Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 106 >

Tēma: Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

rudens68 rakstīja: NOMIK

Zinu ,jau teici ,ka par crv plašāk vēlāk rakstīsi , nu bet pagaidām padalies ar info par degvielas patēriņu un kādos režimos tas

šobrīd pēc nobrauktiem 2 800 km kompis (B trip) rāda vidējo patēriņu 8,7 l/100 km. Ikdienā lietojamais A trip pašlaik rāda 9,4 l/100 km.

Ir tā, ka pirmās divas nedēļas braucu visnotaļ mierīgi un tad patēriņš bija aptuveni 8,6 l/100 km (60% šoseja, 40% Rīga).

Šobrīd jau atkal braucu ašāk un arī mazliet vairāk pa pilsētu (50:50) un patēriņš tā arī ir - mazliet zem 10 l/100 km.

Praksē konstatēts, ka borta kompis ar vidējo patēriņu mazliet melo - aptuveni 0,5 l/100 km man par sliktu.

Ar šādu pateºiņu esmu ļoti pat apmierināts, jo rēķinājos uz vismaz litru - pusotru vairāk.

Tēma: Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

rudens68 rakstīja:

Kā jau minēju sēdēju aizmugurē un sajūta bij ,ka nav plnībā aizvērtas aizmugurējās durvis ,bet tad takš uz displeja parādītos info ,kad izkāpu pat paraustīju tās durvis,bij ciet

Motors pēc īpašnieces vārdiem ir 2,0

Nu tik traki manam FR-V gan nebija.

Tēma: Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

Pēc viena gada un 34 042 km nobraukšanas ar FR-V komplektā r 1.8 litru manuālo kārbu varu droši apgalvot, ka virs 90 km/h FR-V ir paskaļš, bet ne kaitinoši skaļš.

Motora baritona skanējumu lieliski jūt, ka asāk uzspiež uz akseleratora pedāļa, kas vinlaicīgi nodrošina arī ļoti labu paātrinājumu.

Vienvārsakot - superīgs auto! Vismaz man un manai ģimenei loti patika.

Tēma: Tiek pārdots VW Passat 2.8 V6 30V

Gregers rakstīja:

Bet visā visumā jauks braucamais VW fanam, tik reti VW fans var psiholoģiski atļauties 2.8 bez gāzes.

Reiz VWfanam līdzīgs auto (VW Vento) jau bija, pie tam, ja nemaldos, arī ar 2,8 l benzīnmotoru.

Tēma: Spēles brīvā dabā (Gorodki un Petanga)

seaman rakstīja:

Imka rakstīja: Atceros kā bērnībā arī spēlējām līdzīgu spēli kurai gan aizmirsu nosaukumu .......paņēmām kaut kādus mietus un metām pa kaudzē sakrautām dažāda izmēra konservu bundžām

pekari! super spēle bija

tas kurš stāv pie bundžām, regulāri atrāvās ar mietiem

O, jā. Pekari bija dikti laba!

Vēl šajās brīvdienās centos atcerēties visus noteikumus.

Tik blakus mājas večiņas no pirmā stāva diezko laimīgas nebija, jo nūjas ta bija slēpošanas, tobiš no metāla. Un tā skaņa pret asfaltu ausīm īsti baudāma nebija. A mums ta po...

Tēma: Tiek pārdots VW Passat 2.8 V6 30V

Divciparu numuru dod komplektā ar auto?

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

ak rakstīja: Īpaši ir vērts pieminēt vadīāja sēdekļa elektronisko regulāciju. Uz mata tāda pati regulācija, pat pogas tādas pašas kā vecajam, 93. gada Accordam. Ārkārtīgi piestrādāts pie regulācijas

Šo faktu nevaru komentēt, jo Elegance Plus komplektācijā krēslu regulācija nav elektroniska.

Priekšējie krēsli gan šķiet ērtāki nekā FR-V. Aizmugurē gan toties ir nepilnvērtīgas 3 vietas pretstatā FR-V 3 pilnām sēdvietām.

Bagāžnieks gan patīkami pārsteidz ar savu ietilpību - vietas daudz vairāk kā FR-V.

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

Jau teicu, ka pieredzē dalīšos, bet tikai pēc ilgākas lietošanas, lai saprastu visus plusus un mīnusus.

Paredzu, ka 20 000 km varētu tikt sasniegti pēc kādiem 10 mēnešiem.

Pirmās sajūtas - braukšanas sajūtas un gabarīti līzīgi kā FR-V. Motors šķiet kūtrāks CR-V (bet tas varētu būt dēļ pagaidām saudzīgās braukšanas). Degvielas patēriņš visnotaļ līdzīgs FR-V (vidēji 8,4 l/100 km), cik nu objektīvi var spriest pēc 200 km nobraukuma tādā lēnīgā režīmā.

FR-V nebija MP3, bet CR-V - ir. Arī mašīnas aprīkojums CR-V ir labāks - stikla jumts, biksenona gaismas, miglas lukturi, lietie diski. Nu tā apmēram īsumā.

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

TDIOTS rakstīja:

pirmaa ,rekomendeeta ,apkope(elljas mainja) ira pie 5kkm , bet ja jau ilgaak par 3gadiem braukt netaisaas..........

lai labi ripo

Paldies.

Zinu, zinu. Es ar pirmo apkopi biju domājis lielo apkopi pie 20 000 km nevis rekomendēto!

5 000 km jau būs noripināti nepilnos pāris mēnešos.

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

rudens68 rakstīja:

Gaidām atsauksmes par pirmajiem pāris simtiem km ( gan jau brivdienās kārtīgi izbaudiji)

Atsauksmes būs, bet visticamāk ne par pirmajām dienām. Objektīvas atsauksmes var dot tikai pēc ilgstošas lietošanas, kad ir pārgājusi eiforija par jauno auto un kad ir veikta vismaz pirmā tehniskā apkope pie 20 000 km.

Atsauksmes būs pieejamas Lasītāju pieredzes sadaļā.

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

VWfans rakstīja:

Darba nedēļa veiksmīgi noslēgusies... Vai esi kļuvis par laimīgo Honda CR-V īpašnieku?

Jā, lieliskais CR-V jau stāv pie mājas pagalmā

Tēma: Benzīna čeki...

Esmu saglabājis pilnīgi visus degvielas (95 E) čekus, sākot no 2007.gada 30.aprīļa. Nekādu trekvizītu tiem virsū nav.

Parasti summa svārstās ap 30-35 Ls un lielākā daļa ir no Statoil!

Ja vajag, varu sarūpēt!

nomiks iekš inbox.lv

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

viagris rakstīja: braucot uz priekšu strādā pilnpiedziņa, a braucot atpakaļgaitā CRV ir priekšpiedziņas auto un ja iesēdies un domā, ka paripināsi atpakaļ, tad tu vienkārši ierocies.

Uztveršu to kā padomu! Paldies!

vispār topiks ir par 2005.gada eksemplāra anedelēšanu!

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

viagris rakstīja: CRV pilnpiedziņa

Paprasi savam Hondas pārdevējam, kā tur ir ar to pilnpiedziņu CRV. Būsi patīkami pārsteigts kā visi, kas uzzina, kas ir CRV pilnpiedziņa.

Un pēctam pastāsti, kā Tev patīk braukt pa grunteni ar viņu.

Nesatraucies, jau paprasīju iepriekš.

Pastāvīgā ir priekšpiedziņa un tikai nepieciešamības gadīnjumā pieslēdzas arī aizmugurējā piedziņa. Tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs - pastāvīgu pilnpiedziņu nevēlos.

Ja tu tēmē uz to, ka X-Trail būtu daudz labāka izvēle, tad uzreiz varu nomierināt, ka subjektīvi X-Trail dizains liekas bezgaumīgs un arī no darba kolēģu dzirdētas visnotaļ nelabas atsauksmes par X-Trail (šādas markas auto mums darbā kādi 15-20 ir noteikti).

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

rudens68 rakstīja: nomik

Kapēc izlemi par labu CRV un vēlpietam benzinam , cik no iepriekšējiem (seniem) komentiem nopratu ,ka vairāk patīk ietilpīgas venu tipa mašinites . Vai mehānisko kārbu ņēmi

P S Pats paņemu 2,2 d RAV , bet vēljoprojām iekšēji nav pārliecibas vai tik nevajadzēja benzinu ņemt

1) paaugstināta sēdpozīcija;

2) nepieciešamības gadījumā būs arī 4x4;

3) sievai pēc skata patīk daudz vairāk nekā FR-V (es gan joprojām īsti nezinu, kurš modelis patīk vairāk man - FR-V vai CR-V);

Paņēmu 2.0 benzīnnieku Elegance Plus komplektācijā ar manuālo kārbu.

Dīzeli neņēmu, jo tas neatmaksājas, ja ņem vērā, ka ir tieksme ar jaunajiem auto braukt īstermiņā (1-2 gadi). Cenas starpība starp benzīnu un dīzeli - COSMOSSSSSS!!!

Gribēju automātu, bet sieva teica, ka nevajag, jo negribot aizmirst, kā ir braukt ar parasto kārbu. Jāpiezīmē, ka automāts ir nevien dārgāks, bet arī gausāks.

Jā, miniveni man patīk vislabāk, bet bagažnieka ietilpība ir pat lielāka (556 litri pret FR-V 439 l), ja nav nolaisti pakaļējie beņķi. Ar nolaistiem krēsliem FR-V ietilpība ir lielāka (1049 l pret CR-V 655 l).

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

osscar rakstīja: Nu dizains tai jaunajai riebīgs..it kā žoklis nebūtu uzlikts kaut ko tie šķībie ir pārmudrijuši...

Tīri gaumes lieta.

Man nepatīk tieši iepriekšējās paaudzes CR-V. Pat 1.paaudzes fesliftotais CR-V patīk labāk nekā 2.paaudzes. Bet jaunais gan patīk vislabāk.

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

rudens68 rakstīja:

Ta bus otra honda ģimenē ,vai FR-V maini.

Mainu, ja tā var teikt!

Ar FR-V turpmāk brauks sievastēvs!

Tēma: Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

Pie viena varu palielīties, ka cerams jau šonedēļ būšu laimīgais jaunas Honda CR-V 2.0 īpašnieks!

Tēma: SEAT ALTEA

ibio rakstīja:

Labāk lai cilvis ņem Altea XL, kudi vairāk vietas

Man arī šķiet dikti saprātīgs pirkums Seat Altea XL. Ja vēl 1,9 TDI un labākajā komplektācijā, kas šķiet maksāja tikai ap 19 500 EUR, tad vispār normāls pirkums, tiem, kas Audi tehnoloģijas atzīst par labām esam.

Tēma: Ko tauta iesaka - Tucson vai Sorento, . . .

Mkey rakstīja:

...un pat pa šoseju braucot esmu pārsitis karteri...

Pa šiem desmit gadiem, kopš patstāvīgi esmu pie auto stūres, ne reizi (ptu, ptu, ptu), pat pa lauku ceļiem braucot, nav gadījies pārsist karteri, nemaz nerunājot par šosejām.

Kur tu atrodi tādas šosejas? Izklausās pēc kārtējās teikas.

Tēma: Ko tauta iesaka - Tucson vai Sorento, . . .

Master_D rakstīja:

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

viedi vārdi.

Tik nez vai par 14 000 EUR ko prātīgu var dabūt

Tēma: TRABANT

mobile.de izmeta 284 eksemplārus.

suchen.mobile.de/...

Tēma: Provento neatlaidība

Master_D rakstīja: Tā Lanča manuprāt varētu pretendēt uz visilgāk tirgotā auto statusu valstī

Diez filips savu BMW ir visbeidzot nopārdevis? (www.iauto.lv/...

Ja nē, tad varēs laikam konkurēt ar konkrēto Lancia

Tēma: km kalkulators

es parasti izmantoju michelin.com. Aprēķini un norādes ir prečīzas un ticamas.

Atsevišķos gadījumos maršrutrā iezīmēja ne to tuvāko ceļu, toties ērtāko gan.

Kombinācijā michelin.com un Eiropas ceļu atlants Eiropa vairākkārt izbraukāta bez starpgadījumiem.

Tēma: Nekvalitatīvs dīzelis????

Es arī vairākkārt esmu konstatējis, ka Vācijā/Austrijā iepildītā degviela (benzīns) patērējas mazāk kā Latvijā, Lietuvā vai Polijā iepildītā.

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 106 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti