Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Esmu tai kantorī savirzi taisījis, likās sakarīgi džeki. Moš tev kāds māceklis trāpījās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau nu vestu turpat, lai tecina ārā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gan jau kā kuram motoram, bet vispār varot sanākt milzu sūdi, kas rezultējas kapitālajā remontā. Kas tas par idiotu servisu, kas nejēdz izveikt viselementārāko lietu - eļļas maiņu? Nosaukumu studijā! P.S. Reiz, pašam mainot, arī sanāca šitā nolažoties. Nu neko, nenobraucot no bedres, tecināju vien uzmanīgi ārā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es tieši šoziem braucu ar tādiem Kormorāniem. Nu galīgi neko sliktu nevaru teikt. Uz ledus tīri stabili, pa sniegu un pļuru vispār ideāli. Iespējams, atpaliek no lielajiem brendiem, bet par visādām Ķīnām (cik sanācis patestēt) noteikti par kārtu labāks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Par tām riepām. Vajag saprast vienu elementāru lietu. Absolūtais vairākums ziemas riepu būs arī M+S. Bet ne visas M+S riepas ir ziemas, kaut gan lielākā daļa ir.

Tēma: Iesakiet labu aģentūru

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pastāsti, kāda ir tā galvenā ziņa? Es nespēju tās šausmas skatīties.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tankos eļļas vispār drausmīgi dārgas palikušas. Tai pat laikā visādos Senukajos daudzmaz pieklājīgu ražotāju eļļa mēdz būt krietni lētāka, ja vēl kādu akciju noķer, tad trīsreiz lētāk kā tankā. Arī specializētie autodetaļu veikali ir neslikta opcija.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Njā, es arī gribēju rakstīt, ka šitais jau ir AMG, nevis parasts Mercedes. Bračkam kaut kad baigi līdzīgs autiņš bija. Absolūts bezproblēmu auto. Pārdeva tāpēc, ka sāka stipri rūsēt, kā arī, neskatoties uz pieklājīgo jaudu, esot bijis šausmīgi garlaicīgi braukt.

Tēma: Renault Espace Nelec!

Sāc ar to, ka tomēr pārbaudi, kas darās ar to jauno aķi. Pamēģini piepīpēt, ja tāpat neies, tad varēs domāt tālāk.

Tēma: "dzīvnieku atbaidītāju" uz Ventspils šosejas fiasko

Tāds ir?

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Dacia koncepts būtu baigi OK, bet ir viena problēma: Dacijām nav motoru!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ir sanācis vairākas reizes dažādiem auto iet skati ar degošu čeku. Citreiz ieliek 1, citreiz vispār nepievērš uzmanību. Labi, ka manā lietošanā nav un nav bijuši auto - jaunāki par 2012. gadu. Tuvāko gadu laikā noteikti arī nebūs.

Tēma: Par auto pārdošanas paņēmieniem

Šito topiku vajag vienkārši aizslēgt, lai pārstāj pievilkt visādus mēslus!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nav jau nekāds brīnums, ka 300K nogājušam auto kādreiz arī čeks iedegās. Tu tak pats labi zini, ka tas var nozīmēt miljons dažādu lietu, tai skaitā arī galīgi nesvarīgas.

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Ja nav grūti, pastāsti vairāk par to Ķīnas auto - šitais ir interesanti!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu ja cilvēks nepazīstams un ir savācies, tad jau uz sitiena var arī nepamanīt. Kamēr sajūt smaržu vai kādas dīvainības tomēr izlec. Mani vairāk fascinē, kāds bezgala optimists var būt cilvēks, šādā stāvoklī dodoties uz eksāmenu. Tik tiešām daudzi cilvēki pat kārtīgā kloķī spēj uz brīdi savākties un izskatīties normāli. Bet nu smaržu nekādi nav iespējams nomaskēt, it īpaši mazā slēgtā telpā, kāds ir automašīnas salons.

Tēma: Audi A4 B8

Salūzis motoriņš?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uzsvars manā tekstā jāliek uz vārda "normāls" Bet to beibi tagad par sodu jāsūta pie Raimonda uz pāraudzināšanu!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ej tak ielej sev dirsā to eļļu, mudaks! No savas puses diskusiju slēdzu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tad vajag uzreiz iedot pilnu informāciju, nevis mētāties ar pusvārdiem. Tad arī nevienam nebūs "jāmuld"!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ta jau tev vienkārši nedalēja. Kur var palikt litrs 48 stundās?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Neuztraucies, es varu dirst pasūtīt arī ar savu īsto vārdu Laimīgu Jauno gadu!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu pa 18k ne reizi neesi paskatījies eļļas līmeni dzinējā? Tas tak TFSI - viņš eļļu ēd un ēdīs. Un kāpēc jāgaida līdz pirmdienai? Ieej daudzmaz pieklājīgā benzīntankā, nopērc to eļļu un piešauj cik vajag.

Tēma: Ieteikumi pilnpiedziņas auto (budžets ap 6K)

Vienkārši ir dinamiskie braucēji un ir kruīzētāji. Tu, acīmredzot, esi kruīzētājs, straujus manevrus neveic, tāpēc tev der, ka mašīna šūpojas uz visām pusēm.

< 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti