"sveicam" Daugavpils iedzīvotājus ar jaunajiem Krievijā ražotajiem tramvajiem!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Trakie tramvaji! :D
"sveicam" Daugavpils iedzīvotājus ar jaunajiem Krievijā ražotajiem tramvajiem!
Tēma: Mazda pārdodas
Nekā personīga, bet mani izbrīna sludinājuma autora necieņa pret citiem - nu tādas vienkāršas gramatikas kļūdas un nepareizi uzrakstīti vārdi, nu vienkārši necieņa pret sevi un citiem, jeb to uzrakstījis kāds, kas ar pūlēm beidzis, teiksim, piecas pamatskolas klases? Nu vismaz vienu reizi pārlasījāt savu tekstu?
Tiešām uzjautrinoši: "Mazda pārdodas".
Nevis "pārdodas" bet "pārdod Mazdu", "pārdodas" tikai prostitūtas, automašīnas pārdod.
Jā, jā ar nokautu motoru, bet, lūk, ideālā stāvoklī
) ha, ha.
Spānija brauc mājās.
Anglija brauc mājās.
Itālija brauc mājās.
Nopublicētā shēma jau ir galīgi nepareiza
Norvēģis laimējis derībās smuku summiņu, jo lika piķi par Suaresu, ka tas kādam iekodīs
man bija "Rock Machine" "Queen" firmas veļļuks - labs! Bet nu jau kaut kur metāllūžņos vai jau notapis par jaunu veļļuku - cerams "Ferrari"!
Tēma: Русское Телевид&
kas te par daiļtirsēju uzradies? novākt to guiņu! ![]()
viennozīmīgi - par čempioniem kļūs dienvidamerikāņi - vai nu Brazīlija vai Argentīna. (prognoze izteikta 16. jūnijā, pats pārbaudīšu savu prognozi pēc fināla!
)
Man šķiet, nekad vēsturē Dienvidamerikas kontinentā notikušajos čempionātos nav uzvarējusi cita kontinenta komanda!
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Rīgas domei un satiksmei – vai nevajag dārgu celiņu (ziemā nelietojamu) projektu vietā apsvērt, piemēram, sezonālu velopiekabju pievienošanu tramvajiem, kas riteņbraucējus nogādātu cauri pilsētas centram no vienas viņiem piemērotas trases uz citu. Draugs tādu bildīti, no Beļģijas atvestu, rādīja. Baigi forši. Un samērā lēti taču.
Vai Ušakovs lasa iAuto?
Tēma: bonus-malus
mani, piemēram, tā bonus malus klase netraucē, auto ar kuru braucu, pieder citam un viņam tā klase ir visaugstākā, lai gan pie stūres tas īpašnieks nav sēdējis un braucis ar savu auto gadus 20
tā ka tā sistēma man ir izdevīga ![]()
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Liepājā tramvajā varēs izmērīt asinsspiedienu
Kultūras tramvaja pasažierim brauciena laikā būs iespēja topošo mediķu vadībā izmērīt arteriālo asinsspiedienu, pulsu, timpanisko temperatūru, skābekļa saturu asinīs, plaušu vitālo kapacitāti un muskuļu spēku. Visus mērījumus veiks Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles audzēknes.
nu ko.. nav slikti. bet vai smukas tās meitenes?
andzins1111 rakstīja: Klipiņi labi, bet nu diez vai mērķauditorija tādus skatās.
vo, vo! trāpīts ar kulaku pa aci!
tieši par to pašu nodomāju! urļiki un cita mērķauditorija tādus klipus neskatās!
Tēma: Trakie tramvaji! :D
nu tad sveicam ar trakajiem tramvajiem Edinburgas iedzīvotājus! atklāta jauna līnija no lidostas uz centru! 14 km! bļin...
nu gan uzrakts šausmīgi vecs topiks. pie kam zem sadaļas tūnings!
kas tev tur ir par blusu vai blakti iekodusi?
varbūt arī no riteņu gultņiem - dīvains un gaudojošs -
ja no priekšas, tad vainīgi aizmugures riteņu gultņi - un otrādi - pārbaudīts dzīvē, fakts
cik parasti liekat mazumtirdzniecības uzcenojumu procentos aut rezerves daļām?
Tēma: Trakie tramvaji! :D
saturīga diskusija, paldies, iAuto biedri.
bija interesanti palasīt.