Un viss bizness ir CO2 balonos un SodaStream balonu maiņas cenās.
Tagad jāmeklē kur Latvijā uzpildīt CO2 balonus un cik tas maksā? Kur ir CO2 gāzes balonu maiņa Rīgā un kur SodaStream gāzes balona uzpilde ir lētāka?
Es gan atradu labāko veidu, proti, nopirkt pāreju priekš paša aparāta un pievienot lielāku CO2 balonu. Tad tev vairs nav jāpērk tie mazie rozā baloni, kas nez kāpēc saucās 60L
Izrādās, CO2 gāzēšana ar SodaStream baloniem varēja gāzēt tikai ūdeni, tur vesels skaidrojums, bet, kā cukurs klāt, tā puto utt. Kas nozīmēja, ka sīrupi un cukuri jālej klāt tikai pēc karbonizācijas procesa.
Bet tagad esot izdomāts jauns aparāts SodaStream MIX, ar kuru var gāzēt arī sulas utt. Tas ir tas, ko es meklēju.
Lai tad, kad uz brīva ceļa, kur maksimālais atļautais ātrums ir 50 km/h un tev priekšā brauc Hyundai ar 46 km/h, tu paskaties, ka nevajag apdzīt.
Pašu numuru jau neatceras, bet auto marku un krāsu gan. Jūrmalā tā zilā Škoda labi pamanāma ir un redzi, ka neatļauti stāv pārkāpjot satiksmes noteikumus un ķer uz ātrumu. Nesodāmi
Tas ir ļoti labi, ka attīstās cita veida un sastāva elektroauto baterijas. Gaidu, kad reāli sāksies to masveida ražošana ar 2x lielāku ietilpību un ātrāku uzlādi.
Pluss ir aukstā startā: 0W-20 nodrošina ātrāku eļļas spiediena sasniegšanu un eļļošanu pie zemām temperatūrām, kas samazina dzinēja nodilumu pirmajās sekundēs pēc iedarbināšanas.
Kā saprotat šeit tā eļļa strādā un Excel tabulā birokrātiem parādās CO2 ietaupījums un var teikt, ka auto nav tukšgaitā jādarbina - var braukt.
Taču dzinējs tiek pakļauts ekstremālai slodzei, kurai tas, it kā, nav paredzēts, šī eļļas plēve var pārtrūkt un paldies uzrēdzēšanos 🤔😮
Kad beidzot tiks atzīta kopējā produkta dzīves cikla pēda un veicināta preces ilgmūžība. Tas pats ar palstmasas detaļām, kur jābūt metāla utt.