Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Automašīnas eļļa

modena rakstīja:

glups esi tu, ja uzticies bez domāšanas visām ko tev pasaka...

un par to komunismu... ja es būtu komunists, es ticētu uz vārda visiem pēc kārtas.... un ietu protestēt un cīnītos par visas pasaules melno un to "kuriem ir tiesības dzīvē kļūdīties" (vairākkārt pēc kārtas) tiesības

To tu negribēsi pieņemt bet ir cilvēki kas vienkārši zina ka šajā gadījumā iespēja ka tu kļūdies ir tuva 100% kamēr iespēja ka Crankshaft stāsta "tuftu" ir tuva 0%.

Bet kā nu katrs māk tā arī izsakās konkrētajā gadījumā.

Tēma: Automašīnas eļļa

Modena tu tak esi āksts gatavais ( piedod par izteicienu) - TEXACO un kaut ko baudīt pie mūsu mentiem - kad sapņo piever acis !!! Runa drīzāk būtu par autobahnpolizei vai USA līdzīgiem izmēģinājumiem. Kaut gan pieļauju ka autobahnpolizei būtu interesantāks izpētes objekts - ir kur ieskrities.

Tēma: radzes vajag aizliegt?

Tik nu tagad nesāk stāstīt ka "bezradžu" braucēji pa tiem ceļiem tā normāli uz 90 droši "kutina". K-gan moš ar "kutina", laukos jau var stundām nevienu auto nesatikt šādā laikā.

Tēma: radzes vajag aizliegt?

Jep nupat jau man arī šķiet ka bez sporta radzēm uz šiem ceļiem nav ko darīt.

Diez kā vispār ceļu dienesta vīri tika ar šito kuiņu galā - pirms jamiem tak neviens to ceļu nekaisa, tip bezmaz jābrauc ar kaisītāju ar muguru pa priekšu.

Tēma: Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

sarashkins rakstīja:

Eksperti ir Šlegelmilhs, Elbakjans (un arī vairāk pa autosporta jomu), vai kādi no dīleru kantoru ilggadējiem darbiniekiem (un tad arī vairāk pa savas markas jomu). Blodons blakus viņiem ir tāds puslīdz advancēts entuziasts.

Blodons pa lielam ir tikai balamute ... pat ja arī kaut ko patiešām zina.

Tēma: Tik dažādie 4x4

kliks rakstīja: Par to dzinēja slāpēšanu.

Čoms iebrauca savā pagalmā ar Mazda 6 divlitru četrpārnesumu automātu. Virsū sniega putra, apakšā ledus, laikam arī drusku sēdēja uz vēdera... Protams, priekšējie rati griežas un nekas nenotiek. Ledus tik slidens, ka var atstāt uz D, izkāpt ārā un riteņi turpina griezties. Bet šādā situācijā (riteņi bez gāzes došanas griežas), ieliekot R, autiņš noslāpē dzinēju. Kaut kāda aizsardzība?

Kad uzkāpj uz bremzes un liek R, tad viss OK.

Domāju ka jā tā ir aizsardzība ka nevar bez bremzēšanas ielikt atpakaļgaitā. Man kaut kas līdzīgs uz Forda Ranger, tikai neslāpē, bet atpakaļgaitā neieliekas, kaut kloķi pārslēdz.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Riepas - nu nezinu, ziemas sākumā braucu astē čomam kuram Impreza AWD, jams brauca ar vasarenēm kad uzsniga pirmais sniegs. Tipa tāds kalniņš kur es ar savu auto ar visām ziemenēm arī tā uz robežas uzlīdu, jams ar vasarenēm mazliet škērsām ( ~vidū kalnam nācās apstāties lai palaistu pretīmbraucošos) bet arī uzbrauca es teiktu ka bez liela iespringuma. Tā kā "bezpiedziņas" veids tomēr ir svarīgs ja tiešām slīd.

Tēma: Tik dažādie 4x4

sarashkins rakstīja:

WALA rakstīja: Tā arī nespratu kas viņam traucēja

Riepas?

NU zin ja tik jaunam dampim nevar normālas riepas uzlikt ....

Pie kam man ir 3 ziema Hankookam vai kaut kādām tādām "vidējām" ziemenēm - un nu toč nebija jāiespringst par iebraukšanu ar FWD.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Šodien viens jaunais Outlanders mēģināja ieparkoties uz Vesetas ielas tajā vietā kur es ar savu Avensi tikko biju ieparkojies (bet pēcāk pabraucu vienu stāvvietu uz priekšu kad tā atbrīvojās lai sievai vieglāk izbraukt). Pamocījās un beigās aizbrauca tālāk citas stāvvietas meklējumos

Tā arī nespratu kas viņam traucēja, mēģināja 2 x bet pāri "kupenai" netika.

Manam auto protams tur lienot pāri sasalušajam sniegam auto vēders pieklājīgi paskrāpējās, bet nu tiku pāri bez iespringuma ...

Tēma: Tik dažādie 4x4

nomiks rakstīja:

Tāds dziļi teorētisks jautājums

Saprātīgs CR-V lietotājs apzinās, cik dziļi jūrā ar šo auto var braukt. Nevajag pārvērtēt sava auto spējas un tad problēmu nebūs.

NU kā lai pasaka esmu redzējis situāciju kur CR-V sēž itkā nekaitīgā peļķē uz sausas meža stigas/ceļa. Tik ārā jamo beigās tikai ar traktoru dabūja.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Patiesībā ja tiešām ir tā kā nomiks saka par to 4x4 neesamību atpakaļgaitā Cirvim, tad faktiski iebrauci "jūrā līdz ceļiem" secināji ka tālāk netiksi, a kā atpakaļ ?!?!?!

Tēma: Tik dažādie 4x4

nomiks rakstīja:

...

Nemaz nezināju, ka RAV-4 šo sistēmu nevar tā viēnkārši atslēgt. Tātad vēl viens labs arguments par labu CR-V

Nāksies tevi apbēdināt, šī "problēma" jau ir atrisināta, bet par sliktu CR-V runā tas ka tev 4x4 atpakaļgaitā nestrādā - nu vot iebrauci kupenā kāds iestājās priekšā - un tu paliki tajā kupenā ar visu to ka ASC vai atslēgt.

Tēma: FFiesta\'2004 krakšķ ātrumkārba (varbūt)

nazurbajev rakstīja:

Apsveicu ar atrisinājumu, bet būtu naivi cerēt, ka tie krakšķi paliks bez sekām. Diemžēl, bet gaidi vēl brīnumus!

NU man domāt par šo pārlieku iespringt nav nozīmes, maz ticams ka ar minēto auto tiks nobraukti 500'000 km "zem viena īpašnieka". Jo pie ideālas eļļošanas un normālas slodzes tās detaļas kalpos ilgāk par auto virsbūvi.

Vot spoooortistiem - tiem gan mēdz čābīgāk šitādi joki beigties.

Tēma: Pamācīt policistu :)

"Pasakas" stāstīt var tikai par lietām kuras nav pārbaudāmas, un par kurām pats nesapīsies pārstāstot n-reizes. Jo ir cilvķi kas māk pareizi uzdot jautājumus - ja kādam ļoti vajadzēs dabūs rokā šādu cilvēku un "izvedīs tevi uz tīru ūdeni" (vivedjot tebja na chistuju vodu).

Tēma: Ziema un idiņi

Nē nu labi ir jau pašam ar bijis, kad barā braucām, meiča no mūsu bara dēļ akvaplanēšanas sameta uz ceļa un pēcāk pa grāvi un jumc - un nekas visi savācās pie 100+ un nolīda malā lai netraucē nevienam.

Tiesa pēcāk "skatītāji" un līdzjutēji izpidlījās tik stulbi, ka gandrīz uztaisīja bumšus ne pa jokam. Īpaši labs bija viens kadrs kurš pilnīgi apstājās pirmajā joslā kad jamam astē nāca kravas auto ... labi ka labi un nesaskrējās, bet nu daudz netrūka.

Tēma: Ziema un idiņi

Tas vispār ir incanti, kam tādam būtu jānotiek lai Pajero būtu iemesls "padoties".

Tēma: Tik dažādie 4x4

Sch rakstīja: rav4 var atslēgt to pretislīdēšanas hu1ņu bez drošinātāju izraušanām un papildus pogu likšanas. Bija kaut kāda kombinācija jāveic kuru vairs neatceros, bet gan jau tojotistu forumos atradīsies. Sasniedzot 50 km/h viņa gan atkal ieslēdzās. Tā ka tas ir tikai lai izbrauktu no kupenas. Bet vispār rav4 nav cienīgs saukties par pilnpiedziņas auto.

Vispār jau Rav4 utml. parketnieki būtu pietiekoši labi arī bezceļos, ja būtu 2 lietas - atbilstošas riepas un ja to grjobano elektroniku vadītājs varētu uzsetupot pēc saviem ieskatiem. Jo nu spriežot pēc GT4 Celicas, Subaru Impreza STI, kas ir samērā "tanki" ziemas apstākļos - nekas netraucētu tādam Rav4 darīt tieši to pašu un pat vairāk ja vien elektronika nesiptu smadzeni.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Nav bijis Rav4 rokās, nemācēšu precīzi pateikt, bet pilnīgi iespējams ka lai stabilitātes kontrole sāktu jēdzīgi darboties patiešām var būt jāpiespiež bremžu pedālis, pat ja tā nopietni nemaz netiek bremzēts. Bet tas patiešībā ir jautājums atkal Toyota pārstāvjiem, kā pie velna tā sistēma jamiem strādā.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Kanibaals rakstīja: Nav tik slikti ar SS, pat logs nesaplaisāja:www.youtube.com/...

Kamēr jauns un ar garantiju tikmēr jau var braukt

Tas gan nav testēts pēc ES standartiem, tobiš šeit jams tik iebliezts sienā ar nezināmu ātrumu ar 100% pārklājumu, kamēr ES šķiet bija ar 60% vai pat mazāku pārklājumu pret saspiežamu barjeru, un tas mazliet maina "skatu" uz dzīvi.

Tēma: Ziema un idiņi

nazurbajev rakstīja: Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

Un tas savukārt nozīmē ka viņš kļūs par vai nu lēnbraucēju vai par tautas apsmieklu.

Bet vis jau ir labojies - viņš tagad brauks ar baudāmiem un drošiem XX km/h pa ceļa vidu un garām nevienu nelaidīs.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Sandis_UR rakstīja:

Ņiva ir manam sievasstevam - un galvenaas atskjiribas starp CR-V = ni******* neiet, uz šosejas vislaik jāvāc, troksnis salonā milzīgs (diemžēl oriģināla audio sistēma to nelabo), un pati galvenā atšķiriba no CR-V braucot ar ŅIVU pēc TRAKTORA pakaļ jāiet krietni vien lielāks gabals neka braucot ar CR-V.

Es gan teiktu ka ja CiRVis iesēžas - tad reizēm arī traktors (MTZ 80 vai analogs) var nepalīdzēt, jo tā kaste ir f-kin smaga (bija vienās kāzās tāds "norakts" relatīvi nekaitīgā meža ceļā, kur visādi citādi mierīgi ar bezpiedziņu varētu iebraukt, ja vien pārdoši nebūtu iebraukts ar vienas puses ratiem "peļķē", tur JUMZA pāris troses pārrāva pirms izvilka jamo). Savukārt Ņivu esam 3-atā bezmaz pa 180 grādiem pagriezuši paceļot pēcpusi laukā no "purva" un noliekot citā vietā. Tā kā es tomēr uzskatu ka CiRVis ir labs uz ceļa ( t.i. LV "īpašajiem" ceļiem), bet tiklīdz tu nobrauc no ceļa, tā labāk jau ir Ņiva.

Tēma: Ziema un idiņi

Palaidniex rakstīja:

Wala, kā tev ar loģiku?

Cēloņus no sekām proti atšķirt?

Uzdošu savādāku jautājumu - kāds nones gājēju. Ierodas pēc 20 minūtēm ātrie. Gājējs mirs. Kurš vainīgs? Taš kurs nonesa gājēju? Vai tie smerdeļi no ĀMP, kuri ilgi brauca un slikti glāba?

Bet vispār sāku laboties - Tagad braukšu pa divvirzienu ceļu pa vidu, vākšos negribīgi nost tikai kad pretī brauks fūres. Pārējie var kaut kupenās lekt iekšā. Man ir tiesības braukt. Atvainojos - vilkties uz baudāmiem 52,3 km/h

Un kā tev pašam ar loģiku ???

Vasarā redz brauc ar tādu pašu "drošo" ātrumu kā ziemā. Zini gribās nolamāties un pa ilgiem laikiem atkal kādu nosaukt nejauka ragulopa vārdā. Bet manis pēc velcies ar tiem saviem kau 30km/h - nu nerausta mani tavs ātrums, aizbraukšu arī 5 tādu gudrīšu kolonnai garām ja vajadzēs, bet ja būs 10 -15 gab. tādi, tad vienkārši iebraukšu padzert tēju pie pirmās izdevības ... nah sev un citiem nervus lieki bojāt. NU neesi tu un tie relatīvie skrējēji ne par matu labāki.

P.S. neņemšos apgalvot ka pats kāds enģelis, galu galā ja tāds būtu, man pa koplietošanas ceļiem nebūtu "jālido"

Tēma: Ziema un idiņi

Palaidniex un tomēr "bremzes" pa lielam nav problēma (tos vins un divi "nokožu"), problēma ir tie kas grib vilkt garām bet nespēj, un tad aizmirst ka ir tādi kas to spēj. Tad kad nu beidzot iemācīsimies elementāru pieklājību uz ceļa, tad arī lēnbraucēji vairs nevienu netraucēs !!!

Bet kamēr brauksim ar atttieksmi, "pļē, ko tas lēnais %^&^& var vilkties un maisīties pa kājām" tikmēr gan stulbu avāriju ko kāds "visuvarošs" apdzinējs būs izraisījis būs pietiekami, gan arī bezjēdzīgu kolonnu vairāk kā vajag.

P.S. Bija gan tajā braucienā no Madonas arī viens lēnbraucējs ar Volvo XC90 (pa otru pusi Daugavai kad "vilku" no Ķeguma), kurš pabesīja, braucu mierīgi garām pa sniegu 3 auto kolonnai, bet redz vienam nezkāpēc jābrauc pa ceļa vidu, tā ka garām es viņam jau braucu naturāli pa pretējās joslas apmali . Ar tādiem gan ir problēma jams ne tikai baidās braukt ātri, jams vispār baidās no sniega ...

Tēma: Tik dažādie 4x4

Godīgi sakot ir dziļi pofig kāds markas dampis, svarīgs ir 4x4 piedziņas tips un tas "tips" kas rausta kloķus un groza stūri. Dažreiz pat "pilnīga" bezpiedziņa saliek 4x4 vienos vārtos, ja kāds ar 4x4 ir "blondāks" par blondīni.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Godīgi sakot ir dziļi pofig kāds markas dampis, svarīgs ir 4x4 piedziņas tips un tas "tips" kas rausta kloķus un groza stūri. Dažreiz pat "pilnīga" bezpiedziņa saliek 4x4 vienos vārtos, ja kāds ar 4x4 ir "blondāks" par blondīni.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti