Kārtot: Augošā secībā
1 2 3 4 5 6 ... 198 >

Tēma: Vai ir jēga gāzēt mājās dzērienus un kurš ir labāks - SodaStream pret Drinkmate? Pieredze un izmaksas

Un viss bizness ir CO2 balonos un SodaStream balonu maiņas cenās.

Tagad jāmeklē kur Latvijā uzpildīt CO2 balonus un cik tas maksā? Kur ir CO2 gāzes balonu maiņa Rīgā un kur SodaStream gāzes balona uzpilde ir lētāka?

Es gan atradu labāko veidu, proti, nopirkt pāreju priekš paša aparāta un pievienot lielāku CO2 balonu. Tad tev vairs nav jāpērk tie mazie rozā baloni, kas nez kāpēc saucās 60L

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Kurā vietā bija policija?

Tēma: Vai ir jēga gāzēt mājās dzērienus un kurš ir labāks - SodaStream pret Drinkmate? Pieredze un izmaksas

Izrādās, CO2 gāzēšana ar SodaStream baloniem varēja gāzēt tikai ūdeni, tur vesels skaidrojums, bet, kā cukurs klāt, tā puto utt. Kas nozīmēja, ka sīrupi un cukuri jālej klāt tikai pēc karbonizācijas procesa.

Bet tagad esot izdomāts jauns aparāts SodaStream MIX, ar kuru var gāzēt arī sulas utt. Tas ir tas, ko es meklēju.

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Policija šodien nav redzēta.

Tēma: Uz ielas atradu norūsējušu buksi, cik bīstami tas ir?

112, lai viņi domā ko un kā

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Lai tad, kad uz brīva ceļa, kur maksimālais atļautais ātrums ir 50 km/h un tev priekšā brauc Hyundai ar 46 km/h, tu paskaties, ka nevajag apdzīt.

Pašu numuru jau neatceras, bet auto marku un krāsu gan. Jūrmalā tā zilā Škoda labi pamanāma ir un redzi, ka neatļauti stāv pārkāpjot satiksmes noteikumus un ķer uz ātrumu. Nesodāmi

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis https://iauto.lv/pie-stures/avarijas/53216-janu-nakti-balvu-novada-avarija-gajis-boja-jauns-virietis 

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Redz, vakar te ziņoja, ka Jūrmalā ir strādājuši.

Bet jā, agrāk policija nebija ne 23., ne 24. jūnijā, tikai pirmajā darba dienā pēc. Tad reids Berģos uz iebraukšanu Rīgā

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Vai tad šorīt ir kaut kur redzama policija strādājam?

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Te tad arī liekam visus netrafarētos policijas auto

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Parasti iepriekšējos gados policijas reidi bija pirmajā darba dienā pēc svētkiem

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Mazos ciemos diez vai šodien policija ir

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

No policijas:

“Kopējais netrafarēto automašīnu skaits nav publiski pieejama informācija, tāpat to specifikācija nav izpaužama informācija.”

Tēma: Gribi braukt, bet jāgaida kamēr BYD auto izdomā uztaisīt - UPDATE

cocodota rakstīja:

iAuto rakstīja:

Kad tev jābrauc un pēkšņi uzzini par to, galīgi nav smieklīgi.

Kādas ir BYD automašīnas? Vai esi kādreiz ar tādu braucis?

Te pa tēmu https://youtube.com/shorts/O-P382WzRdE?feature=share 

Te tests

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Pirmie Līgo, kad pašā Jāņu vakarā (23.jūnijā) ir policija pilsētā

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Tas ir ļoti labi, ka attīstās cita veida un sastāva elektroauto baterijas. Gaidu, kad reāli sāksies to masveida ražošana ar 2x lielāku ietilpību un ātrāku uzlādi.

Un arī drošība, bez aizdegšanās riska.

Tēma: Neiesaku moderno 0W-20 eļļu, bet gan 5W-30 eļļu, kāpēc?

Papēti ko izdarīja Subaru šajā ziņā, kam arī bija dzinējam paredzēta 0 eļļa!

 

Tēma: Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Paskatīsimies pēdējās desmitgades. Es domāju, terorisma jēdziens būtu jāattiecina arī uz lielākajām Eiropas valstīm.

Paskatīsimies uz koloniālismu, jo to, ko Francija dara Āfrikā vairākās valstīs, kā gan to nosauksim?

Tēma: Neiesaku moderno 0W-20 eļļu, bet gan 5W-30 eļļu, kāpēc?

Lietotāju atsauksmes.

Par dzinēja sildīšanu aukstos apstākļos arī saka, ka nevajag, bet redz, ka vajag.

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Cupra Teramar NR-1813 netrafarētais policijas auto esot sasitā Volkswagen Tiguan vietā

Tēma: iAuto uzlīmes – liec uz auto un esi pamanāms! Cepures, T-Krekli. Dizaini?

Tur kaut kas pielipis pie numurzīmes, vai ne? Tur kur cipars 7!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Precizē, lūdzu, domu.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Atceries, ka pēc publikācijas var labot ierakstu 10 minūšu laikā.

Tēma: Neiesaku moderno 0W-20 eļļu, bet gan 5W-30 eļļu, kāpēc?

Pluss ir aukstā startā: 0W-20 nodrošina ātrāku eļļas spiediena sasniegšanu un eļļošanu pie zemām temperatūrām, kas samazina dzinēja nodilumu pirmajās sekundēs pēc iedarbināšanas.

Kā saprotat šeit tā eļļa strādā un Excel tabulā birokrātiem parādās CO2 ietaupījums un var teikt, ka auto nav tukšgaitā jādarbina - var braukt. 

Taču dzinējs tiek pakļauts ekstremālai slodzei, kurai tas, it kā, nav paredzēts, šī eļļas plēve var pārtrūkt un paldies uzrēdzēšanos 🤔😮

Kad beidzot tiks atzīta kopējā produkta dzīves cikla pēda un veicināta preces ilgmūžība. Tas pats ar palstmasas detaļām, kur jābūt metāla utt.

Tēma: Līgo 2026 policijas reidi - vai tie notiek un kur? Satiksmes drošība uz ceļiem

Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO) https://iauto.lv/pie-stures/policija/53202-janu-reidos-daugavpili-valsts-policijai-palidz-ari-pasvaldibas-policija-video 

1 2 3 4 5 6 ... 198 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti