Nuja, papriekšu izlasu iauto, tikai pēc tam kaut ko citu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ķīna gatavojas aizliegt ražot un pārdot ar benzīna un dīzeļdzinējiem aprīkotus automobiļus, pavēstījušas amatpersonas.
olas vai medus, tas ir tā, nekas īpašs. daudz jocīgāk ir apzināties, ka mēs visi jau labu laiku sistemātiski arvien lielākos daudzumos ar barību un šķidrumiem uzņemam mikroplastmasas daļiņas, arvien vairāk un vairāk.
Vai tad nav vw savs klubs lv? tur parasti forumā tusē visādi garlaikoti experci, kuri to vien gaida, lai iemaldās raudošas blondīnes
Tēma: AutomehāniķE
lienītes un zanītes labāk lai nodarbojas ar sieviešu lietām, mēs veči, arī nelienam iznēsāt bērnus utt. nekā personīga, tikai labu vēlot
tuvojas 1. septembris. brauksim lēnāk. skolnieki visur sāks skraidīt.
Nu nez vai tie t. s. lidotāji tiek izķerti. Regulāri jauni un nepieredzējuši, tikko tiesības nolikuši nāk klāt , tā ka lidotāju skaitam nav tieksme kristies, vienkārši sodīto vietā nāk vēl nesodītie, neiekritušie, avārijās vēl neiekļuvušie. Ziņas lasot, saprotu, ka katru dienu nāk klāt par invalīdiem kļuvuši lidojošie.ir arī, kuri vairs nekur neskrien, kapiņos atpūtīsies...
Tēma: Līnijas uz šosejām
Truksnis Jūrmalā līnijas krāsot dod lētākajam piedāvājumam. Lūk rezultāts. Kamēr ceļus remontēs , līnijas krāsos utt. izsludināto iepirkumu lētākie uzvarētāji, tikmēr būs šādi paveikti darbi naudas daudzumam atbilstošā kvalitātē
Nu ļoti reti ēdu pie stūres. Neērti, var uzliet dzērienu uz biksēm, parasti jātīra drupačas, kas vienmēr aizbirst garām spraugās kur pat pirkstu nevar iebāzt
vairs neēdu un nedzeru, cienu sevi un auto, apstājos, izkāpju ārā un tad var kaut kur blakus ēst un dzert
Kā Jūs sauciet bijušo statoil? Sēklkī? Seklkei? Seklkā? Būtu interesanti iAuto komentātoru viedokļus palasīt
Tēma: Līnijas uz šosejām
Ceļi nav bērnu rotaļlaukums. Ja domājiet ka bez apstiprināta projekta jebkurš var mālēt ceļa horizontālos apzīmējumus tad jājautā cik klases esat beidzis. Nekā personiska un nevienam konkrēti. Mans vispārīgs viedoklis.
Tēma: Līnijas uz šosejām
Nepārtrauktās viduslīnijas it kā nesaprotamās vietās tieši tāpēc jau ir sakrāsotas ka tur parasti ir bijušas smagas avārijas ir nobrauktuves utt.
un kaa tur vajadzeetu buut? vareetu izklaastit sheit kaadu priekshlikumu?
Aktuāli - vajag izbūvēt ceturto joslu virzienā no Rīgas uz Jūrmalu, posmā no Babītes līdz Priedainei. Citādi jāstāv sastrēgumā.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Nu nu. Viedoklis ir laba lieta. Ekstrēmisti arī vajadzīgi, bet tik daudz, kamēr netraucē citus. Kopumā iAuto ir viedokļu dažādība un ir interesanti palasīt komentārus. Ņemot vērā ļoti mazo latviešu daudzumu (vienas Āzijas pilsētiņas iedzīvotāju skaits), nevar gribēt baigo bbc kvalitāti, kur ir desmitiem miljonu lasītāju un viedokļu. Cepuri nost, vismaz vēl kaut kas latviski notiek.
Neiespējamā misija - naudas daudzums neiet kopā ar prasībām.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Skumji piedzīvojumi mēģinot tikt pie jauniem autiņiem. Tas vēl lieku reizi pierāda ka dzīvojam sahāras pierobežā
Tēma: Drošība
Iekarina smaržeglīti pie atpakaļskata spogulīša ar uzrakstu tev nebūs zagt vai valsts policija tevi vēro vēl var ielikt policista cepuri aiz pak sēdekļa uz plaukta ķipa tā kaut kā
Smieklīgi tas jau nav nekāds sods, pareizi būtu piespriest piemēram 100 stundas sabiedriskā darba kuras jāatstrādā parastā skolā mācot CsN bērniem. Tad gan daudzi padomātu pirms trakotu.
Tēma: VWfans un Volvo XC90
Nu drausmīgi garlaicīgi visi tie savārstījumi par un ap komunismu, principā baigais ķīselis te jums galvās. Jaucat cēloņus ar sekām un otrādi. Auto ir auto priekš kam te iepīt komunismu un komunistus, iesaku nomierināties un visus vārdus, kas sākas ar komun- šeit nelietot.šausmīgi bezgaumīgi un nestilīgi. Prasti.