Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 448 >

Tēma: Dienas IT hohma

Minhauzens "uzdarbojies" ???? nra.lv/latvija/regionos/23981-svetki-minhauzena-muzeja-32-maija.htm

Tēma: Renault Espace Nelec!

BTW vecākai tehnikai (ar starteri) ir arī dīzeļa iesmidzes sprausla- specifiska kvēlsvece ieplūdes traktā, kur tai uzkarstot līdz kārtīgai kvēlošanai atveras dīzeļ sprausla, un ieplūdē tiek izveidota maza "eļļas lampa", kas strādā praktiski tikpat labi kā kvēslsveces cilindros. Tad vēl protams ir ar palaidējmotoriem kuriem izplūdi laiž dīzeļa ieplūdē utml. visādi veidi kā kā veic priekšsildīšanu ... Bet principā tehniskā kārtībā esošs dīzeļa dampis dara tā : youtube.com/shorts/kJxN7iCsNmc

Tēma: Renault Espace Nelec!

Dīvaini gan ka man ikdienai ir tikai dīzeļi, un 3 litru benzīns stāv pie sētas ... :D

Tēma: Renault Espace Nelec!

Es būtu par to ka beidz fufeli dzīt, bet ja dzenam fufeli, tad man šoziem tikai benzīna kaste ir lūgusi "piepīpēt"...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Dzīvoju reiz Rīgā, bet kad gandrīz katru nedēlas nogali braucu uz Madonas rajonu ap 2000-jiem, tad braukāju ar "naglenēm", kaut ir sagadijies braukt uz turieni pa sniegiem arī ar platām vasarenēm ... Tagad - jau 10+ gadu nekad neesmu pircis "naglas" - nav tādu braukšanas apstākļu kur vajadzētu, pat ja 1 x divos mēnešos uz to pašu Madonas rajonu aizšauj. P.S. radzes nav pārvērtētas - bet tas ka tās reāli reti vajag - tas atbilst patiesībai, vadītājs ar smadzenēm iespējams 1 x 10 gados iekulsies tur kur bez radzēm nevarēs, bet tas tiešām nav iemesls pirkt radžotas riepas ... bet ir kam radzes būtiski atvieglo braukšanu ikdienā (ziemā) ... ir vienkārši pareizi jāizprot un jāapsver riski ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tu LV dzīvo ??? Radzes ir ļoti konkrēta un vajadzīga lieta mūsu laukos, jā tās čakarē asfaltu, taču uz ledus nav nekā labāka par radzēm, un ja vēl tu daudz brauc pa granteni, tad tu principā pat ceļu nebojā. Ar ķēdēm ir mega liela ķēpa, tās arī nolietojas un ja sūdīgi sagadas - uztīsi uz ass, un otreiz vairs pat likt īsti tās ķēdes negribēsi ;)

Tēma: Iesakiet labu aģentūru

Nu tad varbūt izstāsti sīkāk, kas par produktu/pakalpojumu, vai uz kādu mērķa/vecuma grupu tēmēts, varbūt būs kāds kurš tepat apgrozas par baltu velti pamanīs kur ir problēmas sakne ... Problēma var pat nebūt saistīta ar ko un kā reklamējies, bet pašā produktā/pakalpojumā ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par Tesla Semi "good & bad":

Tēma: Iesakiet labu aģentūru

Tehniski to māk jebkura reklāmas aģentūra, bet cik lielā mērā spēs sasniegt tavus izvirzītos mērķus, un cik ļoti tevi noslauks un/vai piečakarēs, būs atkarīgs no tevis paša. Pietiekami daydzas reklāmas aģentūras joprojām tenderos uzrāda "uzvarošas cenas", kam ar reālām apsolīto "spotu" vai "skatu" izmaksām ir attāls sakars, ja pats neko nesaproti, tad kā paveiksies ar godīgumu runājot aci pret aci ;). Zinātne tur ir liela iekšā, bet zinātāji tevi tāpat ap stūri var viegli apvest ... Un ir arī reklāmas devēji, kurus vajadzētu atšaut par cilvēku vulgaris maldināšanu ...

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Man ar nekādu problēmu ar visiem 300+ taukšķ dzinējiem, savulaik ar 1,6 benzīniem bija pat raustīgāk un nepārliecinošāk ... kvēlsveces japīšiem strādā vnk. ideāli.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vlogā aprakstītais nav AMG unikāla problēma, taču piekrītu ka ir gana daudz MB modeļu, kam ne tuvu nav tāds papildaprīkojums ;) P.S. :

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Man pašam bija 1990 gada JDM Celica GT4 kas pie manis atbrauca no UK, tad uz RU veda knapi tikpat cik uz UK ... tipa 10-tos vienību ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Paskaties Japānā izsolēs tirgoto auto nobraukumu ! Un tur "rullē" sab.trans.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Laikam jau atkal botz: iauto.lv/profils/dealycont/ iecūkājis: iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=62

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vecāku Mercedes īpašnieku auto uzturēšanas reālijas:

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Renault produkts un nelūzt ??? Neticu, drīzāk jamo paspēj izmest pirms tas sāk lūzt, jo ir tik lēts !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pilsētās var saprast, ārpilsētā - tā pati Spānija nav tā bagātākā valsts lai stulbotos ar "ātru novecojušu auto aizvietošanu", pie kam Japānā jau sen ir pierādījuši, ka pavisam mazs auto un motors (a la kei-car, kuriem piedevām tur vēl bija vēsturiski nodokļu atlaides) ekoloģijai ir stipri kaitīgāks kā vidējas klases auto ... īpaši ja privātie brauc tik maz kā Japānā ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vēl izklaidei izskatās ka "zinātniece" ar tāda puskoka lēcēja piestrādā naftas biznesā (vai varbūt tikai strādāja ap 2018 gadu, jo jaunu publikāciju praktiski nav, tātad neko nav darījusi vairs) : www.researchgate.net/profile/Elizaveta-Khromova en.wikipedia.org/wiki/Schlumberger Elizaveta Khromova @ Schlumberger Limited Ā un te vispār ir ekselenta "dienas humora deva" par tēmu cik daudz dažādu populāru personību šamie "institūti" ir vēlējušie "sasniegt" ar savu "mesidžu" un vēlējušies, lai "palīdz pastutēt popularitāti" : mobile.twitter.com/lizakhromova

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tad vēl ir pagrābts kaut kas no acīmredzot šī dokumenta ( tagad ātri atrodams škiet tikai pie ķīniešiem): en.cgs.gov.cn/upload/201408/20140808/20140808153544844.pdf Darbs: Antarctic Seismology: Revealing the Geological History and Lithospheric Dynamics of an Ice-Covered Continent by Douglas Wiens (Department of Earth and Planetary Sciences Washington University in St.Louis) Par autoru un darbiem: www.researchgate.net/profile/Douglas-Wiens-2

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Viens no research gabaliem uz kuru tiek liktas atsauces - domāju nebūs grūti izlasīt secinājumus, un cik ļoti tie "nesader" ar video stumto retoriku: today.ku.edu/2018/01/08/machine-learning-predicts-new-details-geothermal-heat-flux-beneath-greenland-ice-sheet

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

NU nez "Creative Society" ir tāds ļoti specifisks veidojums ar Igor Mikhailovich Danilov priekšgalā, tādēļ kā materiāls izklaidei - droši vien jā, bet kā materiāls izpratnei par globāliem klimatu ietekmējošiem procesiem - labākajā gadijumā nekaitīgs sūds ! P.S. atsauces uz video norādītājiem pētījumiem BTW arī ir LIELS sūds !

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Vispārīgi sertificētu elektro auto speciālistu tu nedabūsi, jo šobrīd ir tikai pirmie sertificētie dīleru BEV speciālisti parādijušies kopā ar visiem darba rīkiem ... Bet visādi citādi jājautā vai Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrs (PTAC) tev nevar līdzēt ar kādu padomu, kur, ko un kā !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Dakaras "izklaides" iet vaļā:

Tēma: Ieteikumi pilnpiedziņas auto (budžets ap 6K)

Iestrēguši auto ir "ļoti dažādi", ja teiksim Honda CR-V "sēž yz vēdera", tad reiz mēs tādu ar Jumz (Belarus 80nieks) divas dzelzs troses sarāvām, un tikai ar kaut ko stipri resnu a la gandrīz tādu resnumu kādas yz tankiem lieto, to aparātu izrāva no dubļiem. Un ja šitas sūc izdomās trūkt - tu esi tam ceļā un reāls kandidāts dabūt ar kaut ko smagu pa savu ķermeni, nu tā ka tas var būt nāvējoši ... Tā ka ja šo lieto - obligāti skaties lai nepārslogo + ievēro drošības tehniku, tip minimums kād fufaik uz to "dieg" ...

Tēma: Ieteikumi pilnpiedziņas auto (budžets ap 6K)

Kaimiņš lieto svaigu Kaškai Nissanu, un laivu liek uz jumta uz reliņiem. Auto ok, bet nu pie liela nobraukuma jamiem vispār mēdz šāles izbeigties, vai nu neatbilstošas eļļas, vai maiņas intervālu dēļ. Bet šādiem jokiem, atkarībā no mehu pieejamības, mana pirmā izvēle būtu manuāls xc70 vai Subaru outback vai moš pat Foresters. ;) Bet nu reālā dzīvē parasti ej un skatirs kas acīs iekrīt, atstājot kādus 1,5 vai 2 K potenciāliem remontiem. P.S. Haldex btw ir tagad nu ļoti daudziem auto tavā cenu kategorijā, tādēl Volvo vai ne, grābekļi visur var teikt ka līdzīgi ;)

< 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti