Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Renault Atslēgas karte!

Arnijs rakstīja: parasti galējas karšu pazušanas vai sačakarēšanas gadījumā jaunu karti uz esošā imo pieprogrammēt nevar!

Un tā naudiņa tiek prasīta arī par jaunu imo bloku, kas nāk komplektā ar kartēm.

Man kā lauku onkam šis teksts izraisa nelielu neizpratni....varbūt ka tā ir, bet - ar ko tad šāda čipkarte atšķiras no čipkartes kuras izmanto piemēram kodētās durvju atslēgās, autostāvvietu barjerās utt.?

vai tad ja no 100 cilvēku kolektīva 1 pazaudē savu čipkarti - maina automātisko barjeru? Tak jau ne

Un pati karte - plastmasas gabals, maksā smieklīgas kapeikas. Šeit drīzāk ir Dīleru lielā kāposta iespēja - neviens cits datu bāzei klāt netiek, mašīna stāv un nerūc - nu tik mēs noplēsīsim klientam pēc pilnas programmas.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ingaaaaa rakstīja: esmu kļuvusi par brīvu sievieti......

....

Kas mums tagad jādara? Jāapsveic tevi vai jāizsaka līdzjūtības

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sky_Walker rakstīja: pa dupsi Centim ibio!

Negrāpsties, ka nedabo pa nagiem!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Tīzleņi.

Tēma: Tahometra signals

Shiirs rakstīja: signals tev naak no indukcijas spoles.

bet tu centi nuudele esi lohs

Varbūt tev pie pakaļas ir piesprausts signāls no indukcijas spoles

Tahometram impulsu dod Holla devājs.

Šīris ir apsolūts loks.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Pendele Ursim.

Pārējiem vienkārši pa koko.

labrīt.

Tēma: Tahometra signals

Signāls nāk no motora.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Savukārt Dominā ir veikals Yetti, un apkarināts ar visādiem apšaubāmiem iekšā aicinājumiem. Sola visādas atlaides. Un pie durvīm šveicara kostīmā stāv viens tirliņš no Vencpils un visiem klanās....

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ideots rakstīja: es brauksu sovakar uz Jurmalu, gar Spici...

Dexteram un Yonasam bucas

Cu špēt, main līber zôn....es Spicē biju priekšpusdienā, tagad jau citās smiltiņās.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

ka tik lec.

Tēma: Jautājumi par w-124 izpūtējiem

Sky_Walker rakstīja: dārgais W124 īpašniek,

Sonata bija ziemā jālauž, ne W124 (kurš pēc taviem tekstiem izklausās nedaudz nestandarts)

o tempora o mora !

.

Ļoti normāla rīcība - jaunāko auto pietaupīt vasarai, veco traktoru jāt ziemā.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Nu, vai es neteicu ka tā būs?

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Savs laiks džezam, savs - karbonādei.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ozz

Galerija

13.03.2009 10:44

Centis_Nuudele rakstīja: Meitene zeltene klausies kā pukst mana sirdc pļiki pļik 'pļiki pļek...

Mirdzaritmija, KSS slodzes stenokardija ,primaara vaskulaara encefalopātija: nekaadu pīpēšanu, alkoholu un sievietes!

visiem labriit!

================================

Pleee, tu tik esi dakters!!!!

Citi dakteri diagnozi nosaka pēc urīna krāsas un garšas, bet tu - pēc dziesmas teksta!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Kindzulis rakstīja: paproveeshu mosh riit pieskriet kautkaa ieraut pakaljaa to maiku...

Nu i gan tev izklaides....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kā sīcim?

guļ un ēd ēd un guļ

apsveicu.

Es gan jautāju Sīkspārnim, viņējais bija pie sistēmas....ja pareizi atceros.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Siksparnis rakstīja: Būs atsaldēts.

Kā sīcim?

Tēma: PAREX izsole

A/m RENAULT Kangoo

2007

4600

Ir gan viens renaults!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

paņemiet savu kociņu un iebāziet to tur, kur saule neiespīd,

...Ledusskapī

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tediots ir grafomāns kurš parasti raksta vēl nesalasāmāk kā Ursis.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Meitene zeltene klausies kā pukst mana sirdc pļiki pļik 'pļiki pļek...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

farruhs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Deksters ir Skotu Aita.

Pārējiem - nekas.

Dažiem - labrīt.

Skuju... Dexters ir vienkārši āzis.

Es skatos - tu īsti necērt kauliņu zooloģijā. Āzis ir kazu tēviņš. Aitu tēviņš ir auns jeb teķis.

Skotu Teķis.....ja tu gribi lai būtu precīzi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Piektdiena, Trīspacmitais.

Jau otro mēnesi pēc kārtas.

Kaza uz labu neperd......

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Deksters ir Skotu Aita.

Pārējiem - nekas.

Dažiem - labrīt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Gar spiramīdām nav jāstaigā vispār. Tur vajag jāties ar kamieli.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti