Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Pirmais rakstīja: parasti akumulatora "nāve" ir īssavienojums pašā akumulatorā, tobiš apejot separatorus saiet uz īso dažas plates kādā cellē (ne visas).... akumulatoram normāli strādājot pārējās celles cenšas izlīdzināt to vienu beigto celli, bet tā viena beigtā strādā kā patērētājs...

Ja kāda celle ir uz īso, nekas tur vairs normāli nestrādā un neizlīdzinās. Tad baterijas spriegums ir par 1/6 mazāks.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Kuģa motoram vispār nevar precīzi pārbaudīt eļļas līmeni, jo viņš visu laiku šūpojas......maita.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

msh rakstīja:

uupis rakstīja:

Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?

Gadījumā nebija pat kaut kādi motori kam tā ir jādara?

Jā, ir tādi motori.

Uz kuģiem.....

Tēma: Skūtera akku lādēšana

i_edgars rakstīja: NU ko Jūs te mācāt viens otru?? Atskaitot msh, nevienam nav ne mazākās nojausmas kā aķi lādēt. Kaut reizi dzīvē izlasiet kādu tehnisko literatūru, nevis atstāstat savus prātojumus, kurus salasījāties citos forumos... kur raksta tādi paši analfabētri tehnikā!

O, pajoliņš no tehniskās bibliotēkas arī ir klāt..

Tēma: Makrofleks un auto virsbūve

Pirmais rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

veikalos tas noņēmējs patiesībā ir acetons....

.... un viņš šķīdina nesacietējušas putas.

Tēma: Nedeg papildus stopiķis

msh rakstīja: Muteres golfmašīnai arī viss bija jauki, tik man reizēm iekrita acīs, ka pēc motora izslēgšanas bezsakarā mēdz spīdēt pakaļas miglu gaismas diode [mk3 golfmašīna]. Nu kuj sņim. Pagāja vēl kādi pāris gadi, mutere sāka sūdzēties, ka reizem pavaroti nedarbojas. Izeju laukā, mutere piebrauc, skatos, aizmugurē disene, atjaucot izrādās, ka tam mēslam, kas lukturī kabinās, nopuvis masas kontakts

Ja golfmašīnai starp akumulatoru un pakaļējiem lukturiem ir vairāk špakteles nekā bleķa, tad masa ir slikta. Ļoti slikta.

Tēma: bampers cervolet tahoe aizmugurejais

MAD_DOG rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

jaceks rakstīja: jauns atkal pa dargo

Nu vo - pa dārgo.

bet to kravas kastes vāku es tev atdotu par kādu pusspaini laba alus stikla puslitra iepakojumā.

p.s. - vāks nav jauns, bet ir nelietots.......apsolūti nelietots.

p.p.s. ja gadījumā šo postu lasa laimīgais ševroleta CU-57 nopircējs, tad viņš to vāku var dabūt uz tiešī šādiem nosacījumiem.

klau a vaaks ir kaads - metaala vai plasmasas - un kaadaa kraasaa?

intereseetu - mans mails ed(at)flooring.lv

protams ka metāla.

vājredzīgajiem atkārtoju ši topika 2.postā rakstīto - tumši zilā krāsā.

Tēma: Cits Lohs

Es tik strauji nevaru sariktēties.

Man pasākumu plāns ir sastādīts 2 mēnešiem uz priekšu, un šo svētdien ir paredzēts cits palēciens.

Pie tam - ja jau mani atšuva pat no sābistu salidojuma, tad ko tāds atsaldēts bembists darītu pie bencelistiem

Es tak apkaunotu visu pasākumu.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

i_edgars rakstīja: Ir te redzēti arī tādi, kas ar putām uz lūpām brēc ka 1,5 litri esot rakstīts auto manuālī, bet tikai tā auto manuāļa lapas kopiju nekādi nevar ieskanēt un uzlikt apskatei.

Nopērc mašīnu komplektā ar manuāli un skaties zaļš palikdams.

Lai tāda pajoliņa labad vēl ietu skaneri meklēt....

Tēma: A6 2,8quattro

TDIOTS rakstīja:

sieviete brauca LV , veda sikos ( ar ne vienmēr)uz b.dārzu/skolu , ~10km dienā ( skolas laikā).

Sūdīgākais ekspluatācijas režīms no visiem iespējamiem.....starp citu.

Ar šito skaļi nelielies.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

juha rakstīja:

ValdisM rakstīja:

gonzalless rakstīja: Bijushais 2.8q A6 eeda 1 litru uz 1000km. Arii peec Audi graamatas tas skaitaas normaali.

Pizd*c, spainis eļļas uz 1 eļļas maiņas intervālu. 2x vairāk nekā tajā motorā droši vien iekšā lien.

Un ja tiešām Audi manuālī rakstīts ka tas ir norm, tad man liekas audi inženieri ir smagi galvu saspieduši

Tas ir maksimāli pieļaujamais patēriņš, braucot režīmā pedālis grīdā pa Vācijas bāni. Tā kā nebīsties - nav AUDI inženieriem nekāda kaite piemetusies.

2,8 motoram maksimālais pirmsnāves patēriņš varētu būt vēl lielāks.

2,3 NF motoram maksimālais pieļaujamais ir 1,5L/1000 km.

spešelī Pirmajam - baltais 100nieks, 88. gads, 2,3 NF = 150 g/1000 km.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Kur Latvijā ir tāda šoseja, pa kuru var normāli nobraukt 1000 km

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

modena rakstīja: Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Mja, tik labi iet lidostai ar ārzemju pasažieru masu, ka no valsts budžeta vajag dažu miljonu dotāciju, laikam patrāpījušies tie trūcīgākie pasažieri.

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

Zagto mantu uzpircējus vajag nodot varavīksnei.

Tēma: bampers cervolet tahoe aizmugurejais

jaceks rakstīja: jauns atkal pa dargo

Nu vo - pa dārgo.

bet to kravas kastes vāku es tev atdotu par kādu pusspaini laba alus stikla puslitra iepakojumā.

p.s. - vāks nav jauns, bet ir nelietots.......apsolūti nelietots.

p.p.s. ja gadījumā šo postu lasa laimīgais ševroleta CU-57 nopircējs, tad viņš to vāku var dabūt uz tiešī šādiem nosacījumiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sretsked rakstīja: BMW rulz !

+1

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Negramsties zem brunčiem!

Tēma: Ljizingi u ljizingi.

Sūti SMS, aizņemies atbildīgi.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ķēmi!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: Īres objekts

dzīvojamā telpu – atsevišķu divistabu dzīvokli #xx, kas atrodas Rīgā, xx ielā xx ar kopējo platību 37.89m2;

es te drusku pamērīju....

nē....

37.89m2 neder...

par maz.

vaig vismaz 39,2m2.

a tu tak varētu savu meitas meitu pārcelt uz to dzīvokli

... par kurinātāju

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: Tirsa zem zvaigznitem ir

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Flai Sviestā!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

SAABs ar blakusvāģi.

Šāds ekskluzīvs, vēsturē vēl nebijis risinājums varētu izvilkt sābu, opeli un visu ģenerāļu motoru no bankrota purva.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Vai sābā var iekraut steru malkas? metru garās pagalēs

jumta bagāžnieks, piekabe un blakusvāģis neskaitās....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sābs kā darba mašīna

Nē, paldies.

Tad jau labāk renaulta kabluks.

ka nav mašīnas ta nav.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti