Līgo 2026 policijas reidi un satiksmes drošība uz ceļiem

Sākoties Līgo svētku brīvdienām, Valsts policija tradicionāli uzsāk pastiprinātu ceļu satiksmes uzraudzību visā Latvijas teritorijā. Ņemot vērā iepriekšējo gadu statistiku, svētku laikā būtiski pieaug ceļu satiksmes negadījumu risks, ko veicina gan palielināta transportlīdzekļu plūsma, gan atsevišķu autovadītāju bezatbildīga rīcība. 

Šī gada kontroles pasākumu galvenā prioritāte būs transportlīdzekļu vadītāju pārbaude uz alkohola un narkotisko vielu klātbūtni organismā, jo braukšana reibumā joprojām ir cēlonis smagākajām avārijām ar cietušajiem un bojāgājušajiem. 

Papildus apreibinošo vielu kontrolei policija pastiprināti uzraudzīs arī atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanu, kā arī agresīvu braukšanu un citus bīstamus manevrus.

Aicinām foruma biedrus un lasītājus šajā tēmā diskusēt un dalīties ar aktuālo informāciju par satiksmes plūsmu un sastrēgumiem svētku maršrutos, pieredzi ar policijas kontroli un veiktajām pārbaudēm, kā arī ziņot par ceļu stāvokli.

Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO) https://iauto.lv/pie-stures/policija/53189-katrs-piektais-smagais-celu-satiksmes-negadijums-latvija-ir-saistits-ar-alkoholu-csdd-aicina-ligo-svetkos-ieklausities-pamanit-u 

Te nu tiesām jābrīnās,ka Cilvēkiem nav bail braukt reibumā saņemot to palielo sodu,šķirties no auto,un visām pārējām sekām kas iespējamas.Apbrīnojama Tauta.Un lai kā un kādus sodus liek ,brauc un brauc.

Atkarības degradē personību. Ja cilvēks ir atkarīgs, viņam nav nekādu ierobežojumu ceļā uz sava dēmona barošanu. Normas, tikumi, likumi - nekas no tā viņam nav saistošs, nekas viņu neierobežo. Svarīgi ir apmierināt savu atkarību - šeit un tagad, un iespējamās sekas tam nav šķērslis.

Vakar no rīta izbraucu no Liepājas līdz Kuldīgai + 10 km aiz tās un vakarā atpakaļ, vienīgo "apzīmēto" policijas ekipāžu redzēju Liepājā vakarā, kad jau biju pie pašām mājām..

Sestdien pie stūres reibumā pieķerti 18 transportlīdzekļu vadītāji https://iauto.lv/pie-stures/policija/53205-sestdien-pie-stures-reibuma-piekerti-18-transportlidzeklu-vaditaji 

Vai tad tas ir daudz?

Un tas vel tikai cipars cik pieķertie,a ja nu pārējos pieskaita un tādu daudz,mjā Latvieti ar sodiem grūti iebaidīt,ja dotu kādus 2 gadus uzreiz pa taisno tad tas cipar būtu uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti