Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Tā biju aizlīdis līdz autošrotam uzmest aci vienam EU Rangerim - secināju sekojošas lietas - US Rangerim Kuzava iekšējais platums ir par 10 cm mazāks nekā EU "doublecab" analogam. Kapots pēr platua izskatās ka varētu derēt, bet garumā EU Rengerim ir lielāka "knābja izvirzītā daļa" par apmēram 5 cm - līdz ar ko nemēģināju pielikt vai stiprinājuma vietās jams maz der - negribu papildus aerodinamisko bremzi.

Paņēmu stūres šarnīru (pirkstu) no tā EU Rangera - k-kad palūrēšu vai sapas. Vispār piekarei zināma līdzība ir tik protams EU Rangeris bija ar 4x4 - tā ka arī pamanāmas atsķirības bija.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

recluse rakstīja:

....

Pirms pieciem gadiem bija 95.g. mazda mx3 no Japānas, spidometrā 180 tk, pēc divām ziemām korozija vēl nebija, neskatoties uz pretkorozijas apstrādes neesamību. Pāris pazīstamajiem ir mazdas 3 un 6, pirktas LV un vairumam garantijas laikā jau bija cīņa ar koroziju.

Aizmirsi pibilst ka lielākā daļa Mazda 3 pie mums nav no Japānas, šķiet vai tikai nebija no Somijas), nezinu kā ar 6 !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Principā jau īizīī, ja VIN kodā pirmais "burtcipars" ir J - tad auto no Japānas kādaas rūpnīcas. Ja auto VIN sākas ar ciparu ( iespējams ka tikai bija tikai 1, bet neesmu nekad dziļāk intersejies), tad tas ir ASV ražojums utt.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Crankshaft rakstīja:

...

------------------------------------

Hmm, mok jaapacheko veel pie Mazdiniekiem - tjipa

Rangeris ir asinsradinieks Mazdai BT-50, abus divus Eiropai pat razho vienaa ruupniicaa Taizemee it kaa...

Jā man ar tāda infa izrakusies no i-neta !!! bet atradu Autohofā kapitāli sasistu EU Rengeri - būs jāpieripo jāpalūr, un moš pat kapots jāsamēra ( tas nekas ka jams ar mīcīts)

Crankshaft rakstīja:

...

-------------------------

Eee, a nebij gadiijumaa taa, ka pashlaik HiLuxus liek kopaa Zarate, Argentina, Karachi Sindh, Pakistan,

Chachoengsao, Thailand, Samut Prakan, Thailand,

Durban, South Africa, Santa Rosa, Philippines, un uz Eiropu naakoshie auto ir no D-Aafrikas? ASV tirgum tas riiks saucas Tacoma un tiek razhots Japaanaa, USA un Meksikaa it kaa ...

NU par šo man ar kaut kāda līdzīga info bija, vienīgi man par to ka Hiluxi netop Japānā - precīzi neatceros kā tur bija, IMO tomēr bija arī Hiluxi no Japānas, bet nu mos nepareizi atceros.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Redzi ja paskatamies uz auto kas man ģimenē ir un ir ražoti līdz 1994 gadam, tad tie nav ražôti vietējam Latvijas tirgum - tie visi ir bijusi ievesti no Vācijas vai citām ES valstīm !!!

Bet piem. UK Carinām E ir viens rakturīgs gļuks ar indukcijas spoli (BOSCH) - tā sarūsē un tiek caursista, kamēr DENSO visa ir "ielieta" plastikāta korpusā - un tai šī problēma nav raksturīga !!

Tad teiksim Avensim ir degvielas atvēršānas kloķītis pie vadītāja kājām - vietā kur principā ziemā vienmēr "nocūko" ar dubļu/sniega maisījumu. Visiem Japāņās ražôtajiem auto šīs kloķītis ir 100% plastmsas + ar sakarīgu formu un korpusu kas nepieļaj mitruma nonākšanu kaut kur dziļāk - abiem UK auto ( arī Avensim) šis kloķītis ir no bleķa un uz Avenša man jams ierūsēja un nolūza - konstruktīvs idiotisms !!! Paņēmu no savas jaucamās JDM Celicas GT4 ko jaucu daļās - pievīlēju utml. piestrādāju lai jamo tur diezgan tizlā vietā var iemānīt iekšā un tagad man ir tāds degvielas uzpildes vāciņa atveramais, kādam tur jau vajadzēja būt no rūpnīcas !!!

Viennozīmīgi auto kas ir liktas kopā Japānā ir labāk nostrādātas līdz pēdējam sīkumam, jo kā smejies Japāņi arī zina kas ir ziema, tas nekas ka paši sāli nekaisa !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Sretsked rakstīja:

...

Kaut kādi stulbi angļi tak nejēgs salikt toyota, latviets uzreiz redz,ka brāķis.

Vot latvieša paša ražotā toyota,tā gan ir kvalitatīva. Arī latvieša paša ražotais veļas pulvers ir visaugstākās kvalitātes pulvers.

Interesanti, vai angļi ir tik stulbi visi,kas ar toyotām brauc,ka pirktu tās, kaut krietni sliktākā kvalitātē ??

Gan jau, viņi muļķīši taču .

Man tev pastāstīt cik sūdīgāka ir tā elektronika un daļas kas nāk made in EU kas tiek liktas uz UK Toyotiem ?!?!? Daudz esmu nomainījis uz abiem UK auto kas ir ģimenē, kamēr uz abām vecajām Japānas mašīnām tikai vien kā nomainīju ka lambdu un ģenratoru katra daļa savam auto !!!

Protams arī ar katru gadu UK saliktās Toyotas ir kļuvušas arvien labākas/kvalitatīvākas, un pērkot pilnīgi jaunu UK saliktu koyotu viss būs štokos, ja vien auto neapskādēsi !!! Ja apskādēsi, tad gan pamanīsi atšķirību starp UK un "true" Japan Toyotu !!!

Galīgi neesmu sajūsmā par Toyota UK sadarbību ar BOSCH !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Dekster - tikai ja gribi redzēt tad nevelc garumā , jo pavasarī es savam Avensim arī pārmetināšu slieksni un novērsīšu problēmas ar pakaļas arkām !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Sretsked rakstīja:

Kas ir tas, kas to pierāda?

Kur ir kādas nebūt analīzes, testu rezultāti tām Toyotām, ekspertu atzinumi? Kur ir testu rezultāti vācu un poļu pulveriem ?? Kur ir objektīvi veikti testi,atzinumi,slēdzieni Suziki Spanijā ražotajam, un kur-Vācijā ražotajam???

Tas,ka kaut kāds caps vai cits paps ko pasaka, neko nenozīmē.

Atbrauc pie manis kādreiz ciemā, varu parādīt Japāna saliktu 1993. gada Carina E ar ko kādreiz brauc, un tagad brauc mans sencis ( apdauzīti sliekšņi, bet nekas nav izpuvis), tad 1993 /94 UK saliktu tādu pat Carinu E ar ko brauc mans bračka - arī apdauzīta, bet sliekšni bija lupatās, tagad visi pārmetināti. Tad mans Avnesis 1998 gada kurs tika ražots tikai iekš UK (tāpat arī visi nākošie Avensis), arī slieksnis bijis nebūtiski uzsists un arī man jāsāk domāt par to kā novērst koroziju. 1990 gada Celica ar 300 K uz speedo (made in Japan) - nav saudzēt un drātēta pa laukiem, dibengalā spārni ir dabūjišu ciest - arī ne vainas, protams viegla rūsa ir bet neiet runa par caurrūsēšanu kā kaut vai manam Avensim. Celica un Avensis man stāv pie mājas, pārējās gan nebūs tik viegli saganīt, bet nu ja ļoti gribi - varu savākt visas kopā !!!

Tad nebūs nevienam uz vārda jātic - varēsi dabā apskatīt !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

brmbrmm rakstīja:

Replika bija par 1. lapā minētajām un sākotnēji tai Celicai esošajām накладки & Wazzika jautājumu, a tā -palasot tālākās lapas - tiešām, diezgan sakarīgs darbiņš.

Nē protams ir lietas ko es arī tā nedarītu, bet gaumes un vajadzības ir dažādas - kopumā ļoti atzīstami pastrādāts.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

brmbrmm rakstīja:

Auto-fetišistu (lai neteiktu rupjāk) kompānija - jau paskatoties uz "и накладки на педали RAZO" pic2.fotki.lv/... nedaudz šķērmi metās, bet tur tālāk viens Wazzik: "А накладки на педали отдаете?" ... zinu, zinu, par gaumi nestrīdas...

NU ja tu dāvinātu savai sievietei auto, vai tu negribētu tajā ielikt visu to labāko. + tas čoms nodarbojas ar ļoti kvalitatīvu spoileru, sliekšņu repliku utml. izstrādājumu izgatavošanu un uzstādīšanu- tipa viņš ir īpašnieks tam pasākumam, un tā arī būs kā reklāma viņa un tiem kantoriem kas ņēma dalību - izstrādājumiem.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

NU tad biju Amerikas auto pasūtīt Fordiņam piekares daļas - vai nu tas auto tāds, vai kas, bet IMO cenas ļoti pieņemamas - šķērstabilizatora atsaites (abas puses) - 17 Ls ( bet tā kā bija uz vietas atdvea pa 15 Ls), un stūres šarnīrus pasūtīju no ASV - laikam 30 Ls/gab.

IMO nekas traks. Būs laiks un vēlme palūrēšu vai EU Rangerim tās daļas nav tādās pašas, un cik maksā, bet nu tā kā negribās ņemt vēl vienu slimības lapu, tad nu pasūtīju tās daļas, pofigs, pat ja atradīšu alternatīvu !!!

Tā kā IMO ar Amerikas Auto viss ir normāli !!!

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Tas ST205 protas nav mans - finansiāli nav mana "līga", bet jūtos "pirkstu pielicis".

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

ak jā otrais Celis tika iepirkts pa 350 Ls ar mazliet iebuktētu labo spārnu. Un tad vēl bija arī 1996 gada kārtīgi sabliezts Celis, kuru faktiski izmantoja kā donoru stūres pārnešanai 1998 JDM Celica ST205 (GT4).

Pa pēdējo auto ja interese gari un plaši var šeit izlasīt:

www.celicaclub.lv/...

izcils un ļoti pārdomāts projekts

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

uge rakstīja: Ja paņēmi šādu auto, tad patīk pašam remontēt. ...

Tā tas pa lielam arī ir - viss pasākum sākās ar vecu JDM Toyota Celica GT4, kuru reiz pa ~ 500 Ls iegādāju no tās kompānijas kas piedalās Baltic Snow Challenge ( paldiesi smaidīgajam www.iauto.lv/... . Lai arī ST185 bija nežēlīgi feins aparāts - tika pabraukts un secināts ka celšanai jamai aparāts īsti neder - virsbūve jamam pa 300\'000 vairs īti neturās kopā - pcel priekša ratu un durvis vairs aiztaisīt nevarēja. Aizgāja jams detaļās, tā nesteidzīgi tās notirgoju par cenām kas mazliet zem tirgus cenas. Sāku ar to ka pa lētām naudām tiku vaļā no salona, lai nesapelē mitrumā un tālāk jau klienti paši atskrēja redzēdami ka pārsvarā visam bija OK stāvoklis, un pat ja nebija ( ar domu labojamās lietas - salons utml.) tad cenas bija adekvātas. pirmajā pusgadā auto nosedza pirkšanas izmaksas + sanāca rezerves daļas citai 2.0 litru ceļamai Celicai ko iepirku. Pārējās daļas lēni tirgoju tālāk. Pavisam nesen notirgoju jau praktiski visu kas skrūvējas nots no virsbūves - un tajā brīdī peļņa sastādīja jau kaut kur 1 kLs. Un tieši tad acīs iekrita Rangeris pa 1 kLs - un aiziet nākamā avantūra. Tā nu tagad braucu ar paša remontētu 199o gada Celi, kuram vēl šis un tas ir jāizdara vizuāli, un šo Fordu. NU jā vēl ir jau Avensis - ģimenes auto.

Tāda lūk auto vēsture.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

[c]Crankshaft rakstīja:

Neņem ļaunā, tas ir joks , no manas puses

------------------------------

Nemaz nedomāju ņemt ļaunā, galu galā man pašam ir tīri intersanti kas no tā visa iznāks. Gan jau laika gaitā uzrakstīšu savu pozitīvo vai negatīvo pieredzi.

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

A nu ka visi "prosto spameri" draudzīgā bariņā pāzūd no mana topica, būtu jel pratušies vismaz par auto runāt, bet nē par "biksīšu ieliktnīšiem ar "apdalītiem spārniņiem made in China by night" tik maļ sviestu

Tēma: Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

Paldies Crankshaft - apstiprināji dažas lietas ko biju pa netu sagrābstījies. Kā saka atliek tikai rakt !!!

Vai es pareizi saprotu ka katram smērvielu ražotājam ir katalogs kurā jams parasti norāda kādas viņu ražotās eļļas kādam dampim der ?!?!?

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Savukārt par VEFu - ja būtu gribējuši būtu varējuši, protams monstrozo veidojumu bija momentā jānomazina līdz mazam un efektīvam kolektīvam. Bet vadības domāšana nebija attiecīgā līmenī !!!

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Teiksim tā pie mums ir vērts ražot jebko kas izmanto konstrukcijās dzelzi, koku utml. Respektīvi tādas lietas - "izejvielas" kas tepat LV tiek ražotas - pieņemot ka kvalitāti ir iespējams dabūt vajadzīgajā līmenī.

Un ir pilnīgi po ja sākums nav gluži rozēm kaisīts, jo sameklējot attiecīgu komandu ar Latviešu inženieriem, konstruktoriem utml. Latvija var ražot un uzlabot tos pašus Baltkrievu "mēslus". Tiesa gan man nav īsti skaidrs kam mums vajadzīgi blatkrievi, un kapēc paši nevaram to pasācienu no A-Z izstrādāt, bet tas jau ir cits jautājums.

Tēma: Parkings ar laika limitu

robchix rakstīja: Nu it kaa jaa, bet es gribeetu redzeet kaadaa veidaa to vareetu formuleet juridiski.

Ir jaabuut bildei, kur uz panelja nav ziimiites vai pulkstenja. Te vari bildeet kaut visu dienu, bet pulkstenis raadiss pareizi. Kaa to formuleet? Jebkuraa tiesaa bilde buus pieraadiijums ka ir pulkstenis un ir nesen novietots auto. jaaicina kaut kaadi liecinieki utt, vispaar hvz kaa to juridiski korekti pieraadiit. Lai sodu nevareetu elementaari apstriideet.

NU tehniski var meģināt uzfilmēt video kurā parādās tas ka tavs pulkstenis nerāda novietošanas laiku, bet gan skaita uz priekšu. UN tad jāmeklē vai formāli par šādu lietu neapstrīdami var piemērot sodu. Subjektīvi šķiet ka tas nemaz nav tik viegli, kaut gan zinot to ka tipa pie mus CPistam vienmēr taisnība - HZ kas no tā sanāk.

Tēma: Parkings ar laika limitu

UUSA rakstīja: Es tikai gribēju pateikt,ka stāvvietu kontrole nav tik stulba lai nezinātu par tik ļoti "viltīgu" pulksteni.Iedomājies-kontrolieris regulāri apstaigā stāvvietu un daži auto visu dienu ir "tikko novietoti"

Teorētiski tev nekas neliedz šādā stāvvietā pabraukt 5 cm uz priekšu un turpināt "atkārtoti stāvēt".

Tiesa neatbalstu šādus izgājienus, jo reizēm tiešām vajag uz īsu brīdi ieskriet kādā vietā kur ir šādas stāvvietas, bet nu diemžēl izrādas ka tās ir "aizsistas" ar šādiem "gudrīšīem". Bet nu katrs pa dzīvi grozās kā nu mācēdāms ....

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Sretsked rakstīja: ...

Cik tas ir -kārtīga DG ?

Kārtīga latviešu ģimene sākas no 4 bērneļiem

Tā kā es ar tikai tāds "latviešu tautas ienaidnieks" ar 1 gab.

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Sretsked rakstīja:

Nu jā, tur jau tā lieta-dzimtas mājas. Pieķeršanās pamatīga. Tā māja jau tad bija par lielu, padomju laika monstrs patiesībā. Bet bija jau ok, par gāzi maksājām tad kaut kādu simbolisku naudiņu, siltumu regulējām atverot logus

Vispār Dekster proties - saražo vienu kārtīgu latviešu Desksterēnu ģimeni, lai ir pielietojums visiem 300 m2.

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Sretsked rakstīja: Īsāk sakot,ņefig pieķerties lietām. Man tēvam māja, 300 m2 , dzīvo divatā ar mammu. Mēģināju pierunāt pārdot un par to naudu uzbūvēt mazu mājiņu diviem. Zeme ir, viss ir...Treknajos gados uzradās pircējs par ļoti labu ciparu...nē,nevarot,to māju vectēvs palīdzēja celt, tur viss paša rokām esot taisīts,nevarot tā. Redzu,slogs viņam tā māja bet prom neies.

Es to nevēlos dzīvot.

Zini tajā vārdu salikumā "dzimtas mājas" kaut kas ir !!! Dažreiz nauda nav tā pasākuma vērta, lai cik arī salds cipars tas neliktos uz pārdošanas brīdi. Tiesa 300 m2 arī nav maza mājiņa - VVZ kā labāk !!!

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Kanibaals rakstīja:

WALA rakstīja:

Starpība ir tikai tajā cik ilgi tas akumlators tiek lādēts pēc izlādes cikla, aķim ar mazāk Ah, tas uzlādes laiks ir krietni īsāks

Kāpēc, lai uzlādes cikls būtu īsāks, ja lai iedarbinātu motoru tiek iztērēts vienāds strāvas "daudzums" kā no liela tā maza? Cik iztērēja tik arī jāpieliek klāt.

Īsti precīzi nepateikšu - tas vairāk ir pēc novērojumiem "dabā". Bet domāju ka to ar mazākām Ah aķi ģeneretors "atpazīs" kā vairāk izlādējušos un sparīgāk sāks lādēt, kamēr to ar daudz Ah jams lādēs stipri "paslinki" jo praktiski nepamanīs sprieguma kritumu.

Kanibaals rakstīja:

Sretsked rakstīja:

PS. Ieteikums braukt ar zemāku pārnesumu ir slaucēju kompānijā noklausīts?

Nebūt nē, normāls ieteikums. Palasi ar ko sākās šis topiks un kāda ir ģeneratora efektivitāte atkarībā no apgriezieniem.

Pēc teorijas protams tā ir bet, nu jāņem vērā, ka motoram kas griež ģeneratoru ar ir kaut kāda efektīvā slodze pie kuras jams ekonomē degvielu salīdzinot ar citu režījumu. Tāpat ierobežojošais faktors būs arī ģeneratora daļu spēja ilglaicīgi izturēt kādus konkrētus (lielus) apgriezienus.

Galu galā arī auto ģenerators netiek likts ātrumkārbas "galā" kur teorētiski varētu "noņemt" lielākus apgriezienus !!!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti