Varētu arī abonēt, ja automātiski izņemtu pļurkt, 650 un vēl kilometriem garās ne par ko izpausmes komentāros.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varētu arī abonēt, ja automātiski izņemtu pļurkt, 650 un vēl kilometriem garās ne par ko izpausmes komentāros.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Rudais ķēms atkal šķidri aptaisīsies. Un viss pakārsies mūžīgajā 2 nedēļu pauzē.
topinamburs rakstīja:
core rakstīja:
Pie tam uz Siguldenes cik to ekrānu? A te reāli katrā galā pa vienam vajag un viss, jo nav desmitiem nobrauktuvju/uzbrauktuvju.
tur arī ir vairākas bezjēgas vietas, kur to ekrānu pietrūkst. It īpaši jautra ir vieta, kur (vasarā) 110 kmh zona beidzas ar tumsā knapi pamanāmu blāvu 90 kmh ierobežojuma zīmi - pirms fotoradara. Visu laiku bija milzīgspilgtās viedās, bet pēkšņi - parastā, blāvā 90.
Svarīgā piebilde: pirms fotoradara.
Tāpēc viņiem tas jāļauj izjust uz paša ādas. Lai saprot ka rīcībai ir sekas.
Lietuvieši un poļi jau atkal parāda kādai bija jāizskatās Via Baltica pie mums.
Pēc tam vakarā un ziemas sniegā paši uz tiem uzkārsieties. Vai tumsā iepi***** ar riteni un izsitīsiet pēdējo zobu.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Trampam bija jāiesaka pretī atdot Teksasa un Florida Meksikai... nu tāpat vien.
Ir nianse saistībā ar šiem horizontālajiem "mierinātajiem". Pēdējā laika prakse ir vienkārši uzbērt valni, neskatoties vai tas tur vispār ir nepieciešams un kāpēc konkrētajā ielā satiksme ir caur d... iespējams tur un tur nevajag vaļņus, taču satiksme pa maģistrālajām ielām beidzot jāpārkārto tā lai braucējiem nerastos vēlēšanas īsināt ceļu cauri pagalmiem. Otrs ir pilnīga apvaļņojamo ielu stāvokļa ignorēšana. Konkrēts piemērs - Imantas iela no Kooperatīva līdz Vecumnieku ielai. Tur iela nav redzējusi seguma maiņu kopš neatkarības atgūšanas un seguma stāvoklis ir "atbilstošs". Asfaltu ko sastūma vaļņos izmantojot ielas pārasfaltēšanai, jēga būtu daudz lielāka.
Vienmēr esmu teicis ka šo protestu dalībniekus jāaizved (ar varu, ja spirinās pretī) uz Gazu un tur jāatdod tieši HAMAS.
Tas būs atkarīgs no rezerves daļu pieejamības. Jo šos auto ražo kā vaifonus vienreizējai lietošanai. Var izrādīties ka ar daļām ir kā ar bitēm un tad tos pēc līzinga varēs kraut kaudzē.
Šai publikai ir tikai viens sakāmais. Pavēste par deportāciju 48h laikā bez apžēlošanas.
Protams, ja vecā komjaunatnes vadītāja būtu pie teikšanas, viņa mūs visus aci nepamirkšķinot atkal pārdotu Kremlim. Ceru viņu ieraudzīt uz viena apsūdzēto sola kopā ar Putinu un viņa miesniekiem.
Win 10 atslēga der arī Win 11. Kas ir būtiski, lai variants sakrīt. Ja Windows 10 bija Home, tad 11 arī jābūt Home. Attiecīgi ja Pro tad Pro utt.
Pieraduma jautājums. Jau 20+ gadus Linux ir pastāvīgais jājamzirgs, kur par Windows atceros retu reizi. Ar pēdējo datoru bija kuriozs - Windows esamību dualbootā tur pamanīju tikai pusgadu pēc tam kad sāku šo datoru lietot. Kāpēc tas viss - jo Linux desktops pa šiem gadiem kļuvis lietotajam nesalīdzināmi draudzīgāks kā vēl pirms 10 gadiem. Arī spēlēs. Ar nelielu piepūli pat MS Office un adobismus var uzlikt.
Uzinstalē Linux Mint un dzīvo mierīgs.
Tur jāsāk ar menedžeriem un citiem augšā sēdošajiem, kuri šīs muķības izdomā un pieprasa ieviest.
Tie ir viņu nākamie vēlētāji.
Par to arī stāsts. Dzīvniekiem, t.sk. cilvēkiem, ir 2 dzimumi. Bez tiem suga vienkārši nevairosies. Un ir neliels procents dažādu noviržu, kuras tehniski nav spējīgas atstāt pēcnācējus. Sugas izdzīvošanas vārdā pirmās grupas intereses stāv augstāk. Noviržu esamību pieņem par esošu, taču tāpēc šai grupai nav jādod kādas īpašas preferences. Pašlaik notiek kāreiz otrādi.
Pievienojos domai ka Windows pasaulē 7-ais tiešām bija visērtākais gan lietotājam gan sistēmas administratoram. Tur viss darbojās bez liekām pievienotām muļķībām.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Līdz brīdim kamēr rudo murmuli impīčos vai viņš kaut kā citādi būs spiests atstāt amatu. Eiropai un Ukrainai vnk jāaizmirst par viņa eksistenci.
Arī Ķīnā feisbuks ir bloķēts. Par Ziemeļkoreju vispār nerunājot. Taču "vienlīdzīgākā" lietotāju daļa no minētajām valstīm šiverē pa rietumu interneta resursiem ka nemetas. Tā arī KHL feisbukā parādās.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Paralēli notiek mēģinājumi visur vadošajos amatos ielikt savējos un no ASV uztaisīt Baltkrieviju.
Vai tad tur vadonis nebija galvenais apsēklotājs? Lai Krievijas dāmas iet un stājas rindā pie Spaskas vārtiem.