nuhajs rakstīja:
Shiirs rakstīja:
nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.
to tavu kaajminamo "spaariiti" par moci ir kauns nosaukt. 4000 km nobraucot ar tadu tu dabusi nevis brivibas sajuutu bet uzberstu prostatu. hahaha
Itiņ, tas ir Aprilia RSV 1000R
Ķīnietis tik labs? 
Bet es vismaz neesmu kaut kāds wēvēfans 
Nu, kas te ir - spamerus zibens vēl nav nospēris?

Andreass rakstīja: kāpēc jaunajai reklāmai par to motociklistu nestrādā krustiņš. Un pats trakākais ka parādās katru reizi kad tiek atvērta lapa, tas nekas, ka jau ento reizi dienā tiek vērta lapa vaļā.
Nav pirmā reizi, kad nevar novākt reklāmu, vai tiešām tik maz cilvēku uz tās nospiež, ka jāizmanto neatļauti paņēmieni.
Nav ko izmantot neatļauti līku brauzeri
Es atkal brīnos ka es to reklāmu pat ieraudzīt vairs nevaru 
A kas tur īpašs? Iedomājies, nav vēl viena eļļa, nav sūknis, kurš pēc entiem simtiem tūkstošu var atkosties un nav reika, kura var sākt sulot
Es kaut kā esmu priecīgs, ka manam šrotam nav - neesmu tak nekāda sieviete, lai nespētu pagriezt priekšējos riteņus ar spooorta barankas starpniecību 
Kindzulis rakstīja:
VWfans rakstīja:
nuhajs rakstīja:
Nu tikai netirs,kutuzov! Es uz 60 pārbraucu pāri peļu junkuram ( lai šim vieglas smiltis) , sitiens bija labs. Nu, tas gan bija pavieglais sešsimtnieks, bet nu vienalga. Uz 250 ,ja trāpīsi pa kaķi, raudzīsies uz mums no mākoņiem, vai visdrīzāk, no mellā darvas katla
Tāpēc labāk un drošāk ir ar 92 km/h braukt ar vienu riktīgu džipu - lielisko Hyundai-SantaFe 2,2 CRDi, ar kuru tas zaķis tiks nobraukts nafig tā, ka vadītājs nemaz nepamanīs.
tad nu beidzot uz normaala izmeera autosu esi parraapies
Tas ir tas normālais izmērs?

VWfans rakstīja:
Kā transportlīdzeklis motocikls mani nesaista, jo piedāvā daudz mazāku komfortu nekā auto. Mašīnā Tu, cilvēks, brauc ar visu ģimeni un lielu bagāžu patīkamā mikroklimatā, bet motocikla braucējam pūš virsū visi vēji un bagāžu var paņemt ļoti maz...
Fan, es tev pastāstīšu tādu lietu, ko tu noteikti nezini - indieši ražo tādu enfield moci ar 500 kubu atmosfērisko ķīseli
Tas, ka tā aparāta vmax ir tikai 80 kmph tev nebūtu būtiski, bet tas, ka var dabūt divu litru ķīseļa patēriņu, gan būtu
Iedomājies, jauni santīmsipšanas līmeņi...
Kad vienreiz valdības nāks pie prāta un šito fufeli izbeigs?
Kam vēl, izņemot sportistus un brazīliešus, tas bioetanols ir vajadzīgs? 
Davai izkaujās
Reku tur postā numur viens ir smuki uzrakstīts C4 A6 
Pabirst ja neuzmanīgāk taisa vaļā jeb vai manam šrotam arī kārbā ir tehniskais pārākums?
Mana šrota kārbu meistars manā klātbūtnē atvēra, nekas viņam tur nepabira...
Kaut gan šitento notirgoto aparātu drīzāk būtu jāsauc par Kondu 
Tādēļ, ka bembis 1994. gadā nopirka roveri?
Nu manis pēc, man nekas nav pretī 
Ko tev tie rasējumi dos?
Nevari atrast, kuras skrūves griežot kārba atveras? 
krishus rakstīja:
nuhajs rakstīja:
krishus rakstīja:
msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā
tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!
Ne, ne tuvu, bet sābs ir opelis un volvo ir fords.
Audi nepieder škodai
Un vai ta saab pieder opel Man liekas, ka GM, ne?
No hamburgeru rīmu skatupunkta sābus varētu saukt par kevroletiem, nu vismaz, kad paskatās uz 9-7X 
Kāds vēl pingvīns?
Es šitento lietu esmu iemācījies no Lielā Ļaunā Dekstera
P.S. Tur bik augstāk jams aizsteidzās man priekšā 
Kādai mašīnai? 
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Manam šrotam arī ir šprice bet šīs neērtības nav Galvenais, lai bākā ir zupa, nevis cik tās ir daudz
sāc jau krāt naudiņu - kad tu ar savu miskasti būsi nobraucis kādus 10 gadus, tad kādi 100ls būs jāatloka par sūkni
citādāk būs grūti pārdot
E?
Mucām sūkņi [tajā skaitā manējais
] galus atdod dēļ vecuma,nevis dēļ kaut kāda zupas daudzuma/mazuma dēļ
B2 un B3 ir tāda neērtība,ka pakaļas ķebli nolocīt nevar, jo tur ir bāka, toties no tā atkrīt tāda jauka ērtība, ka sūkni zupas līmenis neietekmē, jo sūknis karājas zem bākas nevis atrodas bākā
Tāpēc nesaki, ka šprice automātiski nozīmē šādu neērtību 
Sinn rakstīja:
rt rakstīja:
āksts! tak brauc taisni un neskaties! kurš tev to liek darīt?
bet...
pirms manevra, apdzīšanas, nogriešanās, ... paskaties vērīgāk!
Nujā, matemātika...
Es vēlreiz - jā, pirms apdzīšanas es paskatījos - ir kaut kas man 300m aiz muguras, parādīju pagriezienu un veicu manevru, jo šis objekts man aiz muguras tādā attālumā nevar man traucēt veikt manevru.
Un vēl teikšu ciniski un variet jau atkal sākt pļūtīt - nē, es nedomāju paskatīties, parādīt pagriezienu, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties. Jo tas kuram šajā situācijā ir jāskatās ir man 300m aiz muguras un ja viņš domā, ka 265kmh ir drošs ātrums uz Latvijas ceļiem, tad viņš drīkst iet un izdrāzt pats sevi. Manā necieņa pret šādu cilvēku ir tikai sekas viņa visatļautībai pret apkārtējiem.
Nu un kas būs, ja tajā tavā situācijā ievietosim bembi - jaunākā modeļa semaku,bet pārējie faktori tie paši - vienīgais, kas izmainīsies - n reizes palielināsies iespēja, ka ieraus tavā opelī, un ne jau kaut kādi 400 kg, bet divas tonnas 
Sinn rakstīja:
Shiirs rakstīja: apdomigi braucot
Vai tas apdomīgi braucot ir ar atsauci uz šeit jau minētajiem 200 un 265 km/h pa šoseju?
Var jau braukt ātri un apdomīgi 
nuhajs rakstīja:
Klau, nevajag visiem to piešķiebt,to atsaldētību. Autobraucēju vidū ir vairāk atsaldeņu kā motociklustu.
Motociklistu ir n reizes mazāk kā autovadītāju
Dek$ter,neiedomājies, ka man ir kkas pret motociklistiem
Tā kā jūs esat reta, gandrīz izmirusi suga, manā galā to praktiski nav
Nu neskaitot mazgadīgos idiņus ar saviem motorolleriem un tādus pašus, tikai ar neregotām javām/ižiem/urāliem [kuru ir maz - četri riteņi ir krutāki
]. Varbūt gadā dažas reizes kāds panesas uz šosejas garām - bet bembisti to dara daudz biežāk
Pēdējā reize, kad atceros pilsētā kādu motociklistu - pagājušovasar liepājā braucu pa brīvības ielas otro joslu uz 60 kmph, blakus pa autobusu joslu viens ratā parāvies uz 90 gāja garām 
Pirmais rakstīja: vienīgais, vēlētos lkai redaktors arī savu kapeiciņu paņemtu no tiem praideriem par reklāmu
Elementāri - reds uzliek tiem tur reklamētājiem banānu, rezultātā viņam atlec n reizes pa 60 kapeikām 
Man tāds jautājums - kāpēc IkdienasViesis tik ļoti satraucies par fordeļu remontēšanu?
Jams tak visās malās zīmējas, ka lūk jamam sonāte, pokuj, ka šrots, bet Jauns, iedomājieties tikai, Jauns! Un te piepeši rūpes par remontējamiem fordeļiem... Kaut kas neiet kopā 