Pirmais rakstīja: parasti akumulatora "nāve" ir īssavienojums pašā akumulatorā, tobiš apejot separatorus saiet uz īso dažas plates kādā cellē (ne visas).... akumulatoram normāli strādājot pārējās celles cenšas izlīdzināt to vienu beigto celli, bet tā viena beigtā strādā kā patērētājs...
Ja kāda celle ir uz īso, nekas tur vairs normāli nestrādā un neizlīdzinās. Tad baterijas spriegums ir par 1/6 mazāks.
Kuģa motoram vispār nevar precīzi pārbaudīt eļļas līmeni, jo viņš visu laiku šūpojas......maita.

msh rakstīja:
uupis rakstīja:
Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?
Gadījumā nebija pat kaut kādi motori kam tā ir jādara?
Jā, ir tādi motori.
Uz kuģiem.....

i_edgars rakstīja: NU ko Jūs te mācāt viens otru?? Atskaitot msh, nevienam nav ne mazākās nojausmas kā aķi lādēt. Kaut reizi dzīvē izlasiet kādu tehnisko literatūru, nevis atstāstat savus prātojumus, kurus salasījāties citos forumos... kur raksta tādi paši analfabētri tehnikā!
O, pajoliņš no tehniskās bibliotēkas arī ir klāt..

Pirmais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema
tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa
veikalos tas noņēmējs patiesībā ir acetons....
.... un viņš šķīdina nesacietējušas putas.
msh rakstīja: Muteres golfmašīnai arī viss bija jauki, tik man reizēm iekrita acīs, ka pēc motora izslēgšanas bezsakarā mēdz spīdēt pakaļas miglu gaismas diode [mk3 golfmašīna]. Nu kuj sņim. Pagāja vēl kādi pāris gadi, mutere sāka sūdzēties, ka reizem pavaroti nedarbojas. Izeju laukā, mutere piebrauc, skatos, aizmugurē disene, atjaucot izrādās, ka tam mēslam, kas lukturī kabinās, nopuvis masas kontakts
Ja golfmašīnai starp akumulatoru un pakaļējiem lukturiem ir vairāk špakteles nekā bleķa, tad masa ir slikta. Ļoti slikta.

MAD_DOG rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
jaceks rakstīja: jauns atkal pa dargo
Nu vo - pa dārgo.
bet to kravas kastes vāku es tev atdotu par kādu pusspaini laba alus stikla puslitra iepakojumā.
p.s. - vāks nav jauns, bet ir nelietots.......apsolūti nelietots.
p.p.s. ja gadījumā šo postu lasa laimīgais ševroleta CU-57 nopircējs, tad viņš to vāku var dabūt uz tiešī šādiem nosacījumiem.
klau a vaaks ir kaads - metaala vai plasmasas - un kaadaa kraasaa?
intereseetu - mans mails ed(at)flooring.lv
protams ka metāla.
vājredzīgajiem atkārtoju ši topika 2.postā rakstīto - tumši zilā krāsā.

Es tik strauji nevaru sariktēties.
Man pasākumu plāns ir sastādīts 2 mēnešiem uz priekšu, un šo svētdien ir paredzēts cits palēciens.
Pie tam - ja jau mani atšuva pat no sābistu salidojuma, tad ko tāds atsaldēts bembists darītu pie bencelistiem
Es tak apkaunotu visu pasākumu.

i_edgars rakstīja: Ir te redzēti arī tādi, kas ar putām uz lūpām brēc ka 1,5 litri esot rakstīts auto manuālī, bet tikai tā auto manuāļa lapas kopiju nekādi nevar ieskanēt un uzlikt apskatei.
Nopērc mašīnu komplektā ar manuāli un skaties zaļš palikdams.
Lai tāda pajoliņa labad vēl ietu skaneri meklēt....


TDIOTS rakstīja:
sieviete brauca LV , veda sikos ( ar ne vienmēr)uz b.dārzu/skolu , ~10km dienā ( skolas laikā).
Sūdīgākais ekspluatācijas režīms no visiem iespējamiem.....starp citu.
Ar šito skaļi nelielies.

juha rakstīja:
ValdisM rakstīja:
gonzalless rakstīja: Bijushais 2.8q A6 eeda 1 litru uz 1000km. Arii peec Audi graamatas tas skaitaas normaali.
Pizd*c, spainis eļļas uz 1 eļļas maiņas intervālu. 2x vairāk nekā tajā motorā droši vien iekšā lien.
Un ja tiešām Audi manuālī rakstīts ka tas ir norm, tad man liekas audi inženieri ir smagi galvu saspieduši
Tas ir maksimāli pieļaujamais patēriņš, braucot režīmā pedālis grīdā pa Vācijas bāni. Tā kā nebīsties - nav AUDI inženieriem nekāda kaite piemetusies.
2,8 motoram maksimālais pirmsnāves patēriņš varētu būt vēl lielāks.
2,3 NF motoram maksimālais pieļaujamais ir 1,5L/1000 km.
spešelī Pirmajam - baltais 100nieks, 88. gads, 2,3 NF = 150 g/1000 km.
Kur Latvijā ir tāda šoseja, pa kuru var normāli nobraukt 1000 km
modena rakstīja: Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?
Mja, tik labi iet lidostai ar ārzemju pasažieru masu, ka no valsts budžeta vajag dažu miljonu dotāciju, laikam patrāpījušies tie trūcīgākie pasažieri.

Zagto mantu uzpircējus vajag nodot varavīksnei.
jaceks rakstīja: jauns atkal pa dargo
Nu vo - pa dārgo.
bet to kravas kastes vāku es tev atdotu par kādu pusspaini laba alus stikla puslitra iepakojumā.
p.s. - vāks nav jauns, bet ir nelietots.......apsolūti nelietots.
p.p.s. ja gadījumā šo postu lasa laimīgais ševroleta CU-57 nopircējs, tad viņš to vāku var dabūt uz tiešī šādiem nosacījumiem.

Sretsked rakstīja: BMW rulz !
+1
Negramsties zem brunčiem!
Sūti SMS, aizņemies atbildīgi.

Pirmais rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Pirmais rakstīja: Īres objekts
dzīvojamā telpu – atsevišķu divistabu dzīvokli #xx, kas atrodas Rīgā, xx ielā xx ar kopējo platību 37.89m2;
es te drusku pamērīju....
nē....
37.89m2 neder...
par maz.
vaig vismaz 39,2m2.
a tu tak varētu savu meitas meitu pārcelt uz to dzīvokli
... par kurinātāju

Ideots rakstīja: Tirsa zem zvaigznitem ir

SAABs ar blakusvāģi.
Šāds ekskluzīvs, vēsturē vēl nebijis risinājums varētu izvilkt sābu, opeli un visu ģenerāļu motoru no bankrota purva.

Vai sābā var iekraut steru malkas? metru garās pagalēs
jumta bagāžnieks, piekabe un blakusvāģis neskaitās....

Sābs kā darba mašīna
Nē, paldies.
Tad jau labāk renaulta kabluks.
ka nav mašīnas ta nav.
