvo 240. Jāsaka, klāt tikt tai paļorkai nu galīgi nebij
saldējums ...No pieredzes varu teikt - šķidrie produkti, kā
WD-40, ne visai der. Es tolaik sasmērēju to ventilatoru
(iepriekš izmazgājot) ar MoS2 smēri. Cik zinu, griežas
vēl tagad. Aizko aurot vas ventilators sāka pie apmēram
200 000 km nobraukuma.Auto bija bez kondicioētāja,
resp. visus tos kilometrus ventilators arī griezās...
============
NU koyotiem to ventilatoru nevar izjaukt ( pat "propellers" nost neņemas un tas visu pamatīgi aizsedz) vismaz nevienam auto kas bija manās rokās ar ražošanas gadiem 1990-1995. Līdz ar ko vienīgais šķidrums ko reāli tur varēja dabūt klāt pie gultņa/bukses ( piedevām ieēdušās) bija WD40 caur "salmiņu". Ar to arī šī izvēle bija pamatota. Pie kam tā tikšana "no otra gala ar nav sevišķi iespējama.)
Stāsta ka jaunākiem ar tāda pat štelle. Un vēl piedevām nelaime ka tas "propellera trumulis" dažādiem koyotiem atšķiras augstumā (uz līdz ar to gaisu nepūš ja nav vajadzīgais augstums) lai arī visādi citādi gan skrūvējas tie venti vienādi gan arī štekeri te paši vismaz līdz 2000 gadam.
ar tim čikstošajiem ventiem - principā var jau ar WD40 eļļot bet ilgi tāpat nevelk - tomēr tur putekļu pietiek, es sencim uz Carinas noķīlējušu( bet ne nosvilušu, laicīgi pieķrām vienā braucienā) ventu tā atdzīvināju - vēl gadu novilka, pēc tam jau izdila - tā liešana neko nelīdzēja - troksnis nemērā, bet strādāt jau strādā joprojām.
Da tak tie amīši tur varētu aizliet acis - tā kvalitāte daudz nemainītos. Kaut kā mana pieredze neiet kopā ar raksta beigās ielikto, ka Chrysler luksusa gala kvalitāte ir augstāk par Audi, bet zemāk par BMW. Ja to verķu kvalitāte vispār pat tuvojas Opel - tad jau arī būtu baigi labi.
Veho pa purnu !!!
Un skaties drīzāk kāda releja virzienā, ja "īdot" visas lampas nepaliek būtiski tumšākas. Ja paliek būtiski tumšākas - tad starterī pašā būs nelaime.
Chankaishi rakstīja:
Buutu man firma, kuraa ir kaut vai paaris taadu mashiinu vismaz 50k latu veertiibaa katra un plus veel nosleegti liigumi par darbu un preciiziem terminjiem, taa pat mekleetu peec iespeejas augstaakas klases speciaalistu. Un kaapeec man veel vajadziigs melnstraadnieks, ja inzhenieris var arii atskruuveet hidraulisko sljauku vai nomainiit hidromotoru? Apkalposhana un apkope nesastaav tikai no eljljas mainjas, tur ir gan grafiki, gan rezerves dalju iegaade, gan speeja pamatot, kaapeec pirkt verkji par 3k, nevis leetaaku par 2.8k
vispār jau tajās 50K tarataikās, hidromotoros utml. - nafig nav nekā sarežģīta - manuālis un mērinstrumenti zobos un aidā pat cilvis bez pieredzes (bet ne stulbs) tiks ar to verķi galā. Vienīgais tikai ka par tiem hidromotoriem un "vadībai" ir slikta slava atmiņā palikusi - tie ir diezgan kaprīzi, a CCCP laikos, kad servisa intervālu ievērošana daudziem bija pie D - nav nekād brīnumus ka sajāja normālu lietu.
Mums Jenisejai pat - maza sūda skaida ielīda sūkņa vadības sprauslā - čau aparāts vairs nekustējās - ZB to čakari kamēr noņem hidrosūkni.
Chankaishi rakstīja: Izlasiiju to sludinaajumu! Nu stulbums, jaateic - blakus CV, nepiecieshamajai pieredzei un veel kam tur tiek pieprasiita motivaacijas veestule! Ko, tam pretendentam jaaraksta, ka tas vinja muuzha sapnis - monteet riepas pagaidaam nezinaamaa darba vietaa? Prieksh kam taadas vispaar tiek prasiitas?
Da tak tagad visādu pārgudru cilvēkresursu vadītāju saradies ka prieks skatīties. Vienīgais kam šitās "advancētās sekretāres/biroja vadītājas" der - izlaist pilnīgus idiņus cauri filtram, lai tie nekad nenonāk tiešā darba pieņēmēja rokās.
nu te ir divas puses "bildei" - apdrošinātajs nav labdarības kantoris, un tāda roku paslīdēšana uz stūres kādos augstākos kalnos līkumā - un ...
Es neatbalstu sķūningu tur kur tas kļūst bīstams pašiem braucējiem !!!
Atklāti sakot es arī nobalsotu par plastmasas bāku, un tad bagažnieka grīdai paķertu "vienkāršu" nerūsoša tērauda grīdu uztaisītu. Man arī Pikupam ir plastmasas bāka - un nekas.
Vienīgais iemesls kaut ko taisīt no nerūsoša tērauda būtu ja izteikti gribētu to "dibenu"/bāku pa zemi valkāt.
Visu auto labi nokrāsot jau izmaksā ne mazāk par 1kLs, kvalitatīva sagatavošana un krāsošana vēl vairāk, hromēšana vēl vismaz 2 x dārgāk. Nedomāju ka nejaunu auto īpašniekam tik ļoti ir aizgājis širmis ka tā tērēsies, a plēve principā ne sū nemaksā, un pa gabalu - skuj atšķirsi.
sarashkins rakstīja: Dīzelī ir spēks - lokomotīves, ledlauži, zemūdenes... ari motocikli ir bijuši! Bet vai ir bijusi kāda dīzeļ-lidmašīna?
Lidmašīnām bišku citi ātrumi vajadzīgi un mazliet cita fiška, kaut gan propelleru un divplākšņu laikos teorētiski varētu mēģināt - vismaz tiem verķiem kas augstu nelido, citāk vēl aizsals.
OOO citādi nebūtu pievērsis uzmanību bet paskatījos tās cenas - jā cenas kā profiem, tikai tīmekļa lapu gan nejēdz savest kārtībā ... var jau būt ka tas ir stāsts par kurpnieku bez kurpēm, bet nu iespaids tāds - nekāds !!!
recluse rakstīja:
e-parts.lv katalogs neatbilst reālajai situācijai dzīvē. Par dažām pozīcijām man uzreiz atzvanīja un atšuva, dažas teicās noskaidrot nākamajā dienā, bet tā arī ar galiem pazuda. Ideāls klientu serviss.
Nu man tādas sliktas pieredzes nav, un man tas ir ērti - dislokācija ļoti pa ceļam lai savāktu pats tās daļas ko pasūtu.
Sviestc rakstīja:
e-parts būs jāsūta un jāgaida. A pie mums,visticamāk,ka varēs dabūt uz reiz. Un tas "lētāk" ne vienmēr ir labāk,jo bikiņ tomēr ir jēga piedomāt pie kvalitātes,it īpaši tāpēc,ka tos "lētos" mainot nonstopā,beigās sanāks maksāt dārgāk,nekā iepērkot vienu,bet pārbaudīta brenda ražojumu.
Pa lielam piekrītu, bet ir lietas ko mierīgi var pirkt lētas - pārbaudīts.
Viena tāda lieta kas nāk prātā uzreiz - logu "slotas". Jēdzīgāk tad ir mainīt katru gadu vai pat 2x gadā tās lētās nekā domāt ka "čempis" darbu darīs 2 x labāk un 2 x ilgāk.
e-parts.lv, vai kādu citu online veici neesi mēginājis aplūrēt, koyotam tur man parasti daļas ir sanākušas lētāk.
Nez riepas jau pārdotas ???
ņemot vērā visas ar metro saistītās klapatas un izmaksas man šķiet prātīgāk tad ir pārsēdināt, nu vai vismaz veicināt iedzīvotāju pārsēšanos , uz velo !!!
Ja gumijas nav saplaisājušas - tad aiztikt tās nav nekādas globālas jēgas, bet ja gribas - visu var mainīt. 
Pievienojos suminājumiem !!! Priekā !!!
Un te šķiet arī bilde kur ir Valdemāra tilts un pontonu tilts, kurš uz šo vietu tika pārcelts tikko kā uzbūvēja tagadējo Akmens tiltu.
www.fotosiena.lv/... 
Hmm tomēr ir runa par tramvajiem uz Valdemāra tilta:
www.rigasvesture.lv/... 
BTW ja kādam ir laiks, tad
www.zudusilatvija.lv/...
var pameklēt varbūt ko interesantu šīs bildes atklāj + ja kādam ir ar ko padalīties - LNB tas arī ir interesanti !!!
Nav par tramvajiem bet ar gana incantas bildes:
bermont.files.wordpress.com/...
bermont.files.wordpress.com/...
ir redzami ledus laušanai speciāli \"būvējumi\" kuriem bija jāaizsargā tilti.
Te vēl šāda publikācija
www.diena.lv/...
- tā kā tramvaju kustība pa pontoniem vai tamlīdzīgi neizklausās pārāk reāli !!!
Bams rakstīja:
Godīgi sakot - nezinu. Apmēram tai vietā kaut kur jau vajadzētu. Esot kaut kādas vecās, 30.beigu gadu kartēs tā līnija iezīmēta, bet kur tādas kartes atrast- hvz.
Hmm, kartes varētu atrast LNB krājumā Jēkaba 6/8 Vecrīgā - mums dažādu laiku kartes ir, un principā kaut kādā laika periodā tās pat ir domā digitalizēt.
Crankshaft rakstīja:
Vispār jau gan neuzvarēja ne t.s. "Ziemas karā", ne WW2,
pēc WW2 Somija, kā Vācijas sabiedrotā, dabūja maksāt
PSRS reparācijas, bet, tā kā no Somijas īsti paņemt nebija
ko, tad šī reparāciju maksāšana kalpoja par spēcīgu atspērienu Somijas rūpniecības, lauksaimniecības utt. attīstībai Turklāt somu prezidenti Paasikivi un Kekonens "ielīda p.a.k.aļā" PSRS un stipri ātri pārvērta "soda naudas maksāšanu" par ļoooooti ienesīgu biznesu
Ja pareizi atceros tad gan Somi gan Zviedri WW2 veikli "piedalījās" nepiedaloties - t.i. laida cauri vācu karaspēku utml., bet kauties ne ar vieniem nekāvās.
Domenixss19 rakstīja: Pirmais - hm... vinjam ir
1989 1.8 - automats... ja nemaldos pat sporta variants aizmugure ir S burts... baigais nezvers Bet ja ta nopietni , vinjam visu laiu kadas kibeles ar vinju ir man piemeram ar Rav4 vispar nekadas prblemas nav, vienigais ko esmu pa paris gadiem izdarijis, ir nomainijis klu4us, un vel tur dazhus sikumus
Nekas nopirksi savu 4kEUR megarulzi - savu meistaru sejā pazīsi. 

