Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Kādi novērojumi, tendences vēl pazemināsies? Degvielas cenas Latvijā šodien, dīzeļdegvielas cena, 95. benzīna cena, lētākā degviela Rīgā. Naftas cenas prognozes, degvielas akcīze. Kāpēc degviela Latvijā ir dārgāka nekā Igaunijā un Lietuvā? Kur šodien ir lētākā degviela Rīgā un reģionos? Kuru DUS tu izmanto un kāpēc tu lej degvielu Neste, Circle K, Viada, Virši, Kool, Viada, Straujupīte, Astarte u.c. Atsauksmes par degvielas kvalitāti.

< 1 ... 8 9 10 11 12 13

Šobrid rakstu no Polijas vidienes, te cenas nemainás konstanti 5.97-5.99 zloti(1.42-1.43 eiro) par 95 bija arī nedéļu atpakaļ, Austrijá arī novērots ka tankos cenšas palīst zem 1.70, Ungárijá līdzīgas cenas.

Šodien braucu pildīties un neticu Savām acīm,bet cik ilgi tad būss šāda cena?Šodien ceturtdiena tad teorētiski rīt būtu jākāpj atkal augšā kā iepriekšējās nedēļās pirms brivdienām un -10centu akcijas Cirkle C

Man kartelis jau trešdien atsūtīja -12 centu atlaidi. Sanāca 95 laikam par 1.62. Inetā vēl rāda 1.65, tad jau būs nokautrējuši3s pacelt +10 dēļ noslēgtā miera līguma. Vai kā sak, ešo ņe večer.

Nu re vienu dienu papriecājās un paveicās tiem kas vakar pa lēto ielēja,šodien atkal augšā🤣

Vakar dīzelis 1,61eur šodien 1,73eur

95 - 1.77 …Tomēr kartelis nevarēja pieļaut atlaides klientiem. 😆 Diez, šis neskaitās jau patērētāju aizsardzības jautājums, ka visa cenu līkne lidz ko nāk 10 centu atlaides, tā kļūst par 10 centiem dārgāk. Kaut kad bija hajs par šo 220.lv, kad akciju brīžos pamatcenu precēm aš dubultoja. 

Un galvenais ka tas jau katru nedēļu ir paredzams,nu jau pat visi pie tā pieraduši.Laiks Viņiem mainīt stratēģiju ar to cenu lēkāšanu,jo piemēram vakar manīju ka bija diezgan pārpildīti DUS pie cenu samazināsanās un lielākā daļa sapildījās un šodien pamaz auto pildās,jo ir jau pierasts ka ceturtdiena cenas nolaiž un katī uz piektdienu iedod 10centu atlaidi un piektdien cenas paceļ.

Šovakar nometuši smielīgi nedaudz mazāk ka no rīta

Viršos degviela bija 1,65. 

Nu jā,Viršos kautkā stabilāk tās cenas.Ja mainās tad reti ,jo Cirkle C lēka vairākas reizes dienā un arī ļotiiii bieži,itīpaši nedēļas nogalēs.

Bet vakardien Cirkle C bija lētākā degviela brīnumainā kārtā.

Nu šobrīd cena nav mainījusies no vakardienas,lai gan stacijas pilnas-brīvdienas.Visticamāk Domāju ka nolaidīs cenu tik pēc Ligo svētkiem jo tagat ideāls peļņas laiks-Cilvēki atpūšas ,daudz brauc.

nu bļāviens, atkal hormuza šaurumu irāna klapē ciet

Bļāviens ir par to, ka Izraēla pārkāpa ASV un Irānas miera vienošanos un atkal, pretēji starptautiskām tiesībām, atsāka bombardēt kārtējo kaimiņvalsti.

Izlasi, ko uzrakstīji - kā Izraēla var pārkāpt ASV un Irānas vienošanos, neesot dalībnieks tajā?

Tavuprāt, Hezbolāh (vai kā tie sevi sauc latviski) darbojas starptautisko tiesību ietvaros un tos var izsaukt uz tiesu? Nu re, te arī atbilde. Izraēla fiziski iznīcina visus, kas piedalījās 7. oktobra uzbrukumā, t.sk. hezboliešus - tas nav noslēpums, tas ir pasludināts kā mērķis. Irāna grib glābt savu militāro taustekli, kas bāzējas Libānā un piekopj to pašu hamasiešu taktiku - izmantot civilos kā aizsegu.

Tātad, kuras starptautiskās tiesības nav pārkāpuši hozbolieši vai pārfrāzējot, kuras starptautiskās tiesības garantē viņiem izdzīvošanu? 

iAuto rakstīja:

Bļāviens ir par to, ka Izraēla pārkāpa ASV un Irānas miera vienošanos un atkal, pretēji starptautiskām tiesībām, atsāka bombardēt kārtējo kaimiņvalsti.

Izraēla jau sākotnēji teica, ka neievēros ASV - Irānas noslēgtās vienošanās. Tas pat fiziski neesot iespējams izvest karaspēku no Libànas dienvidiem tik īsā laikā. Domà , ka viņiem nav ko darīt un izdomāja kko atkal pabombardēt? Visticamāk tur ir iemesli, jo neviena starptautiskà vienošanās neparedz, ka nedrīkst iznīcināt teroristu midzeņus, kas apšauda civilos.

Ja Māris būtu pie teikšanas, viņš apmaiņā pret zemāku degvielas cenu visus teroristus sabalsotu augstākajos amatos un godātu par cienījamiem ļaudīm un sionistu upuriem, atvainotos LV iedzīvotāju vārdā un apsietu rūtaino šalli. Tādu grētisma sekotāju atrastos ne mazums.

Paskatīsimies pēdējās desmitgades. Es domāju, terorisma jēdziens būtu jāattiecina arī uz lielākajām Eiropas valstīm.

Paskatīsimies uz koloniālismu, jo to, ko Francija dara Āfrikā vairākās valstīs, kā gan to nosauksim?

DUS Jūrmala,Sloka šodien 24.jūnijs cenas degvielai

DUS automātiskā uzpilde Jūrmalā

DUS Jūrmala Dubūlti degviela šodien 24 jūnijs.

Ir vel kāda mistiska degviela Jūrmalā ko var iepildīt diezgan lēti

Bet tas ka vienā Pilsētā viens un tas pats uzņēmums ,trīs stacijas DUS un tik dažādas cenas tas gan jokaini.Bet nu bizness paliek bizness ko padarīsi.Jāpilsas un jābrauc tak ir

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) https://iauto.lv/Tehnologijas/energetika/53224-cik-maksa-degviela-igaunija-un-latvija-sodien-24-06-2026 

Šodien vel tas pašas svetku cenas stāv uz vietas

Rīgā šobrīd

< 1 ... 8 9 10 11 12 13

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti