Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Skūtera akku lādēšana

i_edgars rakstīja: NU kas ir ko... tak beidzot parunāsim par martenkrāsnīm vai nē!!

Varbūt pie reizes arī par ferītu, perlītu, austenītu un mūžam pūstošo ledeburītu? Vai eitektiku?

Aizej vienreiz atvieglot savu zarnu traktu, viņš tev ir nosprostojis asinsapgādi smadzenēm.

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

Atvainojos par šļupstiem - mērītāji būs citi. Šlesers būs tikai mērs.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Ozz rakstīja: nu di rš ķaa zariņu govs

graņonkas bija nopeerkamas visos rajonu pateereetaaju biedribas veikalos...

Ja tu, niecība, būtu trīs paaudzēs dzīvojis stikla fabrīkas karstajā cehā projektējot pašdegošās martena krāsnis, tu arī nezinātu ko pārdod veikalā. Viss, ko tu būtu redzējis - gāzētā ūdens automāts. Karstais cehs, kā nekā.....

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Raimondsm ir sakarīgs vecis!

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. ..

Ne šis, ne tas.

Labs konjaks maksā virs 20 latiem, prastāks - zem.

Pa 20 tā īsti neko vienā iepakojumā nevar nopirkt.

Var paņemt kādus 3 lētos un tīkami nosvinēt Šlesera pārtapšanu no frēzētāja par mērītāju, jo raugi - ievēlēs viņu....par viņu balsos tā pati bezsmadzeņu masa, kas balsoja par Zīgerista banāniem. Bet Šlesera banāni ir vēl lielāki , tāpēc ievēlēs.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Nav slikts pasākums - kā mēs nedēļu mopēdu kurbulējām.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

i_edgars rakstīja: 1)Nu kas ir pediņi?

2)Te Jūs uzrāvāties uz cilvēka kas ir ne tikai pie tām martenkrāsnīm strādājis, bet jau 3, paaudzē strādājis un projektējis tās!!

Par 1) tu norausies ar kardānu pa redeli, pīzdā mīzēj!

par 2)... cik gadus tad dzīvo viena tava paaudze, ja trīs paaudzes projektē nekurināmās krāsnis kopš 18. gadsimta

Tēma: Makrofleks un auto virsbūve

ja nav steiga, tad pagaidi - zvirbuļi lēnām to makru noknābās.

Tēma: FM-1 vadības bloks

phenom rakstīja: Ja ir donors, atnes man, pa 20Ls brauksi laimīgs. Ja ir nepieciešama diagnostika, noteiksim konkrētu vainu.

Thephenom@inbox.lv

Vai tev ir boša sertifikāts?

jeb vismaz vecs diploms?

Tēma: Skūtera akku lādēšana

vot eto dāāāāāā....

Tēma: FM-1 vadības bloks

Gun_s rakstīja: Par āžiem Tev noteikti ir vairāk zināms!

Tu esi **** vai izliecies greizs?

Tas tak pat skolas bērnam skaidrs, ka bloks IR maināms, tik jautājums vai to veikt pie dīlera (padsmit gadīgam autiņam....), vai arī KĀDAM ir pieredze.

Uz tevi tas acīmredzami neattiecās!

Nūdele!....

Gunāriņ, normāls autoīpašnieks kurš neko nejēz no elektronikas brauc pie tāda diagnostiķa kurš prot ne tikai atrast problēmu, bet arī to novērst. Sertifikātam nav nekādas nozīmes.

nu, paņemsi šrotā bloku, nomainīsi un atkal kaut kas neies. Brauksi otrreiz pie tā paša sertificētā, maksāsi viņam lai uzzinātu ka esi nopircis bojātu bloku?

Āzis tu esi, lai arī neko no viņiem nesaproti.

Tēma: FM-1 vadības bloks

Gun_s rakstīja: Saki, ka Bosch sertificēts diagnostiķis neder?

Nemaz nesākšu stāstīt, ko pateica un apskaidroja.

Tev tikpat būs tikai pretjautājumi, bet ne saturīgas atbildes.

Jautājums jau bija par pieredzi....

tu tak esi āzis....nu kas tas par sertificētu diagnostiķi, ja viņš tev nemācēja pateikt var vai nevar nomainīt to bloku....viņam pieredze nav, toties te nu būs īstā vieta kur bloku mainītāji dalīsies pieredzē.

ekk..pīse.

Tēma: FM-1 vadības bloks

Gun_s rakstīja: Nu ir jau tāda elementāra lieta, kā diagnostika.

Otrkārt, runa ir par to, vai iespējams apmainīt pret citu, bez liekām galvas sāpēm un sekojoša brēciena par to, ka nevar pielaist vispār. Cik šis bloks ir piesiets imobilaizeram, utt.

Tu proti izveikt diagnostiku bet neko nejēdz no elektroshēmas? Jebšu tavs 'diagnostiķis' ir kaut kāds amatieris kurš nespēj tev ieteikt risinājumu? Aizbrauc pie labāka diagnostiķa.

Tēma: FM-1 vadības bloks

Ja tu nezini vai iespējams nomainīt, tad man jājautā - kā tu zini, ka tieši vadības bloks nedod signālu?

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Kaksis rakstīja: Bet Liepājā jau tagad grūti, tikai viena martenkrāsns strādājot.

.. un arī tikai tad, kad kurinātājs msh nav piedzēries.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

kliks rakstīja: Nu nav patrolim tik augst jumts, lai dabūtu ar cieņu iekšā rolleri ar visiem nolādētajiem spoguļiem.

Pa šīm 3 dienām tu būtu ar eļektričku aizbraucis līdz Ikšķilei un to dranduļetu pie rokas atstūmis līdz Rīgai.

Vot ir slaisti mūslaikos.....viņš 3 dienas sēž pie interneta un filozofē par patroļa jumta augstumu, bet skūteris tikmēr nervozē ar tukšu akumulatoru.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Java gan ir kosmiskās tehnikas kalngals. To remontēt, braukt un konsultēt spēj tikai supermeņi kas lasījuši literatūru..

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Shiirs rakstīja: Centis arii pajolins.

Un es ar to lepojos!

Tēma: Skūtera akku lādēšana

200 000 km ar javu.

Tas prasa baigi daudz laika.

Tad vēl baigi daudz laika prasa javas remontēšana. Pirms remonta jāizlasa vesela kaudze tehniskās literatūras un jāatkārto 7.klases fizikas kurss pie vēstures skolotāja.

Pie fizikas skolotāja jāiet informātikas kursos lai varētu kvalitatīvi piedalīties diskusijās dažādos portālos, pie literatūras učuka - lai pareizi saliktu komatus.

200 000 km ar javu neapšaubāmi rada dažādas veselības problēmas - tātad bieži jāiet pie ārsta un jāsēž rindās uz analīžu nodošanu.

i_edgar, vai tev vispār atliek laiks kādu stundiņu naktī nosnausties

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

A naffik vispār jāzin cik audi ēd eļļu

Taisīsi biznesa plānu ar eļļas fabrīkas celtniecību Latvijā?

Jepp, audi ir viens no visvairāk reģistrētajiem braucekļiem, un eļļu ēd.

Bizness būtu labs.

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

Kaksis rakstīja: Šlesers jau ir Rīgas mērs.

Ar to arī apsveicu rīdziniekus.

p.s. dzīvei uz laukiem ir burvība sava....

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

modena rakstīja: un ko tu savukārt zini par to dotāciju?

To, ko izlasu presē.

Lidostas valdē mani nelaiž, tur jau tikai tev vieta.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, Kaksis, Shiirs, ursis, Jums pašiem ir tik tukšs pauris, ka pat nespējat apjēgt to!

Sēdies, dēliņ. Pieci.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Pirmais rakstīja: ja tu saliksi virknē 5 pilnus aķus un 1 tukšu, ja ķēde būs strāva (ja noslēgta tā ķēde būs), tad tie 5 pinie aķi pielādēs to tukšo līdz vienādam līmenim

Nejauc zupā iekšā labu bet tukšu celli ar bojātu celli.

p.n.

tev labpatika to procesu saukt par "normālu akumulatora darbību"....

Tēma: Skūtera akku lādēšana

kliks rakstīja: OK!

Ja aķis ir vēl kaut cik dzīvs, bet tukšs - vai ir jēga ar kik-startu mēģināt to rolleri pie dzīvības dabūt? Vai arī tas ir totāli bezjēdzīgi?

Vai tad ir tik grūti pamēģināt

artists....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti